Imperia Online България  
Април 19, 2024, 18:42:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога с глупавите промени  (Прочетена 10645 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #15 -: Май 17, 2012, 11:09:23 »

Интересна промяна в тона ... и отношението към модераторите .... *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #16 -: Май 17, 2012, 13:42:13 »

Кой  реши да удвои цените за централизираната власт след 10-11 ниво по средата на ерата, значи който дръпнал е дръпнал останалите да го ........... Huh?Huh??? Да го бяхте направили в началото на тази или на другата ера ама не по средата?Huh?Huh?Huh??
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #17 -: Май 17, 2012, 14:09:37 »

Кой  реши да удвои цените за централизираната власт след 10-11 ниво по средата на ерата, значи който дръпнал е дръпнал останалите да го ........... Huh?Huh??? Да го бяхте направили в началото на тази или на другата ера ама не по средата?Huh?Huh?Huh??
Аз реших понеже съм мноо гоЕм и кот кажа туй ще е !!!!
Нали тря прецакам по-малките играчи за да се почустуам и аз  *KING*
Активен
lord4eto
Гост
« Отговор #18 -: Май 17, 2012, 14:45:06 »

Аз реших понеже съм мноо гоЕм и кот кажа туй ще е !!!!
Нали тря прецакам по-малките играчи за да се почустуам и аз  *KING*
да бе! Shocked
не му вервайте,Аз бях,понеже проучих последното ниво ЦВ,другите да нимой ма стигнат! Grin Cool
Активен
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #19 -: Май 18, 2012, 01:41:09 »

Промяната за военните точки и за войните ли ще важи или ще се прави изключение както с отнемането на доблест?
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #20 -: Май 18, 2012, 02:10:50 »

Да, разбира се, правилата на войната остават непроменени.

Военните точки ще се трупат за войната , но не и за ранг.
Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #21 -: Май 18, 2012, 12:20:14 »

Кой  реши да удвои цените за централизираната власт след 10-11 ниво по средата на ерата, значи който дръпнал е дръпнал останалите да го ........... Huh?Huh??? Да го бяхте направили в началото на тази или на другата ера ама не по средата?Huh?Huh?Huh??

Ако това са го направили наистина, е доста необмислено явно, защото тези, които вече са стигнали по-високи нива, реално са ги направили на по-ниски цени, останалите, които сега правят са ощетени, защото ще ги вдигат на високите цени...доста нечестно спрямо вторите....уж целта е да направят играта по-добра за играчите, а всъщност предизвикват гняв и чувство на безпомощност на ощетените играчи...нещо куца в цялата организация по правенето на промените ....вместо да се радват играчите на промените, те се нервят и дразнят.
Активен

Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #22 -: Май 18, 2012, 13:21:25 »

Ако това са го направили наистина, е доста необмислено явно, защото тези, които вече са стигнали по-високи нива, реално са ги направили на по-ниски цени, останалите, които сега правят са ощетени, защото ще ги вдигат на високите цени...доста нечестно спрямо вторите....уж целта е да направят играта по-добра за играчите, а всъщност предизвикват гняв и чувство на безпомощност на ощетените играчи...нещо куца в цялата организация по правенето на промените ....вместо да се радват играчите на промените, те се нервят и дразнят.
Играта , като всяко друго нещо се развива.Виждат се евентуални пропуски и се поправят.Явно е станало ясно че цените са твърде ниски и ЦВ твъде достижима ,което пък би обезсмислило геймпея ,тъй като на даден етап няма да има какво да се прави.Което на глобален фон прави промяната правилна.Времето на въвеждане създава усещането за несправедливост.Въпроса е може ли да се въвежда за всеки отделен свят отделно.Предполагам да , но с цената на допълнителни усилия и време,което  е счетено от Екипа на играта за твърде голям лукс.Ще трябва да се примирим и да гледаме напред.Важното при промените е да са обмислени и да водят до положитеен резутат в бъдеще и като цяло.За останалото ще се стискат зъби *pardon*
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #23 -: Май 19, 2012, 09:33:01 »

Емиии...да стискат, аз загубих интерес да я играя
Активен

SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #24 -: Май 19, 2012, 19:05:44 »

Ако целта беше да се балансира играта и по-дебелите играчи да не тормозят слабичките спокойно можеше да се променят наказанията в атака извън х2 обхват.

В момента не ме касае - в бг7 има доста народ качил достатъчно нето, за да има с кого да се бия при желание, обаче в бг9 преди рестарта последните 6 месеца в обхват х2 просто нямах хора .... при такова развитие на играта едва ли не си наказан, че си се развил по-бързо  Shocked Shocked Shocked.

А относно применра, който виждам Хаус да дава вече няколко пъти с 20к военни направени м/у другото мисля че е малко пресилен, а и не смятам че частният случай не може да се прилага към общото състояние и развитие на всички светове.
Активен
kehaiata
Лейтенант
***

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #25 -: Май 21, 2012, 00:13:10 »

След като промяната за военните точки е вече факт,може ли да се направи на принципа на пожарите?Имам предвид ако атакуваш извън Х2 ти отнема доблест,но точките за пожара се отнемат ако той бъде извършен,подобно и тук ако в момента на пускане на атаката е извън Х2 отнема доблест,но ако докато стигнеш влезе в Х2 да се дават точките.
Активен
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #26 -: Май 21, 2012, 16:28:32 »

