Imperia Online България  
Март 19, 2024, 12:52:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: компенсации  (Прочетена 764 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
angelsss
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Април 23, 2012, 19:00:04 »

Е приятели, дори не ми се влизаше повече и в този форум, но бих искала да поясня все пак някои неща. Потърсих темата на Daniela, за да и отговоря на въпроса „Какви са компенсациите на Darkness за блокираните играчи”, но.....не я намирам. Логично е отишла.....в кошчето.
Въпреки това мисля, че трябва да се знае и аз ще и отговоря.
Компенсацията на играчите ( защото за съюза нямаше такава) е „ повече от адекватна ”, което ще рече 300 диаманта, които особено в края на ерата са повече от : 2200М злато + 60 часа опънати нерви + провал на всякакви стратегии и амбиции + подронване авторитета на мен, съотборниците ми и на съюза. Едва ли е нужен повече коментар.
Само ще добавя, че въпреки всичко Darkness се справи блестящо, постигайки забележителни резултати, защото бяха добър колектив и имаха един наистина уникален играч, лидер и Човек в лицето на figil. Благодаря и успех на тези, които продължиха.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!