Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:36:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Rage комикс с български играчи :)  (Прочетена 3697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« -: Април 15, 2012, 21:40:17 »

Активен

agent_n
НАСКЪРБЕН КЛАСИК
Майор
*****

Karma: +391/-387
Неактивен Неактивен

Публикации: 783


Аз nastrade-вечно недоволен-регистр. февруари 2006


Профил
« Отговор #1 -: Април 15, 2012, 23:12:55 »

е това извинявай - няма по голяма ... ще повърна
Активен

"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита"
Хр. Ботев

...
Акълът е нещо, което можеш да раздаваш и без да имаш.
...
Човек, който няма чувство за история, е като човек, който няма уши и очи !
...
Koга ще се оправи България ?
*********************************************************
lord4eto
Гост
« Отговор #2 -: Април 15, 2012, 23:23:41 »

чудя се а плача ли,или да се смея! Shocked
брат,имаш нужда от помощ!тия 5М катафракта,са те повредили  Grin Grin Grin
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #3 -: Април 16, 2012, 00:05:32 »

темата ще е дълга пригответе си пуканки Smiley
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #4 -: Април 20, 2012, 00:48:26 »

По-точно пакети от пуканки. *SARCASTIC*
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
BlackMagic
Сержант
**

Karma: +9/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 93



Профил
« Отговор #5 -: Април 20, 2012, 18:54:03 »

аиде бре къде е втора част  Shocked Shocked
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #6 -: Април 21, 2012, 09:11:29 »

О имам много материал, просто мислех че няма интерес по темата иначе има много още истории, които мога да разкажа в картинки Smiley
Активен

Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #7 -: Април 22, 2012, 01:47:51 »

Сетих се за нещо от автобиографията на Нушич "Остави го, даскале, поне да се посмеем!".

Това си е вид лично творчество, да видим какво ще последва Smiley
Активен

v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #8 -: Април 23, 2012, 11:03:18 »

Ежедневно слушам лъжи и клевети по адрес на Хънтърс . Последното, което чух е че сме админи, разбили сме много акаунти и по този начин сме взели 100% влияние в свят 15 . Чудя се защо, каква е причината на подобни абсурдни твърдения . Смея да твърдя че до голяма степен вина за това имат админите на играта тъй като във форумите никога няма ясно изказани позиции и становища относно наболели теми и проблеми . Смятам че трябва да има прозрачност . Ние не сме направили нищо нередно за да заслужим подобно отношение Ако бяхме нямаше да ни пука че говорят така за нас . В свят 5 блокираха акаунти за по 70 часа и там се изля сумати пумия и също нямаше становище от администрацията . Между другото в дотата имаше един термин "Хейтъри" ... това сте всички вие IO играчи, превърнахте се в хейтъри . Все по рядко срещам интелигентни и позитивни хора ... на мен лично не ми пука че ме мразите или че мразите някой мой приятел . Проблема е ваш, вие се тормозите на нас не ни пука . Ето една темичка за комикс ...
Активен

v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #9 -: Април 23, 2012, 11:45:29 »

vojda78 ще бъде главния герой в следващия ми комикс Smiley
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #10 -: Април 23, 2012, 20:47:00 »

 Мисля , че ирония няма да е достатъчна , прекалено дебелокожи са Wink ... но поне ние ще се посмеем Smiley
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #11 -: Април 28, 2012, 23:28:28 »

Ежедневно слушам лъжи и клевети по адрес на Хънтърс . Последното, което чух е че сме админи, разбили сме много акаунти и по този начин сме взели 100% влияние в свят 15 . Чудя се защо, каква е причината на подобни абсурдни твърдения . Смея да твърдя че до голяма степен вина за това имат админите на играта тъй като във форумите никога няма ясно изказани позиции и становища относно наболели теми и проблеми . Смятам че трябва да има прозрачност . Ние не сме направили нищо нередно за да заслужим подобно отношение Ако бяхме нямаше да ни пука че говорят така за нас . В свят 5 блокираха акаунти за по 70 часа и там се изля сумати пумия и също нямаше становище от администрацията . Между другото в дотата имаше един термин "Хейтъри" ... това сте всички вие IO играчи, превърнахте се в хейтъри . Все по рядко срещам интелигентни и позитивни хора ... на мен лично не ми пука че ме мразите или че мразите някой мой приятел . Проблема е ваш, вие се тормозите на нас не ни пука . Ето една темичка за комикс ...

Само едно ми е интересно - разпознаваш ли себе си или още не си пораснал толкова  *pardon*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #12 -: Април 28, 2012, 23:51:37 »

не, ако имаш предвид хейтър или нещо такова не си прав ... аз мразя ... силно казано мразя ... по точно ненавиждам и ми се повръща от няколко човека и си имам конкретни причини за това а не от всички в империята ... а ти между другото не си измежду тях, ти си измежду останалите които са ми просто безразлични ...
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #13 -: Април 29, 2012, 00:00:15 »

не, ако имаш предвид хейтър или нещо такова не си прав ... аз мразя ... силно казано мразя ... по точно ненавиждам и ми се повръща от няколко човека и си имам конкретни причини за това а не от всички в империята ... а ти между другото не си измежду тях, ти си измежду останалите които са ми просто безразлични ...
Остава да убедиш и себе си в това и всичко ще ти е ОК... евентуално Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #14 -: Април 29, 2012, 14:22:57 »

v0id, предлагам ти да опишеш в комикс войната между хардкор и даркнес  Grin Спомни си комичната ситуация, как се бяха изпокрили в подкрепления, в колониите на маняка, като знаеха, че са ни омешени айпитата и не можем да се нападаме с него  *hahaha* има доста комични ситуации за комикси  Wink
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!