Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:02:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ ЩЕ Е ВЛАСТЕЛИНА НА РЕАЛМА В БГ 7  (Прочетена 24572 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Gilgamech
Редник
*

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« -: Май 03, 2012, 16:02:48 »

Битката за властелин на реалма в бг 7 започна и се очертават три основни претендента - това са съюзите KUBRATI, VarVari_ и съюз Defence. Sad Sad Sad
Реално погледнато съюз Defence не се бори толкова за реалма  - колкото да вземат членовете му медал от него. *SMOKE*
значи остават като претенденти съюзите кубрати и варвари. *HUNTER* *HUNTER* *HUNTER*
битката между тях няма да е равностойна но  поне се надявям да е интересна.
до днес  също се очертаваше и друг претендент - това е съюз Blackout - наследник на  властелина на реалма предната ера. Но както вече се видя и те са се надявали просто на някакъв медал.
Тази сутрин съюз варвари атакуваха един от техните замъци - и за очудване на нападателите съюз Blackout си беше изтеглил войските от него и ги беше пратил  на другият край на картата *suicide* *suicide* *suicide*. В последствие се разбра че всичко това е планирано и е част от стратегията на съюза  - да си подарят замъка, в замяна на намаляне на натиска от страна на членовете на варвари  към членовете на Blackout. Говори се още че има и уговорка  да им предадат по същият начин и централният замък , като си пратят съюзната армия в пунктове някаде из пустошта  при условие че след като вземат  реалма варварите ще им разрешат  да си изкарат от там съюзната армия и да дефилират с нея.
Така че повече няма да се спираме на този съюз който е без ясно поставени цели и с една немалка и скъпоструваща съюзна армия която са събрали  единствено за парад!
Остава въпроса с отношенията между кубрати и варвари - вчерашни съюзници - а сега непримирими врагове.
Ще следиме с интерес битката за реалма между тях и да се надяваме че ще има доста интересни моменти.
« Последна редакция: Май 03, 2012, 16:04:45 от Gilgamech » Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #1 -: Май 07, 2012, 15:29:44 »

 ммм няма да има битки кубрати - варвари
ще се тегли ези тура  - едните на първо - другите на второ място   [:-}
за третото ще спроят дефенс и някой от малките
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #2 -: Май 07, 2012, 19:53:59 »

ще спечели този съюз който държи централния замък , а то се знае кой е този съюз Tongue
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #3 -: Май 07, 2012, 21:14:24 »

напълно съм съгласен, вие сте властелините, спор няма  Grin Grin Grin
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #4 -: Май 07, 2012, 21:30:32 »

аз не съм член на този съюз , но мисля , че няма кой да спре блек , както и миналата ера нямаше кой да спре юнитата
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #5 -: Май 07, 2012, 22:33:40 »

аз не съм член на този съюз , но мисля , че няма кой да спре блек , както и миналата ера нямаше кой да спре юнитата

Миналата ера не сме играли , за това  Grin Grin
Активен

barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #6 -: Май 08, 2012, 17:29:50 »

аз не съм член на този съюз , но мисля , че няма кой да спре блек , както и миналата ера нямаше кой да спре юнитата
абе много са като тебе, не са от Негрите, ама симпатизират на съюза им...  с злато и ресурси Smiley  ако пък излезнат от обхват, толкова симпатизират, че пускат дърво на 0.2-0.3   късно през ноща, когато играе един определен симпатяга, баннат в началото на ерата, защо ли... *scratch*
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #7 -: Май 08, 2012, 17:35:37 »

абе симпатичен съюз сте си, спор няма. Но така кефа е по-голям накрая.
Активен
gocogocov
Лейтенант
***

Karma: +8/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #8 -: Май 08, 2012, 17:42:51 »

бароне , много се бъркаш в есполон играя , може да питаш лидера ни колко симпатизираме на блек или на който и да е друг съюз , но въпреки това мисля че властелини ще станат блек
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #9 -: Май 08, 2012, 18:04:42 »

недей сравнява миналата ера с тази и не гледай кой е 1во, 2ро и 3то място на топа...  много скоро ще се разместят фигурите там Wink
Активен
Gilgamech
Редник
*

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #10 -: Май 12, 2012, 23:41:40 »

а аз си мисля че фигурите вече са разместени - царицата на  черните , правилно преценила безнадежноста на ситуацията е в мод, най - накрая са с истински лидер - но доста закъсняха за това, съюзните им армии лапат страшно и скоро можи да фалират, така че са само бледи сенки на съюза взел реалма миналата ера.
нека не ги мислим повече - те са ясни.
въпроса е дали кубрати и варвари имат некакви уговорки или всичко това са некви инсинуации, (макар че последните слухове са че ще се обединат с таланаки и ще им дадат двата замъка - да видят и те горкте какво е съюзен замъки и да се бориш за реалм).
Активен
Gilgamech
Редник
*

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #11 -: Май 13, 2012, 19:31:32 »

вече се разкриха най - истинските фенове на ЕЙПЪЛ - това е съюз блак аут - лошото само е  че май не знаят от коя страна е гризната ябълката в емблемата на  ейпъл и за това за по сигурно  при тях е гризната от двете - ако още някой се чуди става въпрос за съюзното влияние на техният замък - вече е заприличало на огризка от ябълка!!!!!!!!!!!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #12 -: Май 13, 2012, 19:42:25 »

другариу,ти откъде ги измисляш тия брилянтни мисли бре,или факсове от космоса получаваш някакви?
Активен
Gilgamech
Редник
*

Karma: +6/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #13 -: Май 13, 2012, 20:09:58 »

другариу,ти откъде ги измисляш тия брилянтни мисли бре,или факсове от космоса получаваш някакви?


получавам факсове от ЕВИЛ!  bgflag bgflag bgflag
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #14 -: Май 14, 2012, 21:18:07 »

вече се разкриха най - истинските фенове на ЕЙПЪЛ - това е съюз блак аут - лошото само е  че май не знаят от коя страна е гризната ябълката в емблемата на  ейпъл и за това за по сигурно  при тях е гризната от двете - ако още някой се чуди става въпрос за съюзното влияние на техният замък - вече е заприличало на огризка от ябълка!!!!!!!!!!!!!! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
хахха...  много добро!  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!