Imperia Online България  
Април 26, 2024, 20:45:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПРОБЛЕМ!!!!  (Прочетена 4171 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivaile
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Април 24, 2012, 12:56:43 »

Не мога да пускам Разграбване? Какво става тъкмо съм си намерил хора с доста злато и само седя  и ги гледам!
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Април 24, 2012, 12:58:38 »

Някакво съобщение за грешка излиза ли? Какви единици пускате (може и на лично)?
Активен

Ivaile
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #2 -: Април 24, 2012, 13:01:48 »

нормална атака за разграбване.. с единици с коийто до сноши нямах проблеми.Нищо не ми излиза,просто не мим изпраща атаката,а на опожаряване става
Активен
Ivaile
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #3 -: Април 24, 2012, 13:03:07 »

оправи се !
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #4 -: Април 24, 2012, 13:22:29 »

За някои се оправило,за други не.Зареждам армия,натискам атака и до тук.Няма никакво инфо за причината.
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #5 -: Април 24, 2012, 13:37:27 »

След няколко рестарта и мобилизиране на част от единиците проблемът е решен.Ами ако исках да си крия готовите войски цял ден без да се разлогвам?Понякога тази тактика заблуждава противника...
Активен
леонлл
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #6 -: Юни 11, 2012, 21:09:02 »

и аз да попитам админите нали имаш право да влизаш два пити в един съюз а защо след второто излизане немога да влеза пак като съюза съм го напускал:първия път вчера и веднага след това влязох пак и при второто излизане след това немога да влеза защо стана така какъв е проблема и искам ако може да влеза отново предварително благодаря за коректния отговор
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #7 -: Юни 11, 2012, 21:13:58 »


а защо след второто излизане немога да влеза пак като съюза съм го напускал:първия път вчера и веднага след това влязох пак и при второто излизане след това немога да влеза защо стана така какъв е проблема и искам ако може да влеза отново предварително благодаря за коректния отговор
и аз да попитам админите нали имаш право да влизаш два пити в един съюз

Отговора се крие в първата част на въпроса ти. Има си го в правилата - само 2 влизания в 1 съюз.
Активен

леонлл
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #8 -: Юни 11, 2012, 21:26:39 »

съгласен ДВЕ влизания ама ако си излязъл един път и влезеш и после излезеш по пътя на логиката трябва пак да влезеш защото съм в съюза от миналия реалм а този съм излизал само един път и на втория неможах или вие сте написали правилото не както трябва или аз нещо неразбирам
Активен
леонлл
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #9 -: Юни 11, 2012, 22:45:30 »

няма ли кой да ми отговори на проблема защото за мен е голям защото държа на съюза
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #10 -: Юни 11, 2012, 22:58:20 »

разгледай го от тази страна напуснал си го два пъти съюза системата го отчита че си влязъл два пъти в съюза, а това че си в този съюз от предната ера, ако не ме лъже паметта имаше едно питане във връзка постиженията и по точно за наградата създай или се присъедини към съюз след релогване и влизане на ново получаваш наградата което означава че системата приема че си се присъединил към дадения съюз
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Юни 11, 2012, 23:01:30 »

Ако си вътре от предната ера не би трябвало да се брой. Явно е излизано още веднъж от съюза. Изчакай до утре сутринта и да ти пратят нова покана - ако отново не става пиши отново , като посочиш и име на акаунта си.
Активен

леонлл
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #12 -: Юни 12, 2012, 23:34:57 »

абе хора излезнал съм точно два пъти и втория път не ме върна не съм излизал нито миналия нит този повече пъти а и админите защо си правят оглушки а не проверят и да се приключи ами всеки говори врели некипели писах защото ми е неприятно че стана така а не да споря дали съм прав или не нека някой да си направи труда да провери а не да се пише .......
Активен
леонлл
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #13 -: Юни 12, 2012, 23:59:04 »

Ако си вътре от предната ера не би трябвало да се брой. Явно е излизано още веднъж от съюза. Изчакай до утре сутринта и да ти пратят нова покана - ако отново не става пиши отново , като посочиш и име на акаунта си.
акаунта ми е leonll а име не помня да съм писал но се казвам Стойчо
Активен
леонлл
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #14 -: Юни 13, 2012, 18:11:11 »

няма ли кой поне да ми даде адекватен отговор вече съм в друг съюз но държа да знам защо се получи така
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!