Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:21:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Промени  (Прочетена 7639 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
belot
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #45 -: Април 18, 2012, 21:10:03 »

Хайде да спрете да ни ползвате за  опитни зайчета ,не знам кой ги прави тези промени ,но явно не играе ,този шпионаж не е просто зле ,а е  отвратителен ,ако правите нещо го правете  да е по добро ,а не по лошо!
Активен
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #46 -: Април 21, 2012, 18:39:39 »

На мен също не ми харесва новия изглед на шпионажа трябва да си записвам къде съм пратил последно шпиони.И тея плюсчета са много зле.Стария изглед си беше в пъти по добре,а също и тези нововъведения в глобалната карта са пълен абсурд оставете си ги по старому сега трябва 1000 пъти да кликам за да пусна шпионаж на някой или да го нападам.Направете го като си клина на даден играч и да си отивам там директно както си беше преди.
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #47 -: Май 02, 2012, 10:55:45 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* ама така си е днеска един ме атакува аз го снимах да му хвана малката армия и не успях разминах се с цяла минута а през цялата си кариера в империята съм изтървал засечка само 2 пъти сега това ми е 3-ти Sad
кариерист, колко ти е дълга кариерата? 4 засичания от които 1 успешно???
Активен
fhmbacardi
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #48 -: Май 15, 2012, 21:16:15 »

Цената на Централизираната власт ще спре да нараства след 11-о ниво, а не след 10-о ниво, както e сега.
Абсолютно съм против това да се прилага посредата на ерата така няма равнопоставеност. Такива фрапантни промени се правят в началото на рунда господа админи а не посредата. Защото сега някой хора са нарпавили да речем 15 ниво а други са на 11 и сега тези на 11 трябва да платят 2 пъти по висока цена за да достигнат тези с 15 ниво , а те пък от своя страна са минали тънко нестига , че 1/3 от акаунтите са мултита пък сега и това натоварване . Напълно нечестно е спрямо по слабите и по късно регистриралите се , а какво и за тези който са вдигали други проучваня вместо централизацията ! По добре си подобрете системата за хващане на мултита от колкото да правите ненужни промени който и да се правят се правят е началото на новата ера а не посредата .
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!