Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:27:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кой форум се отнасям?  (Прочетена 1308 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Urwing
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« -: Април 28, 2012, 06:14:06 »

Привет  *BOAST*
Тъкмо се регистрирах, нов съм в играта. Исках да прочета малко повече относно нея, но от форума виждам само две версии, които не се отнасят до моята:
ИО II: Ера на Завоеванията
ИО - Класически и Версия 4 Светове
Доколкото на пръв поглед виждам от линка си горе (http://www9.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/village.php), очевидно аз играя версия 5... а след сложно търсене, намерих и че съм в свят 31. Така... ако реша да задам някой от задължително глупавите си въпроси или пък искам да потърся съюз, къде се предполага да направя това? За набиране на членове никъде не открих свят 31, затова питам. Освен това, коя е най-новата версия на играта? Как мога да започна игра в свят, на който току-що е даден старт, за да не съм въшка сред развити вече?
Данке шьон
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2012, 09:36:38 »

Добре дошъли и приятна игра.
Заредете се с много търпение ,упоритост и свободно време. / Не е задължително в този ред /.
Отнасяте се за "ИО II: Ера на Завоеванията". Тъй като сте новичък - прочетете всичко написано и обърнете внимание най-вече на това как се пази армия.
Препоръчвам да изиграете до край ерата която сте започнали независимо колко сте назад или колко Ви бият така ще имате време да експериментирате и да разиграете различни варианти на ситуациите в коеито може да попаднете в бъдеще.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Urwing
Редник
*

Karma: +5/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2012, 11:07:26 »

Благодаря за посрещането!
Тази информация ме устройва перфектно. Ще прочета, каквото намеря из форума като съвети и упътвания.
И все пак, кой е възможно най-пресният и отскоро започнат свят?
Активен
.vess.
Лейтенант
***

Karma: +29/-96
Неактивен Неактивен

Публикации: 200



Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2012, 11:39:51 »

И все пак, кой е възможно най-пресният и отскоро започнат свят?
версия 4 - 4
версия5  - 5
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!