Imperia Online България  
Април 19, 2024, 09:03:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Доблест  (Прочетена 3623 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
roomen
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Май 03, 2012, 10:25:55 »

На 2-05 доблестта ми е 74, не съм водил битки освен разграбване на каси, през нощта изпащам армията на сейф на каса, сутринта си влизам в акаунта и какво да видя, доблестта ми е 44. Къде е другата?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? wassup
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #1 -: Май 03, 2012, 10:35:01 »

На 2-05 доблестта ми е 74, не съм водил битки освен разграбване на каси, през нощта изпащам армията на сейф на каса, сутринта си влизам в акаунта и какво да видя, доблестта ми е 44. Къде е другата?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??? wassup
Коя е касата, по която сте пратили армията си на сейф?
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #2 -: Май 03, 2012, 19:24:54 »

понякога има явление, което аз наричам "възкресяване на мъртвите" и в бързината може и да не си обърнал внимание че ти взима доблест...провери сега касата си дали има нужния знак за такава
Активен
roomen
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #3 -: Май 03, 2012, 21:10:08 »

vaskosa - и в момента още е каса
Активен
roomen
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #4 -: Май 03, 2012, 21:13:59 »

класирането още не е обновено и там може да се види доблестта която съм имал вчера
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #5 -: Май 04, 2012, 10:31:17 »

vaskosa - и в момента още е каса
Не сте загубили доблест, защото сте го ударили него.
Загубили сте доблест, защото сте ударили kala6nika92, 4 минути преди войната с неговия съюз да започне.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
roomen
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #6 -: Май 04, 2012, 18:20:46 »

Часовника на играта изостава и след рефреш понякога стига до 7мин разлика, но съм 100% сигурен че войната беше обявена вече, когато пуснах атаката. Все пак благодаря за отговора.
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #7 -: Май 08, 2012, 11:24:02 »

има разлика между обявяване на война и активност на войната.около 8 часа ако не ме лъже паметта.
Първо се обявява войната и след 8 часа тя става активна. и е нужно атаката да пристигне след активирането на войната, а няма значение кога е пратена.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #8 -: Май 08, 2012, 17:37:23 »

нужно е войната да бъде активна преди да се изпрати атаката, за да не вземе доблест, горния коментар е по-скоро за военните точки.
Активен
gatev83
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #9 -: Май 08, 2012, 21:19:41 »

Аз съм от същия съюз,за същата война става въпрос,дори за същия противник в случая,тъй като видях по горния ви отговор,предполагам че ще коригирате и следния проблем:Нападнах играча sa6o-6666 и БЯХМЕ във война,но явно точно преди атаката е напуснал съюза а на мен нищо,нито точки за войната,надали военен доход.Според по горе писаното че по време на война съм го нападнал,не ми е взело доблест и т.н.,смятам че е нормално точките да бъдат отчетени за съюза ни,и аз да получа дохода си за битката,трошил съм нерви,време и т.н.Те може винаги така да си излизат и влизат и на нас нищо,а ако беше решаваща битката,щяхме да сме много ощетени а все пак тва бе лидера.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Май 08, 2012, 22:30:57 »

Аз съм от същия съюз,за същата война става въпрос,дори за същия противник в случая,тъй като видях по горния ви отговор,предполагам че ще коригирате и следния проблем:Нападнах играча sa6o-6666 и БЯХМЕ във война,но явно точно преди атаката е напуснал съюза а на мен нищо,нито точки за войната,надали военен доход.Според по горе писаното че по време на война съм го нападнал,не ми е взело доблест и т.н.,смятам че е нормално точките да бъдат отчетени за съюза ни,и аз да получа дохода си за битката,трошил съм нерви,време и т.н.Те може винаги така да си излизат и влизат и на нас нищо,а ако беше решаваща битката,щяхме да сме много ощетени а все пак тва бе лидера.

Атака , пусната по играч от съюз , с който сте във война не се наказва с доблест. Доблестта се отнема при пускане на атаката. В последствие той е напуснал съюза - Вие си получавате военните точки и обоза , а той губи правото на още 1 напускане на съюза. Въпроса е вече коментиран и е обсъдено най-доброто решение , което не изисква промяна в играта.
Активен

gatev83
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #11 -: Май 09, 2012, 23:25:56 »

Той е напуснал съюза когато атаката е била вече пусната,както става ясно от написаното от вас,следователно аз съм нападнал човек от съюза с който водим война,тези "трикчета" прилагани от тях и очевидно ощетявайки нас,нямам представа защо се толерират,той може да се върне във съюза и така докога?Аз както казах нападнах човек от съюза с който водим война,след като атаката е била пусната тогава,отново не разбирам защо да не бъде отчетена,не ощетява никого освен лично мен.Както казах по горе чрез прилагане на трикчета в други игри се наричат "cheating".Тва е справедливо,знам че вие си решавате,но както казах не ощетявате никого освен мен и то според мен доста нечестно да не се повтарям.По същия начин когато армията ти пътува или ако те нападат не можеш да излезеш в мод,мисля че същото правило може да важи и тук,играча не излезе в мод а от съюза на който бе лидер дори и за мен нищо,несправедливо.
Активен
gatev83
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #12 -: Май 10, 2012, 21:47:39 »

Добре де момчета,ние играем,даваме пари,време и т.н..Каква всъщност е вашата работа?Нито на Румен доблестта,нито на съюза точките или доход,вършете си работата.Никого не ощетяваме,оправете си малките вратички,свършете нещо или ще си чатим само?
Активен
gatev83
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #13 -: Май 14, 2012, 11:59:42 »

Съответния играч отново е лидер на съюза хаха,голям майтап а.
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #14 -: Май 14, 2012, 12:17:34 »

Той е напуснал съюза когато атаката е била вече пусната,както става ясно от написаното от вас,следователно аз съм нападнал човек от съюза с който водим война,тези "трикчета" прилагани от тях и очевидно ощетявайки нас,нямам представа защо се толерират,той може да се върне във съюза и така докога?Аз както казах нападнах човек от съюза с който водим война,след като атаката е била пусната тогава,отново не разбирам защо да не бъде отчетена,не ощетява никого освен лично мен.Както казах по горе чрез прилагане на трикчета в други игри се наричат "cheating".Тва е справедливо,знам че вие си решавате,но както казах не ощетявате никого освен мен и то според мен доста нечестно да не се повтарям.По същия начин когато армията ти пътува или ако те нападат не можеш да излезеш в мод,мисля че същото правило може да важи и тук,играча не излезе в мод а от съюза на който бе лидер дори и за мен нищо,несправедливо.
Забравяте винаги какво губи играчът, който напуска съюза.
В името на това да не се отчетат точки от войната този играч губи статуса си за лоялност, бонусите си за Щастие, лимита си за напускания на даден съюз...
В никакъв случай не мога да нарека това "мамене", нито пък - "нечестна игра".
Винаги разглеждайте нещата от всички гледни точки и не бързайте с емоционалните реакции.
Последствия има и за двете страни, така че, мисля, че правилата са честни и за двете страни.
Няма как, обаче, да лишим играчите от правото да напускат съюзи или да бъдат гонени от тях по което и да е време. Защото следващият път Вие можете да изпаднете в ситуация, в която да Ви се наложи да напуснете даден съюз или пък да бъдете изгонен от ръководството, ако то е решило това. И ако ние позволим на противников съюз или съюзи да ви лишат от тази опция, не мисля, че ще се чувствате много добре.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!