Защото те са тези, които са видими и контактуват с играчите най-често. Нормално е, Гриша. Няма как да се промени това.
Промените, които правим винаги ще са добре за едни и не толкова добре за други. Няма как да е иначе, когато става дума за онлайн игра, в която всичко става в реално време.
Но дори и да не става в реално време, както има практика при други игри - винаги има доволни и недоволни от промените. Винаги има емоционални реакции, критики, коментари и прочие.
Единственото, което мога да кажа, е, че ние не правим промени, които да ощетяват играчите, а правим промени, които считаме, че са полезни за баланса на геймплея, за удобство на играчите и за това играта да е преди всичко честна за всички.
Много от промените, които сме направили, са именно по предложения на играчите.
А колкото до това кога точно трябва да се правят - считаме, че винаги трябва да бъде колкото е възможно по-скоро.
Кои са тези играчи,които поискаха идеалния нов Шпионаж?
Кои са тези играчи които поискаха да не се дават военни точки и да не се взима  доблест  в Х3  обхват?
Написахме и за ощетяването и там не ми отговорихте  ,промените без да се съобщи за тях а да се твърди че е съобщено?
Направихме предложение над 100 играча за войните и бягствата ето това си заслужаваше да се разгледа ,колкото това за промените по  средата на ерата  съм писал не веднъж  ,че  не става така но и там не съм чут.
Имаше една реплика към мен Играта е наша и ние решаваме какво да  правим с нея ,да ваша е на документи и до там,драги собственици,мениджъри,модератори и т.н  запомнете тази игра е наша ,ваша е на книга ,наша на мен  и на всички играчи в империя онлайн ,ако нас ни няма и вас няма да ви има .
Още един път ви казвам ако трябва отворете тема  вкарайте сто различни човека от различни сървъри и светове и когато правите промени  ги обсъдете с тях,защото аз не съм видял един позитивен пост за промените
Активен
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #27 -: Май 22, 2012, 18:29:17 »

Чудесен пост сисиена, аз пък предлагам от 1година насам да се направи опция за вкарване на армията в гарнизон от едно натискане, както има опция за изваждане, обещаха, че ще го обсъдят на тяхно заседание....но никой нищо не отговори повече....

Предложих да се направи опция да се докладва профила на играч, горе на инфото му се пишат толкова много глупости и няма как да се докладват, като ги напсувам наказват мен, а този потребител продължава да си седи там, с написаните обиди и клевети безнаказано...просто защото няма как да го докладвам затова...втори път ме наказват, затова, че му отговорих подобаващо на обидите, а той си седи отново надсмивайки се над българите и се надува от чувството му на ненаказаност, каза ми че никой нищо не може да му направи и ми се смее в лицето, а администраторите наказват мен, че съм защитила честта си и честта на родината ни. Възмутена съм!
Но на кой ли му пука...
« Последна редакция: Май 22, 2012, 18:31:25 от Daniela » Активен

yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #28 -: Май 23, 2012, 01:13:10 »

Чудесен пост сисиена, аз пък предлагам от 1година насам да се направи опция за вкарване на армията в гарнизон от едно натискане, както има опция за изваждане, обещаха, че ще го обсъдят на тяхно заседание....но никой нищо не отговори повече....

Предложих да се направи опция да се докладва профила на играч, горе на инфото му се пишат толкова много глупости и няма как да се докладват, като ги напсувам наказват мен, а този потребител продължава да си седи там, с написаните обиди и клевети безнаказано...просто защото няма как да го докладвам затова...втори път ме наказват, затова, че му отговорих подобаващо на обидите, а той си седи отново надсмивайки се над българите и се надува от чувството му на ненаказаност, каза ми че никой нищо не може да му направи и ми се смее в лицето, а администраторите наказват мен, че съм защитила честта си и честта на родината ни. Възмутена съм!
Но на кой ли му пука...
Те и на мен обещаха ясни и точни правила ....АМА ДРУГ ПЪТ ....Редно е да запишат че мултитата си разчистиха пътя с боините акаунти а фермерските ще властват над останалите съюзи направили евтини проучвания .Явно това са правилата на играта .....И как да бъде по друг начин .... А и за да стане една игра по-интересна не се лансирват големите а по-малките ....Това все пак им дава шанс да продължат напред а не им го отнема !!!! Подкрепям всички възроптали срещу промените ....И да каза че тези които са на малко точки са утрешните разочаровани играчи ....Те си нямат на идея за какво говорим тук !!! Ще разберат когато станат верни фенове на играта и бъдат прецакани като нас !!!! *pardon* ;D
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #29 -: Май 23, 2012, 01:24:31 »

Защото те са тези, които са видими и контактуват с играчите най-често. Нормално е, Гриша. Няма как да се промени това.
Промените, които правим винаги ще са добре за едни и не толкова добре за други. Няма как да е иначе, когато става дума за онлайн игра, в която всичко става в реално време.
Но дори и да не става в реално време, както има практика при други игри - винаги има доволни и недоволни от промените. Винаги има емоционални реакции, критики, коментари и прочие.
Единственото, което мога да кажа, е, че ние не правим промени, които да ощетяват играчите, а правим промени, които считаме, че са полезни за баланса на геймплея, за удобство на играчите и за това играта да е преди всичко честна за всички.
Много от промените, които сме направили, са именно по предложения на играчите.
А колкото до това кога точно трябва да се правят - считаме, че винаги трябва да бъде колкото е възможно по-скоро.
Ами , добре но коя игра започва с едни правила а завършва с други Huh?? И кой ми гарантира че промените не са направени от някои в нетрезво състояние .И до гришата да го питам какво ме бъркат заплатите на модераторите Huh?? Даже трябва да си плащат задето съсипват играта !!!!
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!