Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:21:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предизвикателство към Великите Хардкор  (Прочетена 13147 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #45 -: Април 30, 2012, 01:29:38 »

Имам само два въпроса.
Като не сте играли за реалм, защо  взехте за известно време централния замък, а и не само него в онази ера?Защо избягахте в 15-свят а не взехте 100% влияние в 5-ти?

И ти не си в час, какво ви става бе хора, защо преди да пуснете постове, не се информирате предварително за събитията и хронологията за това, което ще коментирате?
Относно взимането на влияние където се регнем там ще го вземем,5, 15,16,17....където кажеш, там ще го вземем не това е темата обаче  Wink
 























Активен

zmei
Гост
« Отговор #46 -: Април 30, 2012, 08:03:16 »

Даниела една битка спечелихте и мислите че сте велики.Хардкор спечелиха войната за реалма и там е истината а вие си останахте с развети бели гащи от Килгор и Мария [:-}
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #47 -: Април 30, 2012, 08:40:01 »

http://prikachi.com/images.php?images/239/4602239e.png
доколкото виждам.. това не са 100.4% , пък и не си ти човека който може да говори и да педизвиква..
колко пъти вдигна флага от Килгор ?
може да само да те е яд и да завиждаш , но с тази злоба няма да стигнеш до никъде , и не се обиждай.. добър играч си , но има и по добри Smiley

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* - не си ти човека който може да предизвиква  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
А кой е човека ако не аз ?
А картинката със 100.4 май я пропусна, ще ти я припомня - http://clip2net.com/s/1RIDC

Пич Килгор като направи 25М нето да дойде да ми се обади, няма какво да завиждам . И да прав си има 1 играч който можеби е по добър от мен но това определено не е Килгор - това е stutsi . Другите са гола вода просто ... там Килгоровци, Марии, Бляк Кнайтове да добри играчи са но никога няма да стигнат нашето ниво .
Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #48 -: Април 30, 2012, 09:38:08 »

Даниела една битка спечелихте и мислите че сте велики.Хардкор спечелиха войната за реалма и там е истината а вие си останахте с развети бели гащи от Килгор и Мария [:-}

Една битка? Развети гащи? Не сме спечелили реалм?   *hahaha* И ти не си в час пич, ходи си лягай  Grin
« Последна редакция: Април 30, 2012, 09:41:03 от Daniela » Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #49 -: Април 30, 2012, 12:03:13 »

Една битка? Развети гащи? Не сме спечелили реалм?   *hahaha* И ти не си в час пич, ходи си лягай  Grin
много си е прав човека , избягахте далече от Hardcore , скрихте се в миша дупка , и сега от някъде се провиквате : " ехееии вижте ни колко сме велики "
и какво , срам ли те е да си признаеш колко пъти развяхте белите гащи от килгор ?
и не казвам че килгор или които и да е от Hardcore е най-великият играч на света , просто е няколко класи над вас
и честно повече не ми се занимава с такива като вас , които само се чудят къде да избият комплексите си ,
за това имате още 4-5 сезона да се качите до А-група и после пишете пак
ай с здраве
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #50 -: Април 30, 2012, 13:09:58 »

много си е прав човека , избягахте далече от Hardcore , скрихте се в миша дупка , и сега от някъде се провиквате : " ехееии вижте ни колко сме велики "
и какво , срам ли те е да си признаеш колко пъти развяхте белите гащи от килгор ?
и не казвам че килгор или които и да е от Hardcore е най-великият играч на света , просто е няколко класи над вас
и честно повече не ми се занимава с такива като вас , които само се чудят къде да избият комплексите си ,
за това имате още 4-5 сезона да се качите до А-група и после пишете пак
ай с здраве
Тихо моето момче, тихо че ставаш смешен, аз ти казах че никой не се е крил . Даркнес остана във свят 5 с лидер figil, който беше основен играч срещу хардкор от предната ера и същия този Даркнес взе реалма така че за какви с бягства говориш не ми е ясно . И да прав си че не може да сравняваш съюзче със 140М нето и взети 2-3 ери със съюз със 300М нето - 20 от 20 играчи в топ 20 и най голям акаунт - 27М нето срещу 14-15М на другия отбор ... прав си, нивата са много различни за това казах когато те стигнат до нашето ниво тогава ще си говорим отново кой е най добър . До тогава тренирайте и си дрънкайте глупости по форумите ....
Активен

sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #51 -: Април 30, 2012, 19:09:04 »

