Imperia Online България  
Април 18, 2024, 04:32:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предизвикателство към Великите Хардкор  (Прочетена 13157 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #30 -: Април 29, 2012, 00:59:05 »

 *tired*... върти го, сучи го, пак скучно.
Знаеш ли, до есента има време, силно се надявам да ви видя с по три значки, това може и да ни върне.... евентуално. До тогава - дерзайте.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #31 -: Април 29, 2012, 01:05:16 »

*tired*... върти го, сучи го, пак скучно.
Знаеш ли, до есента има време, силно се надявам да ви видя с по три значки, това може и да ни върне.... евентуално. До тогава - дерзайте.

Дрън, дрън- Хардкор никога няма да се осмелят да застанат срещу Хънтърс...помни ми думата, ако ще и 10 медала да наредим, което определено е само повод за се измъкнете от срама, който ще се наложи да понесете ако се съгласите...аз приключвам, че ми стана скучен и ти Cool

П.С. Мислех, че сте силен противник, но след всичко написано до тук виждам само стах и лаконични измъквания, увъртания и разни такива, вече не мисля дори, че сте достоен за нас противник, а сте като всички останали, които се модваха при пряк сблъсък с нас....вече съм сигурна, че няма по-силен съюз в ИО от Hunters  Wink Лично аз загубих интерес да си губя времето с вас Cool
« Последна редакция: Април 29, 2012, 14:40:23 от Daniela » Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #32 -: Април 29, 2012, 12:50:25 »

Да бе, ние ще играем 100 реалма, докато ви чакаме да се научите. Апропо, четох темите, радвам се, че си запомнила разговора ни от последната вечер на ера 3 в свят 5, видях, че си приложила много от нещата, за  които стана въпрос тогава  Wink

Извинявай, сега видях,че има скрита транзакция в този ти пост. Ще внеса пояснение, че оттенъка ти звучи, все едно си ми давал някви напътствия  Grin
Темите за които говорихме бяха:
1.Поздравих ви добрата игра за реалма
2. Тъй като вече не играех ти казах, че след, като ще се описват хронологии в епилога на ерата да се свържиш с  фигил за да ти даде статистиката от войните ни за да се отразят в хронологията на ерата- 40 войни без загуба, включително разбити и хардкор във война.
Твоят съвет към мен беше да си почина малко от играта, както щеше да направиш ти...
Съжалявам не можах да те послушам, изиграх още една ера  Smiley
В заключение бих добавила, че няма за какво да се радваш и да се чудиш как да извърташ всеки разговор в манипулация на читателите на форума...Би ли конкретизирал какво си ми предложил и какво съм приложила, че нещо нямам спомен за твърденията ти в този пост  ;D
Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #33 -: Април 29, 2012, 17:22:19 »

ех , вече ставаш досадна.. повтаряш едно и  също , аз доколкото си спомням с воид вече ядохте много бои от същият този Хардцоре които сега предизвиквате..
ще ви натупаме пак и после отново ще има предизвикателства и тн..
след като си развял бял флаг от някои - нямаш право да го предизвикваш..
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #34 -: Април 29, 2012, 19:38:54 »

ех , вече ставаш досадна.. повтаряш едно и  също , аз доколкото си спомням с воид вече ядохте много бои от същият този Хардцоре които сега предизвиквате..
ще ви натупаме пак и после отново ще има предизвикателства и тн..
след като си развял бял флаг от някои - нямаш право да го предизвикваш..

Ти нещо май не си в час, хардкор никога не ни е бил във война . Ние тази ера бяхме 4-5 човека и не сме играли за реалм, играхме за войни, за 2 месеца направихме 40 войни, нито една загубена и хардкор размазахме във война . Следващата ера когато играхме за реалм се събрахме по сериозен офицерски състав, направихме 300М нето на съюза и взехме 100% влияние .... Когато някой от хардкор направи 25М нето или хардкор да станат 300М нето тогава ще си говорим пак за предизвикателства ... до преди това просто е несериозно, не са ни в категорията .
« Последна редакция: Април 29, 2012, 19:47:49 от v0id » Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #35 -: Април 29, 2012, 22:48:26 »

ех , вече ставаш досадна.. повтаряш едно и  също , аз доколкото си спомням с воид вече ядохте много бои от същият този Хардцоре които сега предизвиквате..
ще ви натупаме пак и после отново ще има предизвикателства и тн..
след като си развял бял флаг от някои - нямаш право да го предизвикваш..


 Grin Ти що не ходиш да си лягаш, вместо да се изказваш неподготвен  *hahaha*

П.С. Там където големите си ги мерят, ти седи тихичко в ъгъла и си чопли семки или си гризи ноктите твоя воля  *hihi*
« Последна редакция: Април 29, 2012, 22:51:28 от Daniela » Активен

JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #36 -: Април 29, 2012, 23:58:09 »

Имам само два въпроса.

