Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:56:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Издръжка при спрени атаки  (Прочетена 9247 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« -: Април 07, 2008, 09:45:41 »

Здравейте,
Пуснах въпрос в друга тема, но няма отговор от модератор, за това питам наново:
При условие, че атаките са спрени не е ли редно да се спре и издръжката на армията?
Благодаря предварително за отговора и се надявам възможно най-скоро да вземете мерки.
Активен
xaxо
Гост
« Отговор #1 -: Април 07, 2008, 09:46:30 »

да виждаш някъде споменато за издръжка?


    
Преместване на сървърите

Поради големия интерес към Империя Онлайн и нарасналия брой регистрации в играта, се налага да преместим сървърите си в ново, по-голямо помещение, отново на територията на "Мегалан".

За да бъде осъществено преместването, Империя Онлайн ще бъде спряна за няколко часа в следното време: от 02:01 на 07.04.2008 до 08:00 на 07.04.2008.
Битките ще бъдат спрени от 00:01 на 07.04.08 до 00:01 на 08.04.08. Всички движещи се армии ще бъдат върнати в момента на спирането на битките.
Екипът на Империя Онлайн се извинява на всички играчи за причиненото неудобство, но то е необходимо за да подсигурим бъдещето развитие на играта.
Екипът на Империя Онлайн
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2 -: Април 07, 2008, 09:47:39 »

Да редно е да се спре,но както вече ти отговорих и в другата тема не е спряна засега!Правете скрийншотове на минуса,защото после ако евентуално връщат парички може да искат такова нещо!
Активен
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #3 -: Април 07, 2008, 09:52:11 »

Да редно е да се спре,но както вече ти отговорих и в другата тема не е спряна засега!Правете скрийншотове на минуса,защото после ако евентуално връщат парички може да искат такова нещо!
Брао, а играчите, които не влизат във форума? ...или тея дето ще закъснеят със скрийнчетата? ..да не споменавам тия, които не могат да снимат!?!
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #4 -: Април 07, 2008, 09:53:42 »

Съмнявам се на база на скрийншотове някой да върне нещо. Викам да изчакаме да видим какво ще кажат модераторите.
Има, обаче още нещо, което ме притеснява - в 8-ма профка нямам НИКАКВА войска на полето, а златото ми намалява. Е туй, ако може някой да ми обясни защо е?
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #5 -: Април 07, 2008, 09:55:36 »

Съмнявам се на база на скрийншотове някой да върне нещо. Викам да изчакаме да видим какво ще кажат модераторите.
Има, обаче още нещо, което ме притеснява - в 8-ма профка нямам НИКАКВА войска на полето, а златото ми намалява. Е туй, ако може някой да ми обясни защо е?
Може да си теглил заем и затова!А иначе мисля,че ще изравнятзлатото на всеки на 0 или ще направят back up ...
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #6 -: Април 07, 2008, 09:56:54 »

Не, бе човек. Не съм теглил заем. Единственото, което ми идва на ум е, че имаше някакви "отчисления" за лидера в съюза, ама едва ли е това....
Активен
xaxо
Гост
« Отговор #7 -: Април 07, 2008, 09:58:32 »

Не, бе човек. Не съм теглил заем. Единственото, което ми идва на ум е, че имаше някакви "отчисления" за лидера в съюза, ама едва ли е това....
повярвай ми ,не е.не играя във версия 4 , и пак познавам правилата по добре от тебе *suicide*
Активен
tyti
Редник
*

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #8 -: Април 07, 2008, 10:02:42 »

Свят едно издръжката си фъфрфи като за световно Smiley нищо не е спряно
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #9 -: Април 07, 2008, 10:07:34 »

повярвай ми ,не е.не играя във версия 4 , и пак познавам правилата по добре от тебе *suicide*

Като ги знаеш толкова добре ще ми разтълкуваш ли това, че аз от едно време не го разбирам:

Съюзна Такса:
Всеки съюз има членски внос, който се ползва от съюзната бюрокрация (колкото по-голям съюзът, толкова по-голяма е тя) и военновременния запас. Средствата, които се натрупват от съюзната такса, са изгубени завинаги, потънали в дълбоките чекмеджета (джобове) на съюзната бюрокрация.
1% + 0.1% за всеки член на съюза. Ако съюзът има 10 члена то таксата ще е 2%.
Активен
xaxо
Гост
« Отговор #10 -: Април 07, 2008, 10:11:09 »

Като ги знаеш толкова добре ще ми разтълкуваш ли това, че аз от едно време не го разбирам:

Съюзна Такса:
Всеки съюз има членски внос, който се ползва от съюзната бюрокрация (колкото по-голям съюзът, толкова по-голяма е тя) и военновременния запас. Средствата, които се натрупват от съюзната такса, са изгубени завинаги, потънали в дълбоките чекмеджета (джобове) на съюзната бюрокрация.
1% + 0.1% за всеки член на съюза. Ако съюзът има 10 члена то таксата ще е 2%.

това се взима директно от добива,за разлика от онова дето имаш предвид по-горе
Активен
tyti
Редник
*

Karma: +9/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #11 -: Април 07, 2008, 10:13:32 »

това се взима директно от добива,за разлика от онова дето имаш предвид по-горе
Взима 2 % от добива и съответно ти дава 5% Smiley ако не си лидер тоест би трябвало пак да не падаш на минус а на плюс 3% Smiley 
Активен
veselinv
Сержант
**

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил
« Отговор #12 -: Април 07, 2008, 10:19:18 »

Проблема е бил при мен - имало е едни требучети, дето не съм ги видял.
Да оставим това и да видим ко става с издръжката, че започвам да скубя коси вече...
Активен
Mi6
Лейтенант
***

Karma: +43/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 150


ПОЧИВАМ СИ


Профил
« Отговор #13 -: Април 07, 2008, 10:22:57 »

Проблема е бил при мен - имало е едни требучети, дето не съм ги видял.
Да оставим това и да видим ко става с издръжката, че започвам да скубя коси вече...

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
 *freak*
 *write*
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #14 -: Април 07, 2008, 10:35:35 »

http://www.galacticimperia.org/forums/bg/index.php?topic=665.msg5886#msg5886
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!