Imperia Online България  
Април 18, 2024, 06:03:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг в Миграцията  (Прочетена 6816 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kip4o
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #15 -: Май 13, 2012, 19:36:34 »

i pri men ee taka  cqla sedmica stav taka 
Активен
Bolen_Mozak-BG
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #16 -: Май 18, 2012, 22:22:31 »

преди 4 часа

Днес не загубихте, нито спечелихте население, защото щастието Ви е равно на щастието на империите около Вас.
2012-05-17 17:57

Днес не загубихте, нито спечелихте население, защото щастието Ви е равно на щастието на империите около Вас.



това е от последните 2 дена, Колко пъти и колко играещи трябва да пишат за да обърнете някакво внимание ?!?!?!
« Последна редакция: Май 18, 2012, 22:26:12 от Bolen_Mozak-BG » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #17 -: Май 18, 2012, 23:14:23 »

Кое не му е нормално - сравняват Ви с акаунт , който е със същото средно щастие. Миграцията на 2-та акаунта ще продължи да е нулева , до момента , в който 1 от вас не е на по-малко щастие при миграция или не направи колония за да го вдигне малко.
Активен

Bolen_Mozak-BG
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #18 -: Май 19, 2012, 13:54:38 »

Днес ще анексирам провинция така че щастието да се увеличи....... И ако няма разлика в миграцията ще ви пиша пак ....

Редакция, Oton:

Писането с големи букви се приема за крещене, а крещенето е недопустимо в този форум.
Моля, въздържайте се от крясъци и говорете спокойно, като се отнасяте с уважение към всички хора в този форум, които са с табелки.
Те са тук, за да помагат.
« Последна редакция: Май 19, 2012, 15:02:27 от Oton » Активен
Bolen_Mozak-BG
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #19 -: Май 20, 2012, 00:47:49 »

Не крещя ........ просто ако не виждате да го видите наисти .... Аз не пиша в този форум да се намирам на приказка или да се правя на интересен просто обърнете малко внимание ...не може и никога не ми се е случвало толкова хора да имат такова сувпадение наистина един от саюза ни показа миграция но ако продължава така .... и да не се обръща внимание губите играчите..... това е лично мое мнение
Активен
Bolen_Mozak-BG
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #20 -: Май 20, 2012, 22:18:32 »

нексирах провинция и пак ...................
преди 4 часа

Днес не загубихте, нито спечелихте население, защото щастието Ви е равно на щастието на империите около Вас.
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #21 -: Май 20, 2012, 23:00:13 »

нексирах провинция и пак ...................
преди 4 часа

Днес не загубихте, нито спечелихте население, защото щастието Ви е равно на щастието на империите около Вас.

направи една колония слонова кост или коприна и ще се уредиш с миграция
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Bolen_Mozak-BG
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #22 -: Май 22, 2012, 12:41:19 »

Преди 2 месеца свърши реалма .. никой още няма колония ... просто миналата ера само 1 път ми изписваше , че не губя нито печеля ... а сега всеки ден едно и също ... за това ви пиша.... да не мислите , че на мен ми е много хубаво да пиша тук всеки ден и да копирвам  миграции ..... мисълта ми е не може ли да направите някаква проверка за бъг евентоално?
Активен
Bolen_Mozak-BG
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #23 -: Май 22, 2012, 22:16:29 »

преди 4 часа

708 население пристигна в империята Ви, защото Щастието Ви е по-високо от това на империите около Вас.



Заключвайте темата дойде най сетне !!  *ok*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!