Имам само два въпроса.
Като не сте играли за реалм, защо  взехте за известно време централния замък, а и не само него в онази ера?Защо избягахте в 15-свят а не взехте 100% влияние в 5-ти?
Кой филм си гледал бе ,замъци не сме взимали ,много си далеч от истината ,играхме в 15 ,защото в 5 ви нямаше вас да ви набием и отидохме да си потърсим други световни шампиони като вас
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #52 -: Април 30, 2012, 20:10:00 »

Допри, вземете първо се разбере поне помежду си. Ето ти един малък пример, има поне още 10-тина

Тихо моето момче, тихо че ставаш смешен, аз ти казах че никой не се е крил . Даркнес остана във свят 5 с лидер figil, който беше основен играч срещу хардкор от предната ера и същия този Даркнес взе реалма така че за какви с бягства говориш не ми е ясно . И да прав си че не може да сравняваш съюзче със 140М нето и взети 2-3 ери със съюз със 300М нето - 20 от 20 играчи в топ 20 и най голям акаунт - 27М нето срещу 14-15М на другия отбор ... прав си, нивата са много различни за това казах когато те стигнат до нашето ниво тогава ще си говорим отново кой е най добър . До тогава тренирайте и си дрънкайте глупости по форумите ....


Чудесно, невероятен екип сте били вероятно, чудесно сработен, но защо с името на ДАРКНЕС ? Защо не си направихте друг съюз с друго име? Това, което виждаме не е сърцето на Даркнес....нито Иван някога ще е сърцето на истинския Даркнес....ако някой от вас ми каже какво всъщност означава аватара на съюза и кой всъщност го е сложил, от къде е тръгнал и какъв е смисълът му, както и логото долу..."Можеш да избягаш, но не можеш да се скриеш"...ще му стисна ръката /виртуално разбира се в случая/  Smiley Ядрото на Даркнес, никога не би приел да е в екип с Хардкор, защо ли? Интересно ми ми е, ако хардкор все пак някога се осмелят да играят срещу нас, въпросният "Даркнес" с лидер Иван с кой екип ще ?

.......

И са какво - има ли предизвикателство иле няма - аз това не разбрах  Grin. Не че има някакво значение, но ако няма поне ще съм сигурен че не си мръднал и със сантиметър от последния път когато играхме заедно - всичко което кажеш важи около 10 минути  Wink.
И ако обичаш не обиждай хора с който не познаваш - аз не си го позволявам за вашия съюз, само лично към теб и хората които скалъпиха оная история със Златен Век. Всеки от офицерите на Хардкор струва колкото 10 като теб - държат на думата си и не се сколеняват под напрежение  Wink
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #53 -: Април 30, 2012, 21:32:31 »

Искахме да играем с/у вас отказахте няма какво да говорим ,след като ги няма диамантите от номадските шествия явно не сте толкова смели,ние казахме вие кажете къде и кога,отново почнахте да говорите колко сте велики ,велики  бяхте сега не сте ,четох глупости четох  и се смея как сте набили добри и  т.н коя друга армия хванахате колко човека занулихте  аз ще ви кажа   1 Войд заради неговата наивност да ви повярва ,а не само че не хванахте друга армия ами  и доста ваши бяха занулени и  тормозени ежедневно или и това не беше така ....................... спрете да пишете колко сте велики колко сте наясно   т.н защото всички прекрасно знаем че ако бяхме тръгнали в началото с/у вас нито оня надменния тарикат Килгор нито Мария  щяха да се развият защото нямаше да го позволим така че мелете си колкото искате истината е една НЕ  СТЕ ТОЛКОВА  ВЕЛИКИ, да стратези сте да не сте лоши играчи но не сте непобедими и Велики
« Последна редакция: Април 30, 2012, 21:34:36 от sisiena » Активен
iznerven
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #54 -: Април 30, 2012, 21:48:29 »

