Imperia Online България  
Април 16, 2024, 12:09:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Неразбории!  (Прочетена 9348 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #15 -: Май 15, 2012, 16:15:21 »


извинявай че пиша тука ама както винаги бързате да заключвате темите та за съобщението от администрацията за промените

поне аз не съм получил такова известяване или се пращат избирателно
Явно е имало някакви технически проблеми при изпращането точно на това съобщение.
За съжаление - понякога се получават подобни проблеми.
Но, така или иначе - промените са факт.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #16 -: Май 15, 2012, 16:24:58 »

Факт да и пак идваме на  разговора че ,като клиенти  не получаваме услугата  за която как да кажа няма да използвам думата платили да кажем абонирали , сега аз се чувствам ощетен  преди седмица ако знаех за промените нямаше да вдигам точки за да мога да бия все някой ,сега какво да правя да разпускам армия за да мога да се включа някъде ли ?
Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #17 -: Май 15, 2012, 17:46:45 »

Да, разбира се, правилата на войната остават непроменени.

Въпроса е ако военните ми точки са от играчи извън обхват x 2
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #18 -: Май 15, 2012, 18:21:19 »

Въпроса е ако военните ми точки са от играчи извън обхват x 2

ще ги отчете за войната но няма да се начисляват на твоите военни, както и разбира се ще си получиш дохода за войната
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
arjenti
Гост
« Отговор #19 -: Май 15, 2012, 19:00:42 »

екстра са промените за военните точки,както и за доблеста.има хора които седят цялаера на по ниски точки и бият хора на които утре ще се покаже паричката за каси и стават маршали.така че това е екстра
Активен
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #20 -: Май 15, 2012, 20:24:37 »

Съгласни сме  да не взимаме военни точки,обаче да не губим доблест като ги атакуваме
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #21 -: Май 15, 2012, 20:28:19 »

Съгласни сме  да не взимаме военни точки,обаче да не губим доблест като ги атакуваме

Промяната не е за да ви ощетяват , а да се намалят атаките към по-слаби играчи. Всеки може да нападне по-слаб играч - бъди герой , като биеш равностойни.
Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #22 -: Май 15, 2012, 20:34:56 »

Промяната не е за да ви ощетяват , а да се намалят атаките към по-слаби играчи. Всеки може да нападне по-слаб играч - бъди герой , като биеш равностойни.


Точки
1 902 322
Класиране
40
Доблест
4 911

Военно развитие
Военни точки   293 633
Чин   Маршал
Спечелени битки в защита   11
Загубени битки в защита   22
Спечелени битки в нападение   1 393
Загубени битки в нападение   3
Убити вражески войници   2 128 087
Загубени собствени войници   841 861
Опожарено население / брой опожарявания   4 120 517 / 71

докторе при тая доблест смяташ ли че по слабите имат шанс да си спасят задника... при условие че ми е необходима 1000 доблест за мах бонус на морала за атака
« Последна редакция: Май 15, 2012, 20:36:46 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #23 -: Май 15, 2012, 21:19:51 »

Промяната не е за да ви ощетяват , а да се намалят атаките към по-слаби играчи. Всеки може да нападне по-слаб играч - бъди герой , като биеш равностойни.
Първо ,докторе аз Герой не искам да бъда ,второ няма кой да набия равностоен  трето нападат някой малък от нашите играчи и ние да не го атакуваме ли ?
Разбира се че има ощетени и аз се чувствам такъв , а още повече че написах че никой не ни е уведомил  за това както беше написано че сме били уведомени преди седмица е такова животно нема
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #24 -: Май 15, 2012, 22:54:59 »

такова животно нема
има. има. и е вече на около 7-8 годинки.  Grin
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #25 -: Май 15, 2012, 22:59:01 »

То хубаво да не нападаш по слаби от теб, ама във войни няма как  Grin Grin Grin
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #26 -: Май 15, 2012, 23:02:38 »

...още повече че написах че никой не ни е уведомил  за това както беше написано че сме били уведомени преди седмица е такова животно нема

Явно е имало някакви технически проблеми при изпращането точно на това съобщение.
За съжаление - понякога се получават подобни проблеми.
Но, така или иначе - промените са факт.
Активен

kavaler
METALLICA
Лейтенант
***

Karma: +28/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Сина си взема вана :)))


Профил
« Отговор #27 -: Май 15, 2012, 23:39:28 »

Аз мисля че приключвам с тази игра ,ако мога да я нарича  такава като на 5  дена се правят промени и ни ми харесва да съм опитна мишка.Напълно безотговорно е да смениш цени на проучвания в края на играта.Не можеше ли да се въведе в другата ера? Който поръчал поръчал другите да се надупят щото до  сега пусках ЦВ за 13,5М злато сега трябва да вадя 21М злато другото да не казвам.За мен това е простотия.
« Последна редакция: Май 15, 2012, 23:46:40 от kavaler » Активен

METALLICA
lordillidan
Редник
*

Karma: +3/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #28 -: Май 16, 2012, 07:18:46 »

Странен начин на мислене имате. Светове постоянно почват и свършват, винаги има светове който са по средата или в която и да е фаза на играта - когато и да се направи промяната винаги ще е във време неизгодно на някой - ако се кара на тази логика няма да има никакви промени. Също така "опитна мишка" означава, че се експериментира върху Вас и после се решава дали ще е така - случая не е такъв и промените са за постоянно. Аз лично се радвам на промените - разпуснах си тежката армия, за да почвам елит 3 дена преди да обявят подобряването, но идеята е добра и не мисля, че това, че мен не ме огря означава, че проблема е във нововъведението.

                                                                                                                             Lordillidan, Свят BG10
« Последна редакция: Май 16, 2012, 07:22:35 от lordillidan » Активен
agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #29 -: Май 16, 2012, 08:31:35 »

Аз да питам - имам 1 000 000 нетни и атакувам някой с 501 000 нето, докато отивам към него някой друг го удря и той остава със 499 000 точки.
Аз ще взема ли военни или не ?
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!