Imperia Online България  
Април 19, 2024, 16:25:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неразбории!  (Прочетена 9350 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #30 -: Май 16, 2012, 09:14:57 »


Добре де е така не се ли толерират играчите които са направили по 5 централизирани след 10то ниво , че и повече средно с 200милиона ресурс , че и отгоре Huh? И не закопавате ли останалите играчи ? Сега разбирам , защо моите теми са пренебрегвани ....Исканията ми за ясни и точни правила , за махане на мултиакаунтинга и за въвеждане на сурови правила еднакви за всички !!! За пореден път опорочихте играта и предрешихте класирането !!! От 5 години играя а от 3 години насам не съм играл чиста ера без промени !!! Но това е върха на глупоста !!! Няма лошо нека е и 200милиона 11 Ц.В но да е 200 за всички !!!
« Последна редакция: Май 16, 2012, 09:33:33 от yavor26 » Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
yavor26
Лейтенант
***

Karma: +8/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #31 -: Май 16, 2012, 09:37:21 »

Добре де е така не се ли толерират играчите които са направили по 5 централизирани след 10то ниво , че и повече средно с 200милиона ресурс , че и отгоре Huh? И не закопавате ли останалите играчи ? Сега разбирам , защо моите теми са пренебрегвани ....Исканията ми за ясни и точни правила , за махане на мултиакаунтинга и за въвеждане на сурови правила еднакви за всички !!! За пореден път опорочихте играта и предрешихте класирането !!! От 5 години играя а от 3 години насам не съм играл чиста ера без промени !!! Но това е върха на глупоста !!! Няма лошо нека е и 200милиона 11 Ц.В но да е 200 за всички !!!
Биите силните а не слабите  *ok*  но организаторите на играта направо отрязоха главите до кръста на слабите с тази промяна !!! Че и друго направиха с тях ама да не казвам  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

ПИТАМ АЗ КАК ЩЕ МЕ КОМПЕНСИРАТ ОТ ИО ЗА БЕЗХАБЕРИЕТО И БЕЗДЕИСТВИЕТО СИ ?
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #32 -: Май 16, 2012, 16:42:41 »

Цитат на: Oton в Вчера в 16:15:21
Явно е имало някакви технически проблеми при изпращането точно на това съобщение.
За съжаление - понякога се получават подобни проблеми.
Но, така или иначе - промените са факт.

поради технически проблем  пускам атаки от едно и също ай пи към един и същ ,човек и ще бъда наказан нали ,това е че е имало технически проблем е малко изтъркано вече ,зададох простичък въпрос и не се заяждам този път и тона ми си е нормален защо след като не съм получил  прословутото съобщение от преди седмица съм длъжен да  приема промените ,казах също че се чувствам ощетен и пряко засегнат защото ако знаех за това преди седмица нямаше да вдигам нето за да мога да играя все пак

Ако аз се оправдая с думите явно е имало  проблем с пускането на атаките точно от този ник и съм пуснал атаки от два ника  към един и същ човек ?
« Последна редакция: Май 16, 2012, 16:45:06 от sisiena » Активен
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #33 -: Май 17, 2012, 09:00:28 »

защо след като не съм получил  прословутото съобщение от преди седмица съм длъжен да  приема промените

Всъщност никой не е длъжен да ги приема. Отговора е скрит в долния десен край на екрана във версия 5.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #34 -: Май 17, 2012, 17:59:27 »

Админите ари моляви туй ко ще рече че ако имаме война и съм 2,5М точки и реша да напдна някои в СЪЮЗА им които има 1М точки и си зема 10 000 воени точки ко значи че няма да ми ги зачетете така ли  
« Последна редакция: Май 17, 2012, 18:06:41 от house83 » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #35 -: Май 17, 2012, 18:07:03 »

Админите ари моляви туй ко ще рече че ако имаме война и съм 2,5М точки и реша да напдна някои в СЪЮЗА им които има 1М точки и си зема 10 000 воени точки ко значи че няма да ми ги зачетете така ли 

За войната ще се зачитат.
Активен

sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #36 -: Май 17, 2012, 18:09:40 »

а така вече става по съм съгласен ема пак е малко гадно Sad
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #37 -: Май 18, 2012, 11:39:33 »

Всичко това го направиха с цел да се използват повече диаманти.. от къде иначе ще дойде толкова много ресурс да си пуснеш централи?! Не се наядохте..не се наядохте  ;D ;D
Не е задължително.....въпрос на умения и известна доза късмет Wink
Активен
platino92
Редник
*

Karma: +10/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Профил
« Отговор #38 -: Май 18, 2012, 21:54:18 »

Не е задължително.....въпрос на умения и известна доза късмет Wink

А не мислиш ли че с диаманти ще е по лесно? А и от както направиха тия ковчежета да се отварят по 5 пъти , мисля че помагат мнооого пред тия които си отварят само по 1 път Smiley
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!