Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:36:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ ЩЕ Е ВЛАСТЕЛИНА НА РЕАЛМА В БГ 7  (Прочетена 24574 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #75 -: Юни 26, 2012, 19:14:36 »

SinnerInc На кои викаш сериозни играчи  На тези с по 2 м точки над мен. Ако за тях  говориш несъм бил никой но за играчи дето съм могъл съм бил.
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #76 -: Юни 26, 2012, 19:40:56 »

само да отбележа че кубрати не се биеха с блек половината ера,да отбележа,че ако не беше З одавна блек да са им взели всичко,арженти към теб ще  кажа едно:не са победители 3-4 човека от нас,а целия съюз.кой от къде дошъл е все тая,аз не съм от вчера в варвари.съюза имаше стратегия и всеки следваше плана.кво ревете тука като пут.. блек не реваха толко.немога да ви разбера,некви адвокати ли сте на кубрати,те също не реват като вас!
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #77 -: Юни 26, 2012, 19:47:34 »

Димитре, за да запалиш някого, не се иска да си на неговото нето, още повече не се иска и кой знае каква армия, а точно това е, което сваля икономиката на противника .... необходимо е само да се издебне блока. Кебапа да не е на 5 милиона нето - съсипа се човека да граби и да пали ! Все 20, било каквото било
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #78 -: Юни 26, 2012, 19:49:55 »

и както каза синера:играч не се занулява с 1 армия,а за играчите на блек трябваха бая армии и в всяка акция участваха около 10-15 човека и всеки един е важен в атаката;)аз съм бил полезен на съюза с друго,не с голяма армия и съм играл изцяло в полза на съюза от първия ми ден там
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #79 -: Юни 26, 2012, 19:52:53 »

За Баал и Самуил участваха по 16-17 човека ариана /за Самуил съм 100% сигурен че бяха 16 атаки събрани в 3 минути - тео ги смята/.  За Лаце бяха над 20 !
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #80 -: Юни 26, 2012, 21:05:21 »

Защо си мислиш че като бях в капоне несъм ги палил и тормозил. Не че аз ня горях и не бях бутнат на всякъде. И пак искаш да ме убетиш че сами смазахте съюзните армияй на блек а кубрати не са направили нищо.
« Последна редакция: Юни 26, 2012, 21:08:20 от dimitarrr » Активен
kebapcheto
Редник
*

Karma: +13/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #81 -: Юни 26, 2012, 22:07:59 »

нищо не направиха кубрати , освен едно добро срещане в защита  ,повярвай ми  Smiley
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #82 -: Юни 26, 2012, 22:09:23 »

даже това срещане не го направиха те  Wink
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #83 -: Юни 26, 2012, 22:23:02 »

Даже вие ни рабихте армията помня. Айде стига с тия писаници всеки си е прав за него. Честита победа ви пожелавам и успех.
« Последна редакция: Юни 26, 2012, 22:27:12 от dimitarrr » Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #84 -: Юни 26, 2012, 22:36:12 »

ние сме ви рабили армията *hahaha* явно не си запознат но няма значение,никой от нас не е длъжен да пази вашта армия.само 20 мин е трябвало да я гледате
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #85 -: Юни 26, 2012, 22:41:09 »

а кой атакува армията на блек с наща армия  Grin
Активен
ariana_boy
Сержант
**

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #86 -: Юни 26, 2012, 22:52:21 »

първо накарай някой по запознат от съюза да ти разясни(стига да не лъже)после коментирай
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #87 -: Юни 26, 2012, 22:59:53 »

А уе, ние сме виновни за "сичко", мани ... такива конспиратори като нас втори нема арианка ... Гърция не помниш ли и нея как я фалирахме - разбихме им паролите, натеглихме им кредити и им свалихме данъците, пхяхяхяхях  *pardon* *pardon*

Очаквам най-скоро да ни разкрият, как сме движили целия свят, та даже и с Блека ние сме играли .... аре хванете се в ръце малко !

Ако може само някой от мракобесните таналци да се покаже, та да обясни при всичките им претенции, що не остана ни един таналак да се бием, като им пуснахме войните ....

Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #88 -: Юни 26, 2012, 23:06:46 »

Колко мъка има по тоя свят  Grin
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #89 -: Юни 26, 2012, 23:16:41 »

Ако може аз да покажа моята гледна точка...  писал съм същото на Георги от Кубрати, така че не смятам че говоря зад гърба на някого, просто изказвам мнение, което не претендирам да е най-вярно, но е мое мнение.
  Когато бях в Кингдъм се опитах да събера всички силни съюзи - Кубрати, Тангра, ГЗ_, Кингдъм и не помня още кой май Евил ако не се лъжа под един съюз с цел спиране на хегемонията на Лацедемон и компания. Единствен Георги се възпротиви въпреки че му предложих лидерски пост на новото сформирование, но той искаше да се събереме в Кубрати. Аз предлагах да се съберем в Кингдъм заради доста по-високите съюзни проучвания на съюза. Дотук добре, после разбрах че имали (Кубрати) устна договорка да не се бият с Блекуат (от 1во лице знам, че Георги е забранил всякакви атаки към този съюз на масово)...
   Второ действие на пиесата- в последвалото обединение на Кингдъм с Варвари нееднократно се опитваха да бъдат привлечени (включително и мен) играчи в Кубрати... а в следващите месеци ако се съди по битки на деня основно играчи на Кубрати бяха размазвани и занулявани.
   Трето действие - най-добрите и можещи играчи на Кубрати се преместиха във Варвари, а единствения играч (Йовиги) който беше наистина лоялен и можещ се модира и излезна от съюза.
   Четвърто действие - варвари си взеха замък, централния си беше на Блекаут, източния на Кубрати. Пак всичко е прекрасно с изкючение на факта че от Кубрати всички си правеха сейв и си нанкаха най-спокойно, като се разчитеше на хора от Варвари(няам да споменавам имена) да ИМ ПАЗЯТ ЗАМЪКА!!!  ФАКТ!  и не се сетиха един елементарен план да направят за една стабилна съюзна с цел запазване на замъка им...  
   пето действие - замъка на Варвари беше атакуван рано сутринта, но благодарение на Ариана и други командири на линия беше запазен като смазахме близо 3 съюзни армии от по 3 милиона.  Кубрати пак си нанкаха спокойно под завивките...
   Последно действие - замъка на Кубрати падна въпреки, че знаеха че ще се опитат да им вземат замъка но никой за пореден път не си направи труда да се каже ти пешо имаш такава икономика искам до 3 дена да дариш еди-колко си катафракта, а ти Гошо правиш еди що си.  Преди това имаше апел към играчи от варвари да отидат и да си дарят номадската армия и ако не се лъжа Жиката или някой друг наистина отиде и си я дари. Загубена кауза им казах, но мочетата бяха лоялни към старият си съюз, за което шапка им свалям.  
    Какъв е извода?  варвари се бъхтат цяла ера за да зануляват играчи на Блекаут и Хийт, обърнаха света наопаки откъм нетни класации, военни и накрая не сме били лоялни!!!  нека да не си правим илюзии ако Блекаут беше победил Варавари дали щаха да оставят замък на Кубрати?  С какво освен с приятелски пожари този съюз подпомагаше Варвари? Като се замисля с нищо. Някаква акция ли организираха? Зануляване на някой враг?  А да след първото зануляване на Лацедемон се съдраха да го опожаряват...
Истината е една- имаха замък, източния и ако си бяха направили труда да го запазят щяха още да са с него...  Но с тази игра много се извинявам, но не заслужават замък!  Таналаки, въпреки че са пубери и им липсват първите седем години съм по-склонен да кажа че заслужават замък и медал заради хъса с който скочиха срещу нас отколкото пасивната игра на Кубати. Уважение и лоялност са неща, който се заслужават с действия.
   Или мозаци... писах и на лидера им - симпатяга е, но да си беше направил нещо по средата на ерата, има играчи в неговия съюз, дарили си армиите при Блекаут и очаква медал. Ами няма как да стане!
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 01:58:13 от barona111 » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!