Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:00:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога с глупавите промени  (Прочетена 10644 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #30 -: Май 23, 2012, 01:33:51 »

Ти на колко години си ? Ако имаш 18 години и работиш някъде , то биха ли ти позволили да ходиш в нетрезво състояние на работа.
Активен

sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #31 -: Май 23, 2012, 11:13:10 »

Докторе ,на безумни постове отговаряте  и коментирате ,защо не коментирате моя пост
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #32 -: Май 23, 2012, 11:17:40 »

Е,Доктора какво да коментира твоя пост .... да не би нещо да зависи от него по играта....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #33 -: Май 23, 2012, 11:28:38 »

Ами , добре но коя игра започва с едни правила а завършва с други Huh?? И кой ми гарантира че промените не са направени от някои в нетрезво състояние .И до гришата да го питам какво ме бъркат заплатите на модераторите Huh?? Даже трябва да си плащат задето съсипват играта !!!!
Е ти ако вземеш да прочетеш като хората поста на тоя gri6ata ще видиш,че никъде не се казва че на модераторите им се плаща нещо......Като не ти харесват промените има едно лесно Wink
Активен
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #34 -: Май 23, 2012, 12:13:09 »

Е,Доктора какво да коментира твоя пост .... да не би нещо да зависи от него по играта....
Има титла и не само той ,всички с табелки трябва да коментират
Активен
lordillidan
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #35 -: Май 23, 2012, 13:28:32 »

Sisena, аз да ти отговоря. Както разбирам от форума е пълно със хора, който смятат, че маршалската звезда е тяхно право дори и един път да не са се били със хора на техните точки - може да са к*****e на реалма, който могат само да се бият със хора на една трета от точките им и сега се оплакват, че няма да получават награда за това. Да напомня че всички във този форум казват, че по-слабите трябва да са защитени(аз не виждам защо - по-слаби са защото имат по-слаба икономика - никой не им е виновен) - точно това е един вид защита за тях. Отколкото за промените - McDonalds също са зависими от клиентите си, но те решават какво ще сервират - може да послушат клиентите, но решението си е тяхно - ако не ти харесва не ходиш. Промените са по средата на ерата, защото ерите не са по едно и също време.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #36 -: Май 23, 2012, 14:12:53 »

Има титла и не само той ,всички с табелки трябва да коментират
прави разлика между различните табелки ....ето и аз имам табелка ,но тя е свързана единствено с отминалото световно първенство  ....неможе да искаш нещо от някой ,който няма такива права....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #37 -: Май 23, 2012, 14:32:52 »

прави разлика между различните табелки ....ето и аз имам табелка ,но тя е свързана единствено с отминалото световно първенство  ....неможе да искаш нещо от някой ,който няма такива права....
Много добре разбра , към кого  са въпросите ми  ,забележката ти е неуместна ,говорих за сините табелки и много добре го знаеш
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #38 -: Май 23, 2012, 14:35:00 »

за тях -да .... но Доктора не е от тях ...за него се застъпих ,а остана само той вече който да отговаря на въпроси
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #39 -: Май 23, 2012, 14:37:06 »

колкото за промените - McDonalds също са зависими от клиентите си, но те решават какво ще сервират - може да послушат клиентите, но решението си е тяхно - ако не ти харесва не ходиш.

Преди McDonalds да решат да сервират нещо ново правят мащабен сондаж сред потенциалните си клиенти за да проучат евентуалните им нагласи и готовност за консумация.
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #40 -: Май 23, 2012, 14:40:49 »

Sisena, аз да ти отговоря. Както разбирам от форума е пълно със хора, който смятат, че маршалската звезда е тяхно право дори и един път да не са се били със хора на техните точки - може да са к*****e на реалма, който могат само да се бият със хора на една трета от точките им и сега се оплакват, че няма да получават награда за това. Да напомня че всички във този форум казват, че по-слабите трябва да са защитени(аз не виждам защо - по-слаби са защото имат по-слаба икономика - никой не им е виновен) - точно това е един вид защита за тях. Отколкото за промените - McDonalds също са зависими от клиентите си, но те решават какво ще сервират - може да послушат клиентите, но решението си е тяхно - ако не ти харесва не ходиш. Промените са по средата на ерата, защото ерите не са по едно и също време.
Маршалската звезда не ме интересува , защита за по слабите Малко ли е наказанието атака и доблестта която губиш?Не ме интересува кога и как е започнала ерата интересува ме че по средата на играта се правят промени,заради които съюзът ми персонално е  ощетен , ние сега за да набием някой трябва да разпуснем армия за да свалим точките ли ?Колкото за макдоналдс сравнението не е уместно  поръчал си си сандвич с марули и краставици и по средата на храненето идват и ти взимат сандвича и ти махат краставиците и ти добавят зеле според тебе може ли да стане
« Последна редакция: Май 23, 2012, 14:44:38 от sisiena » Активен
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #41 -: Май 23, 2012, 14:42:24 »

за тях -да .... но Доктора не е от тях ...за него се застъпих ,а остана само той вече който да отговаря на въпроси
Доктора е най близко до тях и трябва да си комуникира с тях ,нормално е след като те не отговарят да търсим него
« Последна редакция: Май 23, 2012, 14:44:16 от sisiena » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #42 -: Май 23, 2012, 15:32:54 »

Доктора е най близко до тях и трябва да си комуникира с тях ,нормално е след като те не отговарят да търсим него

Помагам когато и с каквото мога.
Активен

sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #43 -: Май 23, 2012, 15:36:23 »

Знам
Активен
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #44 -: Май 23, 2012, 17:15:45 »

Колкото за макдоналдс сравнението не е уместно  поръчал си си сандвич с марули и краставици и по средата на храненето идват и ти взимат сандвича и ти махат краставиците и ти добавят зеле според тебе може ли да стане

Ей сисе, страхотен пример си дал браво братле  *bravo* *beer*

Относно промените в играта, като се замисли човек, ако приемем, че при започване на ерата ние /играчите/ приемаме условията на играта и я започваме с тези условия,../хипотетично казано все едно подписваме договор с органите, които ни предоставят тази игра при тези условия/...не означава ли, че би следвало да си доиграем ерата при същите условия, защото вече сме си направили цел и стратегия, които следваме и в един момент се появяват промени, които спъват изпълнението на действията ни до постигането на целта....Може би, ако администраторите на играта напишат някъде при стартирането на ерата, че ще бъдат обновявани и променяни условията в дадени области, ние ще имаме такава готовност и ще имаме такава нагласа за промяна, и ще си направим стратегията имайки предвид предстоящите промени, които се очакват в дадената област на играта..
Друг вариант е да си правят промени в нови пускащи се светове с новите условия и промени, а не да се работи върху текущите, без да се допитват до играчите, които вече влагат време, средства дори за да постигнат целите си и в един момент някой си решева, че това трябва да се промени просто ей така без да му пука, че това вече рефлектира върху играта на съюзите...доста дразнещо е за играчите, нормално е да се дразнят....защото вие ни карате постоянно да променяме стратегии и игра..на мен лично ми писна и загубих интерес, предполагам и на колегите ми с които играем скоро, ще им писне и ще приключат с тази игра...


П.С. Съвет към администрацията, допитвайте се преди да пуснете промяната, дали имаме нужда от нея точно в този етап на играта и дали няма да объркате всичко започнато при първоначалните условия...
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!