Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:32:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЙ ЩЕ Е ВЛАСТЕЛИНА НА РЕАЛМА В БГ 7  (Прочетена 24676 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #30 -: Юни 01, 2012, 20:02:55 »

аз не съм член на този съюз , но мисля , че няма кой да спре блек , както и миналата ера нямаше кой да спре юнитата
още ли мислиш така?  май бях прав за пренареждането на топа и в съюзната и в нетната Wink
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #31 -: Юни 01, 2012, 20:06:37 »

вече ще ме учуди единствено,ако ида в топ 10 Grin Grin
Активен
k_politov
Редник
*

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 44


Профил
« Отговор #32 -: Юни 01, 2012, 21:26:56 »

с тия подаръци нищо чудно....  Grin Grin Grin
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #33 -: Юни 04, 2012, 13:55:58 »

ти пък коце,подаръци,хората ме съжаляват че съм мн назад и помагат.добре че влязох в влиянието на варвари да лапна малко въздух.
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #34 -: Юни 04, 2012, 19:48:16 »

Черните масово модират и дезертират /останаха само 38/ ... лидера се предаде  *hihi*, останаха и без централен замък.

Направо се чудя как е възможно чак такова падение - къде се загубиха онези надути победители от предходната ера, къде са двамата световни шампиони ... и все пак се радвам от факта, че 18 часовия, ежедневен труд на всички членове на Варвари успя да надделее над мултиакаунтинга и безвъзмездните дарения от всички подлоги и лакеи в свят 7 !

Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #35 -: Юни 04, 2012, 20:02:27 »

предлагам да сменим темата на .. ' кой ще е трети в реалма '
щото за първите две места е ясно
Активен
SinnerInc
Редник
*

Karma: +11/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #36 -: Юни 04, 2012, 20:04:41 »

И още нещо, че пропуснах:

В един от постовете си по-рано Барона спомена "Доблест". В тази връзка мили ми чернилки - доблестният войн НИКОГА не се отказва, независимо от превъзходството на противника !  С вашата нагласа, съюз Варвари, трябваше да прекрати участието си още след регистрацията си в свят7.
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #37 -: Юни 04, 2012, 20:59:54 »

браво варвари,трудно с много и стабилни битки,но постигнахте целите си,браво Cool
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #38 -: Юни 05, 2012, 00:33:51 »

   Поздравленията накрая Smiley  но съм съгласен, че беше много трудно. Всички играли отначалото знаят какво смазващо превъзходство имаха Хийт и Блекаут в първите 3 месеца. Речите след реалма ще ги пишем, но не мога да спомена палячовците от Талакаки... Успяха чрез страрателно облизване на глутелус максимуса* на двата най-силни съюза (Варвари и Блекаут) да направят много изразителни и впечатляващи победи срещу феноменално силни съюзи!!!  *hihi*  Както ни залъгваха (Варвари), че не били с никой тази ера така и си отидоха и си дариха армийчиците при негрите като послушни домашни любимци.  Но когато видяха че стопанина беше поставен в инвалиден стол, игривото и закачливо котенце се върна в стария си съюз, и даже си позволо да изръмжи на тръгване.  Сега разбраха че съюз Варвари не могат да им обявят война поради огромната разлика в точките (надХ5) и започнаха да се ежат пак, без да имат даже една атака към акаунт на Варвари и даже си позволяват да ни наричат мишки и "подложи" - каквото и да значи последното като съществително такова... Но да приключа с анализа на играта на талакаки, те даже не заслужават да имат и главна буква.  Нямат замък, нямат акаунт нито във военната класация, нито в нетната, така че какво им остава - да си стискат акнето и да обиждат...
  * глутеус максимус -голям седалищен мускул.
Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #39 -: Юни 06, 2012, 23:53:16 »

нещо пак се разместиха работите
Кубрати нещо са загубили замъка си ?
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #40 -: Юни 09, 2012, 11:07:21 »

нещо пак се разместиха работите
Кубрати нещо са загубили замъка си ?

с кой акаунт играеш ако не е тайна ? Или си от кибиците  Grin
Активен

ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #41 -: Юни 11, 2012, 21:59:49 »

интригата се засилва .. оспорвана борба за третото място
Блак , Дефенсе и нов кандидат .. Мозации  Smiley
опаа може и да е грешка .. Блак да са на второ все пак
но според мен ще си останат с един замък ..
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #42 -: Юни 12, 2012, 08:26:51 »

интригата се засилва .. оспорвана борба за третото място
Блак , Дефенсе и нов кандидат .. Мозации  Smiley
опаа може и да е грешка .. Блак да са на второ все пак
но според мен ще си останат с един замък ..

Това вече не е интрига, а касапница  Grin
« Последна редакция: Юни 12, 2012, 11:27:46 от Zinovi » Активен

ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #43 -: Юни 18, 2012, 11:08:28 »

отново промяна - казах че основната борба ще е за третото място
нов 'играч' на арената - Аргонавти Smiley
само не разбрах .. кубратите отказаха ли се от битката за медали .. или трупат сили
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #44 -: Юни 19, 2012, 05:24:18 »

хайде негрите останаха по джапанки, че да се хванат за палците по-добре Grin  с други думи вече нямат замък....  [:-} [:-}
няма вече интрига - след като им свършиха 10к диаманти в хазната, силните им играчи като урурухарара, елегия и други, се оказаха куци коне,  и дори 2ма световни шампиони не можаха да помогнат на негърската плантация да се превърне в модерна фабрика с афроамерикански персонал...Само талакакитата се пинят нещо с пожари... но в общи линии само псуват и по-специално визирам айолов70, за който съдейки по начина на изразяване 70 определено не е година на раждане, по-скоро нещо като лично тегло с дрехите след проливен дъжд. Но в общи линии  Варвари са претендентите за съюзна, военна, а защо не и нетна класация... 
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!