Айде стига с празните приказки няма смисъл..
3 значки имали 4 навифки 2 чифта партенки..
Като сте велики приемайте ,ако не замлъкнете завинаги
А теб Барбарон ли си какъв си кажи с какъв ник се криеш в момента и каде,ако искаш може някой нов свят да почнем давам ти 2 седмици преднина и тогава почвам аз.
Ако си навит отговаряй иначе замлъкни  ника ми е stutsi  и може би съм главния виновник изобщо сега да се води този спор
« Последна редакция: Април 30, 2012, 21:52:07 от iznerven » Активен
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #55 -: Април 30, 2012, 21:57:40 »

Допри, вземете първо се разбере поне помежду си. Ето ти един малък пример, има поне още 10-тина


.......

И са какво - има ли предизвикателство иле няма - аз това не разбрах  Grin. Не че има някакво значение, но ако няма поне ще съм сигурен че не си мръднал и със сантиметър от последния път когато играхме заедно - всичко което кажеш важи около 10 минути  Wink.
И ако обичаш не обиждай хора с който не познаваш - аз не си го позволявам за вашия съюз, само лично към теб и хората които скалъпиха оная история със Златен Век. Всеки от офицерите на Хардкор струва колкото 10 като теб - държат на думата си и не се сколеняват под напрежение  Wink


Какво да се разбираме? Факт е , че Даркнес е взел реалма, факт е, че фигил беше от основните ви противници в предната ера, а другият факт е че съм възмутена, че точно той е допуснал да се компилира хардкор и даркнес в един съюз и ако си малко по-умен, ще усетиш, че това са две различни неща...лично аз никога не бих приела това, че е прибрал отайките ти от съюза и ги е направил съюзници, но пък в своя отговор момчето каза, че ви е разбил от вътре и си е взел тези, които му трябват за да работят за него...а ти не обиждай съюзниците ми, защото нямаш необходимото ниво на интелект, за да го правиш, нито пък ти се отдава това...във финал анализирайки представянето на даркнес в 5 и хънтърс в 15-та, се оказва, че сме ви сложили в малкото си джобче по постижения и не ми казвай, че това е станало защото не сте играли вие, защото вие сте играли в 5-цата и са ви размазали и заличили като екип...поканихме ви да направим една игра за реалм заедно, за да видите и вие самите колко ви е нивото..но вие отказахте...темата за мен приключи. Нивото ви остана доста ниско..постиженията ви също, след тези ери на Даркнес в 5-цата  и Хънтърс в 15-ката в които и двата съюза играха за първи път за реалм, постиженията на Хардкор просто станаха смешни и жалки, изпъкна всъщност колко слаби сте наистина  Wink Но пък за сметка на това поведението ви винаги е било нагло,надменно и лицемерно..просто ми се драйфа от интригантските ви филми.. трябваше да се навиете да играете срещу нас...щеше да стане кървава ера...


П.С. Престани да правиш интриги, като намесваш Златен век и разни измислени от теб интриги...маняка и ти сте направо възмутителни лицемери...Добри ви уважаваше много, дори ви имаше за приятели, а вие му се изсрахте на главата...и сега тук си позволяваш и да го обиждаш,  погледни първо себе си к`во представляваш ти самият...
« Последна редакция: Април 30, 2012, 22:15:52 от Daniela » Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #56 -: Април 30, 2012, 22:05:01 »

Айде стига с празните приказки няма смисъл..
3 значки имали 4 навифки 2 чифта партенки..
Като сте велики приемайте ,ако не замлъкнете завинаги
А теб Барбарон ли си какъв си кажи с какъв ник се криеш в момента и каде,ако искаш може някой нов свят да почнем давам ти 2 седмици преднина и тогава почвам аз.
Ако си навит отговаряй иначе замлъкни  ника ми е stutsi  и може би съм главния виновник изобщо сега да се води този спор

стуце, това с барбарона  ме разсмя много  Grin *hahaha*  *beer*
Активен

iznerven
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #57 -: Април 30, 2012, 22:15:51 »

айде няма смисъл от безсмислени полемики..
Барбарон и компания знаят каде да ни открият темата и бия ключа до скоро Велики
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!