Imperia Online България  
Юни 04, 2024, 14:20:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Докога с глупавите промени  (Прочетена 10776 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #45 -: Май 23, 2012, 17:44:23 »

Отиваш на началната страница , най-долу има 1 линк - Правила за ползване

Права за ползване
1.4„Империя Онлайн ООД” редовно разработва, осъвременява и адаптира нейните онлайн игри и услуги. Респективно, потребителите могат да участват в онлайн игрите и услугите в техния най-осъвременен вариант.
Активен

arjenti
Гост
« Отговор #46 -: Май 23, 2012, 17:50:11 »

а ето и един съвет от мен,към сисиена и вси4ки други.не купуваите диаманти,развитието ще е по бавно,конкуренцията по голяма.а без диаманти като се играе господата които адски мн уважавам ще спрат да си правят експерименти с нас и ще почнат да се допитват-що аджиба вие не купувате шлифованите камъчета,а отговора ни ще е-ми защото ни писна да се е.......е с нас и решихме и ние да се пое.....е с вас като ви поспрем кранчето,че се самозабравихте с ващо ламтене за пари.ден на изследователя,ден на краваря-даите да вкараме -месеци без диаманти,да видите как ще омекнат към робите които им наливат пари.по света щом даваш парите си барото-в бг и специално ио,щом даваш си роб.ама робите като се разбунтуват чупят и трошат,в нашия случаи можем да им строшим спестяванията че другото е подсъдно.не че не ми е идвало на ум да прескоча два булеварда и да ида на борис.но прецених че главоболията не си заслужават/,,,,и както беше казал един българин-за бога братя-не купуваите
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #47 -: Май 23, 2012, 17:52:07 »

Нямам претенции да съм много запознат , но мисля че надали има екип , който да желае играта му да върви на зле.Предполагам имат статистики и на тази база правят промени.Може би знаят нещо , което остава скрито за играчите.А и няма такава промяна , направена в каквото и да е , която да е срещнала сто процента одобрение.Винаги нещата опират до някакъв паритет на подкрепящи и отхвърлящи.Не взимам страна в спора , просто смятам че има достатъчно добри аргументи и от двете страни.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #48 -: Май 23, 2012, 17:53:00 »

Радост да има когато има промени , било за едни хубави за едни лошо .. винаги има различни мнения важното че се мисли и работи по играта.. по кофти е да се чака промяната ...

пък и е хубаво да може набиеш някой от 5 обхват ! някой който тормози съюзник или приятел трябва му се даде урок  *WIZARD* макар и с доблест назад ... ти си решаваш какво е по добре да загубиш доблест и военни или да натупаш калпазанина  *gamer*
Активен

Age of Extinction
11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #49 -: Май 23, 2012, 18:54:20 »

Докторе, защо няма празнична защита в международните светове, визирам 24 май, като сме в международен свят по-малко българи ли сме?Huh?Huh??? Или в международния свят  вече не е наш празник?Huh??
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #50 -: Май 23, 2012, 18:59:15 »

Докторе, защо няма празнична защита в международните светове, визирам 24 май, като сме в международен свят по-малко българи ли сме?Huh?Huh??? Или в международния свят  вече не е наш празник?Huh??

24-ти Май е празник за БГ , не е международен празник. Аз също играя в международен свят и се каня да пътувам. Ако не отложа пътуването ще модирам. 
Активен

11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #51 -: Май 23, 2012, 20:31:55 »

Значи за Вас всички  милиони хора които пишат на кирилица  не са хора ли? Как не е международен? Ти докато си писал отговора си осъзнал, че  пишеш глупости май, пуснете си защитата, а който не празнува да не си я активира, нали и в бг сървърите  винаги остават поне половината да си играят, и не ми давай акъли да се модирам, въртите сучете и все на диаманти го докарвате бе  Grin  ама като  дигнахте и ц. власт и сега тези които нямат диаманти  ще си стоят на 1млн. точки и следващата ера ще си цъкате само админи и модератори и 1 сървър дето ще останат диамантените момченца, ако не вярваш огледай се в нета и ще видиш мнооого такива игри, успех с глупавите промени.
Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #52 -: Май 23, 2012, 21:41:34 »

