Imperia Online България  
Април 26, 2024, 16:04:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предизвикателство към Великите Хардкор  (Прочетена 13181 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 06, 2012, 12:10:07 »

Е аз попитах, имаше хубава тема, но я изтриха преди малко, незнайно защо
Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #16 -: Април 06, 2012, 12:11:19 »

Добре си комуникирахме лидерите на двата съюза, но ни я изтриха...ако питам защо я изтриха, ще ме баннат от форума сигурно  Wink
Активен

Kavalcho1
Сержант
**

Karma: +21/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 72



Профил
« Отговор #17 -: Април 08, 2012, 13:24:37 »

Помолете екипа на империя да изкара версия 6 и ще си мерим шпагите, както и часовете online, дотогава моля не се хабете напразно с приказки... безмислено е няма тръпка  Cry
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #18 -: Април 28, 2012, 23:34:10 »

Наистина, сериозно да си го кажем - ние от Хардкор, офицерския състав на хардкор имам предвид, вече изгубихме тръпка към тази игра. Нямам никакво намерение да ви обяснявам точно защо, но причини колко искате. Ако се съберем да играем то ще е само за да ви надиграем.... пак.... Но трябва да сте малко по убедителни.... давайте аргументи, ако ни искате  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #19 -: Април 28, 2012, 23:48:49 »

Ние също загубихме тръпката . Жалко че не можахме да се срещнем когато бяхме в пълен състав за да ви размажем във вашата игра . Така както вие бяхте в пълен състав срещу 3ма от нас . Поради тази причина ще те помоля да не повтаряш че вие сте ни надиграли понеже това не е така . Вие не ни надиграхте . Надиграхте съюзите, които играеха вашата игра . Ние ви победихме в нашата игра .
Активен

Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #20 -: Април 29, 2012, 00:04:48 »

Наистина, сериозно да си го кажем - ние от Хардкор, офицерския състав на хардкор имам предвид, вече изгубихме тръпка към тази игра. Нямам никакво намерение да ви обяснявам точно защо, но причини колко искате. Ако се съберем да играем то ще е само за да ви надиграем.... пак.... Но трябва да сте малко по убедителни.... давайте аргументи, ако ни искате  Grin

Това "ПАК" са пълни глупости не заблуждавайте четящите в този форум и себе си най-вече, ето сега имате възможност да го направите във вашата игра - "За реалма", защото другата с войните не я умеете и това го видяхме ние и вие  Grin
Аргументи няма да казвам аз просто ще ви нарека СТРАХЛИВЦИ  *hihi*
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #21 -: Април 29, 2012, 00:09:18 »

Ние също загубихме тръпката . Жалко че не можахме да се срещнем когато бяхме в пълен състав за да ви размажем във вашата игра . Така както вие бяхте в пълен състав срещу 3ма от нас . Поради тази причина ще те помоля да не повтаряш че вие сте ни надиграли понеже това не е така . Вие не ни надиграхте . Надиграхте съюзите, които играеха вашата игра . Ние ви победихме в нашата игра .

Само ми кажи кога я изгубите - 10 или 15 минути след като решихте да предизвиквате?
Смешно е Добри, адски е смешно... аз лично най се смея на себе си... защото те уважавах и те защитавах Smiley. Както и да е, жив и здрав да си, ти сам много добре знаеш какво направи и в какво превърна съюза си *heart*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #22 -: Април 29, 2012, 00:10:27 »

Това "ПАК" са пълни глупости не заблуждавайте четящите в този форум и себе си най-вече, ето сега имате възможност да го направите във вашата игра - "За реалма", защото другата с войните не я умеете и това го видяхме ние и вие  Grin
Аргументи няма да казвам аз просто ще ви нарека СТРАХЛИВЦИ  *hihi*

 *hahaha*, знам че можеш повече, не ме разочаровай.... ПАК Smiley
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #23 -: Април 29, 2012, 00:15:21 »

*hahaha*, знам че можеш повече, не ме разочаровай.... ПАК Smiley

Защо не си признаеш, че ви е шубе да играете срещу нас за реалм и да приключим филма  Cool  *ok*
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #24 -: Април 29, 2012, 00:22:53 »

Защо не си признаеш, че ви е шубе да играете срещу нас за реалм и да приключим филма  Cool  *ok*

А ти защо си мислиш че ме е, или че ни е? Искаш да играеш реалм срещу мен и Хардкор? Вземи още един два реалма, тогава може и да започна да те броя за нещо  Cool. Покажи ми нещо такова като статистика, нека не само акаунти играли в HardCore я имат:

« Последна редакция: Април 29, 2012, 00:36:41 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #25 -: Април 29, 2012, 00:35:54 »

А ти защо си мислиш че ме е, или че ни е? Искаш да играеш реалм срещу мен и Хардкор? Вземи още един два реалма, тогава може и да започна да те броя за нещо  Cool

Само си търсиш оправдания за да избягаш от предизвикателството на съюз Хънтърс  *ok* , който съюз с една игра за реалм надмина постиженията ви за трите ви ери взети заедно  Wink Знаеш, че сме по-добрия екип Smiley за една ера постигнахме, това, което вие успяхте едва на третия опит..., разбирам и страха ви да играете срещу нас, това означава Хардкор да бъде размазан.... Smiley


П.С. Ние за първи път играхме за реалм- резултат 100 процента владение..когато фактите говорят, думите вече са излишни
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #26 -: Април 29, 2012, 00:38:02 »

Само си търсиш оправдания за да избягаш от предизвикателството на съюз Хънтърс  *ok* , който съюз с една игра за реалм надмина постиженията ви за трите ви ери взети заедно  Wink Знаеш, че сме по-добрия екип Smiley за една ера постигнахме, това, което вие успяхте едва на третия опит..., разбирам и страха ви да играете срещу нас, това означава Хардкор да бъде размазан.... Smiley


П.С. Ние за първи път играхме за реалм- резултат 100 процента владение..когато фактите говорят, думите вече са излишни

Постиженията ви не се броят, защото е ера без нас.... мисля, че ти това много добре го знаеш... За това я има и тази тема тук  Grin
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #27 -: Април 29, 2012, 00:42:53 »

Постиженията ви не се броят, защото е ера без нас.... мисля, че ти това много добре го знаеш... За това я има и тази тема тук  Grin

Ето заради това кажи сега ДА навити сме и готово  Grin играем шамарим ви и приключваме спора  *pardon*

П.С. Щеше да е супер да бяхте там липсвахте ни, за да натупаме и вас след като унищожихме целия свят  ;D
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #28 -: Април 29, 2012, 00:47:59 »

Ето заради това кажи сега ДА навити сме и готово  Grin играем шамарим ви и приключваме спора  *pardon*

П.С. Щеше да е супер да бяхте там липсвахте ни, за да натупаме и вас след като унищожихме целия свят  ;D

Да бе, ние ще играем 100 реалма, докато ви чакаме да се научите. Апропо, четох темите, радвам се, че си запомнила разговора ни от последната вечер на ера 3 в свят 5, видях, че си приложила много от нещата, за  които стана въпрос тогава  Wink
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #29 -: Април 29, 2012, 00:49:34 »

Да бе, ние ще играем 100 реалма, докато ви чакаме да се научите. Апропо, четох темите, радвам се, че си запомнила разговора ни от последната вечер на ера 3 в свят 5, видях, че си приложила много от нещата, за  които стана въпрос тогава  Wink

Пъзлю  Grin
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!