Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:36:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Издръжка при спрени атаки  (Прочетена 9251 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
predatorbg
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #30 -: Април 07, 2008, 15:40:37 »

Доста неприятна ситуация. Sad Говорите за 100К елитна а аз съм с 200К и ще тегля заем да я мръдна.Ако се размина със малък или среден ще е хубаво *crazy*
« Последна редакция: Април 07, 2008, 15:48:55 от predatorbg » Активен
kasiq_jo
Редник
*

Karma: +35/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #31 -: Април 07, 2008, 15:47:51 »

e bre sprete izdrajkata kvo e tva Huh?   *sos*
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #32 -: Април 07, 2008, 15:48:30 »

Стига ревете няма да я спрат явно!
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #33 -: Април 07, 2008, 15:55:55 »

e bre sprete izdrajkata kvo e tva Huh?   *sos*
  *suicide* *suicide* *suicide*
Активен
kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #34 -: Април 07, 2008, 17:16:42 »

Ще прощаваш пичаго, ама започвам да се изнервям... Въпроса ти... ще го нарека просто НЕУМЕСТЕН.
Добива си е добив, издръжката си е издръжка, а атаките са си атаки. Не знам защо ти правиш твоята армия, ама моята е направена с цел да ходи да граби. И не знам колко ти е добива на теб, ама 100к елитки се хранят много трудно от селяците.
За да не караме хората да ни се смеят по-добре да не си чешем езиците с глупости.
Сигурен съм, че няма някой който да мисли че е редно да няма атаки, а да има издръжка!
180к  елитни и 900трабанта   и на мен свят ми се завива ама кво да се прави  Smiley
така са решили така правят, и къде си тръгнал като неможеш да си изхранваш армията с добив от селяните  само  *bravo*
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #35 -: Април 07, 2008, 17:23:55 »

 Grin Grin Grin
Въпроса седи по един и същи начин и пред тези, които имат 1к обикновенни копия и пред тези, които има 1м елитки...
Мама му стара-и аз съм бил администратор и аз съм имал проблеми, ама поне правя опит да обясня на тъпаците (потребителите) що туй не им работи или пък онуй гърми...
Направо изпадам в апатия вече... утешава ме единствено факта, че Kasiq_JO e на моето дередже...  *hihi*
Активен
CTAC
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 4



Профил
« Отговор #36 -: Април 07, 2008, 17:45:54 »

имам чувството че и населението нещо спря да се множи... по пътя на логиката войската като си е вкъщи би трябвало населението да се множо по-бързо Grin , а ми се струва че е обратното
Активен
tswbg
Редник
*

Karma: +6/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #37 -: Април 07, 2008, 18:51:55 »

edno na ryka che moite 700k goweda  piqt cql den, ami i  pone 3-4 chasa ot dohoda mi lipswa... znam kakwo trqbwashe da imam i kakwo ima w momenta... ewala
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #38 -: Април 07, 2008, 20:15:45 »

edno na ryka che moite 700k goweda  piqt cql den, ami i  pone 3-4 chasa ot dohoda mi lipswa... znam kakwo trqbwashe da imam i kakwo ima w momenta... ewala
Kато са местили сърварите не е имало кой да работи явно  Grin
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
DELTA
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #39 -: Април 07, 2008, 20:28:51 »

кой е...л, могъл, кой не да не е спал  Tongue !!!! егати побългарената работа!!! все тарикати, все вратички - кой не ги е видял е глупак, никакви правила, пълен ориент!!! Ако си се сетил да си вдигнеш войската между 2 провки и там за "замръзне" и да не ти взима злато убо, ако не си,си пълен профан  :cheesy:  :cheesy: . За жалост и аз спадам към тези тъпанарчета в тази мила татковина където сме спяли, когато са раздавали благинките!!!!
Активен
rion
Капитан
****

Karma: +64/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 336



Профил
« Отговор #40 -: Април 07, 2008, 20:34:29 »

кой е...л, могъл, кой не да не е спал  Tongue !!!! егати побългарената работа!!! все тарикати, все вратички - кой не ги е видял е глупак, никакви правила, пълен ориент!!! Ако си се сетил да си вдигнеш войската между 2 провки и там за "замръзне" и да не ти взима злато убо, ако не си,си пълен профан  :cheesy:  :cheesy: . За жалост и аз спадам към тези тъпанарчета в тази мила татковина където сме спяли, когато са раздавали благинките!!!!

A ако им хареса да са някъде там  Smiley  и решат да не се върнат какво правим  Grin ?
Активен

Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #41 -: Април 07, 2008, 21:33:02 »

A ако им хареса да са някъде там  Smiley  и решат да не се върнат какво правим  Grin ?

Следващия път няма да спестява от издръжка на войска... Grin Grin Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
popo78
Гост
« Отговор #42 -: Април 07, 2008, 22:11:25 »

нали имаше сеиф от един снощи така е ясно зашо липсва малко ресурс  *hahaha*
Активен
EAGLE
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #43 -: Април 07, 2008, 23:13:51 »

Модераторчетата, да ви дам малко материал за триене, че поне в това ви бива! За пореден път показвате колко не способни да се оправите с толкова сложна работа да поддържате ИО. За пореден път се осрахте ами и имате наглостта да се изказвате с по 3 думи, кото чели сте голямата арбота. Да ви задам 1 въпрос: Аве мишоци ако всички а които им лазите по нервите се откажат да се занимават с ваща простотия, кво ще ги правите тия нови сървари? Освен да си ги сложите на 1 място. Мишлета нали тия хора ви хранят бе? Научете се първо на обноски и комуникация с клиентите. Свалете си малко на долу големите лупички и се помъчете да се огледате къде се намирате. Ама самозабравихте се ве. Tongue *bravo* *ok*
Активен
martoP
Редник
*

Karma: +45/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 22


somewhere in the Hell ...


Профил
« Отговор #44 -: Април 07, 2008, 23:19:03 »

Smiley
Много изчерпателно. Пък това, че си изтеглих доходите (за които съм платил с SMS-чета) и планирах днес да изкарам някой кило злато, че да си пусна едни работи, дето струват сума пари - майната му. И ся не мога да ги пусна, защото няма от къде да изкарам кинти, но за сметка на това на армията й идва супер, защото за неин харчилък все пак има... То на нея не й пука - дали е на плюс, дали е на минус...

Предлагам все пак да преосмислите това решение. Вижда ми се логично при условие, че няма атаки да няма и издръжка, но ако успееш да ме убедиш, че не е така...
Кажи кави са съображенията все пак? Логически, технически?

искаш отговор ман - какви са съображенията->нито логически ното технически.Причината,поради която за първи път при спрени атаки да не се спира издръжката на войската е чисто  икономическа ->нали трябва сега да има кой да пращта смс-чета  Grin за да излезете от този минус.Спокойно народе,това е - дерзайте и играйте,опс.. и пращайте   *freak*  *hahaha*
« Последна редакция: Април 07, 2008, 23:21:52 от martoP » Активен

The chance favoures the prepared mind !

Khan martos(1981-...)-still alive  ;D *freak* >Grin

Ако искаш война-ела и си я вземи  *SPITEFUL* Grin *HUNTER* *BOSS* *BEACH* *SMOKE* *SARCASTIC* :evil3:
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!