Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:40:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Издръжка при спрени атаки  (Прочетена 9250 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #15 -: Април 07, 2008, 11:04:57 »

Издръжката няма да бъде спирана.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #16 -: Април 07, 2008, 11:16:11 »

защо няма да бъде спирана издръжката :О  Cry Cry Cry Cry
Активен

Some people just never loose !
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #17 -: Април 07, 2008, 11:17:52 »

Smiley
Много изчерпателно. Пък това, че си изтеглих доходите (за които съм платил с SMS-чета) и планирах днес да изкарам някой кило злато, че да си пусна едни работи, дето струват сума пари - майната му. И ся не мога да ги пусна, защото няма от къде да изкарам кинти, но за сметка на това на армията й идва супер, защото за неин харчилък все пак има... То на нея не й пука - дали е на плюс, дали е на минус...

Предлагам все пак да преосмислите това решение. Вижда ми се логично при условие, че няма атаки да няма и издръжка, но ако успееш да ме убедиш, че не е така...
Кажи кави са съображенията все пак? Логически, технически?
Активен
defiler
Сержант
**

Karma: +17/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #18 -: Април 07, 2008, 11:30:08 »

то е ясно какви : някой трябва да го направи тъй като не е предвиждано , няма кой да бърника по сорса , а явно ако имат админ панел за контрол въобще , то той не включва тази опция. С една дума :

технически

но пък не е чак такава болка за умиране , какви игри съм играл , с какъв съпорт , тук е добре. Неможе всичко да се рпедвиди , това не е близард или някоя от тези компании с милиарди приходи.
Активен
Rhuarc
Редник
*

Karma: +51/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 22



Профил
« Отговор #19 -: Април 07, 2008, 11:43:08 »

Сега какво ми се случва с армията която местя от единия баир на другия ? пише че е стигнала успешно, ама грънци или спирането на атаките спира и местенето ?
Активен

"May you shelter in the palm of the Creator's hand, and may the last embrace of the mother welcome you home."
hustler
Редник
*

Karma: +26/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #20 -: Април 07, 2008, 12:45:03 »

Сега какво ми се случва с армията която местя от единия баир на другия ? пише че е стигнала успешно, ама грънци или спирането на атаките спира и местенето ?

И при мен зависнаха  *sos* *sos* *sos* *sos*  *sos* реших да преместя малко армия по крепостите за да не харчи и зависна успешно  Grin Grin Grin
Активен
hustler
Редник
*

Karma: +26/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #21 -: Април 07, 2008, 12:50:24 »

Издръжката няма да бъде спирана.

Защо да не се спре издръжката на армията, след като битките са спрени?
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #22 -: Април 07, 2008, 12:59:21 »

Абе ние си говорим тук догадки-могадки, ала-бала...
Круме, кажи нещо, де? Мога само да предполагам, че имаш някакви проблеми, ама все пак си струва да отделиш 1 минута и да внесеш яснота по въпроса.
Активен
kalpazancho
Сержант
**

Karma: +36/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #23 -: Април 07, 2008, 13:11:11 »

Издръжката няма да бъде спирана.
ЕВАЛАТА НА ЕКИПА!!! СУПЕР СТЕ!!!  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #24 -: Април 07, 2008, 13:47:12 »

Мамо-о-о, пичове, ама КАК ЩЕ СИ МРЪДНА АРМИЯТА ПОСЛЕ?
Работата стана много зле... Няма ли да направите нещо?
Активен
kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #25 -: Април 07, 2008, 13:58:18 »

А аз рекох ударихме кьоравото  няма издръжка 24ч , а дохода ей така   Grin
защо никой не попита защо има добив на ресурси при спряни атаки  а всички се оплакват за издръжката  Smiley
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #26 -: Април 07, 2008, 14:06:30 »

А аз рекох ударихме кьоравото  няма издръжка 24ч , а дохода ей така   Grin
защо никой не попита защо има добив на ресурси при спряни атаки  а всички се оплакват за издръжката  Smiley
Ще прощаваш пичаго, ама започвам да се изнервям... Въпроса ти... ще го нарека просто НЕУМЕСТЕН.
Добива си е добив, издръжката си е издръжка, а атаките са си атаки. Не знам защо ти правиш твоята армия, ама моята е направена с цел да ходи да граби. И не знам колко ти е добива на теб, ама 100к елитки се хранят много трудно от селяците.
За да не караме хората да ни се смеят по-добре да не си чешем езиците с глупости.
Сигурен съм, че няма някой който да мисли че е редно да няма атаки, а да има издръжка!
Активен
defiler
Сержант
**

Karma: +17/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #27 -: Април 07, 2008, 14:16:41 »

Аз нямам 100к елитки , имам 10к тежки , но мойта армия е направена със същата цел. За разлика от колегата аз имам къде да ги прибера за да не плащам издръжка, но съм съгласен , че е малко неуместно да неможе да се атакува , а пък да ти взима пари на ход. Същото така обаче , ако това се направи , то не е редно и да има добив на ход , защото аз се опитвам да настигна един фермер(приятел), който се е записал 2 месеца преди мене и сега един ден като не атакувам , а той събира добива от 600к население а аз от 100к , ме връщат 6 дни назад грубо казано.
Но както вече стана ясно атаки няма , издръжка има , има и добив. Няма за какво да си чешем езиците. Всичко е пожелание : ако искаш играеш империя по правилата й , ако не , не играеш империя : има подобни с повече абонати и по-добър баланс , по моему.
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #28 -: Април 07, 2008, 14:20:08 »

Но както вече стана ясно атаки няма , издръжка има , има и добив. Няма за какво да си чешем езиците. Всичко е пожелание : ако искаш играеш империя по правилата й , ако не , не играеш империя : има подобни с повече абонати и по-добър баланс , по моему.
Точно това не е от "правилата"
До сега, когато са се спирали атаките - поради техническа причина или заради празници се е спирала и издръжката. За първи път се получава такова ... объркване.
Активен
sirizonak
Редник
*

Karma: +10/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #29 -: Април 07, 2008, 15:35:19 »

Издръжката няма да бъде спирана.

 Честито на фермерите. А на останалите (и аз в тва число) да се оправят както могат.  *suicide*
Активен

О,зная, зная, ти плачеш, майко,
 затуй, че ти си черна робиня,
 затуй, че твоят свещен глас,майко,
 е глас без помощ, глас във пустиня.
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!