Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:02:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класации ера 4  (Прочетена 13344 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« -: Април 21, 2012, 11:18:41 »

Така приятели дойде края на ерата в свят 5 блиц имаше интригуващи моменти и невероятни битки!!!
Ще сложим инфо за ерата само малко да се оправим малко че не знам къде съм Wink
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #1 -: Април 21, 2012, 11:22:07 »

http://clip2net.com/s/1PJwS

така това е съюзното владение
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #2 -: Април 21, 2012, 11:25:55 »

Нетна класация  Wink до топ 50

http://clip2net.com/s/1PJyx
http://clip2net.com/s/1PJz3
http://clip2net.com/s/1PJzo
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #3 -: Април 21, 2012, 11:30:06 »

Военна класация която беше много оспорвана битка за 1-то място от нашия лидер figil и командира knocker !!!
И двамата показаха че са безмилостни Wink И да не забрави ме да похвалим лидера с неговите 16 медала браво лидер Wink

http://clip2net.com/s/1PJAD
http://clip2net.com/s/1PJBk

Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #4 -: Април 21, 2012, 11:50:12 »

нещо се опитва да ме цака моя компютър Wink не мога да слея снимките за да са едно цяло затова съюза ще е на клипче в момента го правя Wink
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #5 -: Април 21, 2012, 12:08:40 »

Съжалявам но и клип не можа да стане дава ми някаква грешка и не мога да разбера от къде идва  Embarrassed
Ще помоля някой от колеги да направи снимка на целия съюза !!!
Ако съм пропуснал нещо да сложа в залата на славата ме коригирайте но за първи път права класация на ера и е нормално да объркам някъде Wink
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #6 -: Април 21, 2012, 12:48:59 »

Защо не мога да направя снимка на спечелените войни Huh?
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #7 -: Април 21, 2012, 15:58:39 »

Поздравления за съюз Darkness . Размазахте всички и счупихте много рекорди, браво, страхотно представяне Smiley
Само качете снимките на prikachi.com защото от тук ще изчезнат скоро ...
« Последна редакция: Април 21, 2012, 16:01:44 от v0id » Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #8 -: Април 21, 2012, 22:33:02 »

Благодаря на членовете на Darkness за отдадеността  им , също на хората които ни подкрепяха , както и на нашите съюзници от Хуните и Единакът Smiley
 Ще кажа само , че завършихме  с 18 милиона военни точки на съюзно ниво , вече може да съдите за каква касапница става въпрос Smiley.
  Един от съюзниците ни направи това клипче , няколко дена преди краят : http://www.youtube.com/watch?v=qUKDfTXC-Yc&feature=youtu.be
  Удоволствието от победата обаче беше помрачено от неуважението и обидата която ни нанесоха администраторите , с незаслужени блокирания и изцепки като компенсации и извинения не са нужни . Цялото съревнование  и състезание за рекорди загуби смисъл , след 70 часа блок , а желанието за игра след арогантното им поведение , го няма !
  
пп : Браво Darkness , показахте от какво тесто се замесени Smiley .
« Последна редакция: Април 21, 2012, 22:35:10 от farfui » Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #9 -: Април 23, 2012, 03:08:58 »

Дано и тази ера да е такова меле Wink колкото повече битки толкова по интересно Wink за сега като гледам ерата се очерта интересна изпъкват нови индивиди непознати който здраво работят и дърпат с нетото Wink !!!
Но да не забравят кой е срещу тях няма невъзможни неща за Darkness.
Както обичам да казвам аз настъпи ли тъмнината не се знае от къде какво ще ти изкорми  *hahaha*
Поздравление на съюзниците Хуните и Единака това бяха единствените федерации в съюза но всичко друго беше враждебно  *hahaha*
Успех на всички през новата ера и нека най добрите победят !!!
Активен
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #10 -: Април 24, 2012, 18:42:56 »

Smiley като махнеш  хуните и единака и то не останаха съюзи  Smiley
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #11 -: Април 24, 2012, 22:03:03 »

Не не е така всичките играха много достойно и много упорито срещу Даркнес и те заслужават поздравления и овации!!!
Активен
deqnksh
Редник
*

Karma: +11/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #12 -: Април 24, 2012, 22:41:20 »

Много дълго можем да спорим по темата  Smiley , поздравления за успехите наистина има уникални постижения ,щом казваш сигурно е така аз не разбирам
Активен
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #13 -: Април 24, 2012, 23:05:41 »

Честита победа на съюз Даркнес, но не разбирам как  точно даркнес и бившия хардкор  са били съюзници *crazy* ....вместо да ги размажите в тази ера всякви остатъци от тях, вие сте ги направили съюзници....ужас!


П.С. Имате ли снимки на най-развития акаунт, браво на момичето направило е рекордно нетно постижение, като е поставила ония отворковци "легендите" в малкото си джобче  *cocktail* *KING*
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #14 -: Април 25, 2012, 00:50:36 »

   18 военни точки на съюзно ниво ... това трябва говори достатъчно и за критиците , а силни съюзни имаше , просто ги разформировах и взех най- силните им играчи , ще използвам едно клише  '' началото определя краят ''. Които разбира играта знае за какво говоря Smiley .
  Играя само с победители , иначе съюзници не ми трябваха . Пак благодаря на всичките си съотборници , бяха страхотни , отделно много ми помогнаха съветите на Void , gargaran , Kilgor и Sticheto ).  


 пп: Статистиките се обезмислиха , след като опорочиха целият ни труд администраторите , загубих желание , да ги запиша... чакахме я да удари 35 мил. нето , но с тези блокове , беше невъзможно Smiley( нея даже 2пъти я блокнаха , общо за 80 часа  , без нарушение )
« Последна редакция: Април 25, 2012, 01:05:03 от farfui » Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!