Ние тази ера бяхме 4-5 човека и не сме играли за реалм, играхме за войни, за 2 месеца направихме 40 войни, нито една загубена и хардкор размазахме във война.
Като не сте играли за реалм, защо  взехте за известно време централния замък, а и не само него в онази ера?
Следващата ера когато играхме за реалм се събрахме по сериозен офицерски състав, направихме 300М нето на съюза и взехме 100% влияние ....
Защо избягахте в 15-свят а не взехте 100% влияние в 5-ти?
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #37 -: Април 29, 2012, 23:59:23 »


 Grin Ти що не ходиш да си лягаш, вместо да се изказваш неподготвен  *hahaha*

П.С. Там където големите си ги мерят, ти седи тихичко в ъгъла и си чопли семки или си гризи ноктите твоя воля  *hihi*
извинявай.. мислех че си от женски пол..
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #38 -: Април 30, 2012, 00:01:39 »

Ти нещо май не си в час, хардкор никога не ни е бил във война . Ние тази ера бяхме 4-5 човека и не сме играли за реалм, играхме за войни, за 2 месеца направихме 40 войни, нито една загубена и хардкор размазахме във война . Следващата ера когато играхме за реалм се събрахме по сериозен офицерски състав, направихме 300М нето на съюза и взехме 100% влияние .... Когато някой от хардкор направи 25М нето или хардкор да станат 300М нето тогава ще си говорим пак за предизвикателства ... до преди това просто е несериозно, не са ни в категорията .
не можеш да сравняваш по този начин , има доста нововъведения..
след като така сравняваме , направете 100.4% влияние и предизвиквайте
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #39 -: Април 30, 2012, 00:27:42 »

не можеш да сравняваш по този начин , има доста нововъведения..
след като така сравняваме , направете 100.4% влияние и предизвиквайте

Ние направихме 100.4% влияние в свят 15 http://clip2net.com/s/1RIDC . Предизвикателството от наша страна се отменя, отегчени сме от слаби играчи в това число и хардкор и докато не стигнат до нивото ни ( 300М нето или 40 спечелени войни 0 загубени ) нямаме намерение да си губим времето с тях .

Относно това : Като не сте играли за реалм, защо  взехте за известно време централния замък, а и не само него в онази ера?
Ние не сме Златен Век, ние сме Даркнес  и не сме вземали централен замък .

Защо избягахте в 15-свят а не взехте 100% влияние в 5-ти?
Кой е избягал ? Даркнес взе ерата в свят 5 макар и без голяма част от участниците от предната ера когато мачкахме всички война след война . А останалите просто играхме в свят 15 защото там имаше много повече регистрирани играчи .

Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #40 -: Април 30, 2012, 00:40:51 »

Ние направихме 100.4% влияние в свят 15 http://clip2net.com/s/1RIDC . Предизвикателството от наша страна се отменя, отегчени сме от слаби играчи в това число и хардкор и докато не стигнат до нивото ни ( 300М нето или 40 спечелени войни 0 загубени ) нямаме намерение да си губим времето с тях .

Относно това : Като не сте играли за реалм, защо  взехте за известно време централния замък, а и не само него в онази ера?
Ние не сме Златен Век, ние сме Даркнес  и не сме вземали централен замък .

Защо избягахте в 15-свят а не взехте 100% влияние в 5-ти?
Кой е избягал ? Даркнес взе ерата в свят 5 макар и без голяма част от участниците от предната ера когато мачкахме всички война след война . А останалите просто играхме в свят 15 защото там имаше много повече регистрирани играчи .



http://prikachi.com/images.php?images/239/4602239e.png
доколкото виждам.. това не са 100.4% , пък и не си ти човека който може да говори и да педизвиква..
колко пъти вдигна флага от Килгор ?
може да само да те е яд и да завиждаш , но с тази злоба няма да стигнеш до никъде , и не се обиждай.. добър играч си , но има и по добри Smiley
« Последна редакция: Април 30, 2012, 00:43:57 от naTpuk » Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #41 -: Април 30, 2012, 00:43:19 »

Относно войните , всеки си гони целите по различен  начин ,
ти какво постигна когато игра в свят 5 срещу Hardcore ?
и какво направихте,  преместихте се в свят 15..
« Последна редакция: Април 30, 2012, 00:46:06 от naTpuk » Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #42 -: Април 30, 2012, 00:51:21 »

извинявай.. мислех че си от женски пол..

Лелеее направо онемях от глупавите ти постове...имам една дума за теб- noob  Cool

Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #43 -: Април 30, 2012, 00:58:17 »

ех , вече ставаш досадна.. повтаряш едно и  също , аз доколкото си спомням с воид вече ядохте много бои от същият този Хардцоре които сега предизвиквате..
ще ви натупаме пак и после отново ще има предизвикателства и тн..
след като си развял бял флаг от някои - нямаш право да го предизвикваш..

 ""Хардцоре"   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* пич, вземи се скрий моля те  *hahaha*

П.С. Ако си играл в тоя съюз направо си излагация за него бе човек, дори името му не знаеш как да напишеш, а си тръгнал да се периш като герест петел...ходи си чопли семките и се откажи да се правиш на умен тук, не ти се отдава  *stop*
« Последна редакция: Април 30, 2012, 01:00:47 от Daniela » Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #44 -: Април 30, 2012, 01:18:25 »

Ние направихме 100.4% влияние в свят 15 http://clip2net.com/s/1RIDC . Предизвикателството от наша страна се отменя, отегчени сме от слаби играчи в това число и хардкор и докато не стигнат до нивото ни ( 300М нето или 40 спечелени войни 0 загубени ) нямаме намерение да си губим времето с тях .





Добри, напълно си прав, отегчени сме... съгласна съм с мнението ти, вероятно и останалите колеги също  Smiley
Активен

Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!