а ето и един съвет от мен,към сисиена и вси4ки други.не купуваите диаманти,развитието ще е по бавно,конкуренцията по голяма.а без диаманти като се играе господата които адски мн уважавам ще спрат да си правят експерименти с нас и ще почнат да се допитват-що аджиба вие не купувате шлифованите камъчета,а отговора ни ще е-ми защото ни писна да се е.......е с нас и решихме и ние да се пое.....е с вас като ви поспрем кранчето,че се самозабравихте с ващо ламтене за пари.ден на изследователя,ден на краваря-даите да вкараме -месеци без диаманти,да видите как ще омекнат към робите които им наливат пари.по света щом даваш парите си барото-в бг и специално ио,щом даваш си роб.ама робите като се разбунтуват чупят и трошат,в нашия случаи можем да им строшим спестяванията че другото е подсъдно.не че не ми е идвало на ум да прескоча два булеварда и да ида на борис.но прецених че главоболията не си заслужават/,,,,и както беше казал един българин-за бога братя-не купуваите
Дака много добра идея, която едва ли ние в българските светове ще успеем да осъществим, защото българите не можем да се организираме за нищо, но има международни светове едва и ще накараме чужденците да не си купуват диаманти.
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #53 -: Май 23, 2012, 23:55:33 »

Значи за Вас всички  милиони хора които пишат на кирилица  не са хора ли? Как не е международен? Ти докато си писал отговора си осъзнал, че  пишеш глупости май, пуснете си защитата, а който не празнува да не си я активира, нали и в бг сървърите  винаги остават поне половината да си играят, и не ми давай акъли да се модирам, въртите сучете и все на диаманти го докарвате бе  Grin  ама като  дигнахте и ц. власт и сега тези които нямат диаманти  ще си стоят на 1млн. точки и следващата ера ще си цъкате само админи и модератори и 1 сървър дето ще останат диамантените момченца, ако не вярваш огледай се в нета и ще видиш мнооого такива игри, успех с глупавите промени.
По таз логика дай да има защита за всеки национален празник на Бразилия,Турция,Сърбия и т.н. .......Тъй кат гледам май цяла ера някой хора ще я прекарат в празнична защита и ще си копаят градините.......Незнам ама ми се струва че играта много ще замяза на фермата от фейсбук.........мерси от такава игра директно мога да се откажа официално да играя
П.С. И аз играя само в международни
Активен
11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #54 -: Май 24, 2012, 15:03:22 »

gri6ata  не те знам от кога играеш ама  за разни байрями и други има защита ако си виждал, защо за нашите празници да няма, като не искаш не си я активирай и си играй, някой да не те е задължил да си в защита?
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #55 -: Май 24, 2012, 15:33:16 »

11 Байрямите се празнуват от голяма част от населението на планетата,както и Коледа,Великден и т.н.
Тука става въпрос за индивидуални празници.......Относно туй от кога играя,ще кажа само съм сигурен че е по-отдавна от теб.Като искаш толкоз много да си почиваш играй само в БГ световете и си пускай защитата и да приключваме спора.......Можеш да си пуснеш разбира се ваканционен и да се напочиваш колкото искаш,обаче ся кат се замисля тогава няма да можеш да си фермиш необезпокояван   Cry
Активен
11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #56 -: Май 24, 2012, 17:10:52 »

Така ли било, а има няма колко милиона пишат на кирилица нали, не е като байряма  Grin като ти гледам правописа ти точно имаш огромна нужда да се позамислиш за 24 май, излез малко от империята и научи българския, и си празнувай 5 байряма ако искаш после  Grin
Активен
11
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #57 -: Май 24, 2012, 17:13:56 »

И не се прави във форума на голям биткаджия, ти ако не фермерстваш с какво си храниш армията - с шушулки ли   Grin Grin Grin такива дето много се биете на 1млн. нетни си стоите до края а хората дето са покопали в началото после играят, а ти само гледаш и си празнуваш баряма  Grin
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #58 -: Май 24, 2012, 17:25:45 »

11 дърляте се за глупости,както казва гришата не може само празнични.а дали които не ферми и се бие си стои на 1 мил-много относително,аз съм такъв.1,7 мил съм с почти 220 к военни,но в бг7 има и човек с почти 600 к военни на почти 4 мил.но за да си сред тях и да с е биеш на това високо ниво требе яко камъни.а ти ако си фермил отначалото и си дигнал милионите и имаш армия за бои ще ме излъжеш ако кажеш че не наливаш пари
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #59 -: Май 24, 2012, 17:58:02 »

И не се прави във форума на голям биткаджия, ти ако не фермерстваш с какво си храниш армията - с шушулки ли   Grin Grin Grin такива дето много се биете на 1млн. нетни си стоите до края а хората дето са покопали в началото после играят, а ти само гледаш и си празнуваш баряма  Grin
Храня си армията от фермички като теб,ама ако си напускат всичките разните му защити и глупости вече наистина ще видя зор с издръжката  *freak*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!