Imperia Online България  
Април 29, 2024, 00:32:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Оплаквания  (Прочетена 795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« -: Април 06, 2012, 11:35:45 »

Огледах се къде мога да се оплача, но не видях такава рубрика, затова я правя като тема.
Г-да администратори и не знам какви още се водите тук в този форум, моля да ми отговорите, защо изтривате всички мои теми, след като са съобразени с правилата на този форум...изказа по темите ми  също е съобразен с изикванията за изказ в този форум, въпреки това вие продължавате да ми триете темите! Бихте ли ми отговорили защо? Ако има нещо за корекция корегирайте, поправете изказ, преместете темата, но да ми ги триете без никакви причини някак си е дразнещо.

След като са ви дали тези права се предполага, че имате нужния интелект и умения за комуникация с потребителите ви. Сега очаквам аз и всички потребители на форума ви да дадете адекватен отговор...

П.С. Бихте ли си дали адреса и телефоните на офиса ?
Активен

el_slavi
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #1 -: Април 06, 2012, 11:54:46 »

Адрес:

Imperia Online
бул. „Цар Борис III“ № 1, етаж 4
София, 1612
България

За контакти:

Поща: support@imperialsupport.org
Факс : [02] 954 91 28

« Последна редакция: Април 06, 2012, 12:06:35 от Oton » Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Април 06, 2012, 12:40:52 »

Публикуването на повече от една тема по един и същ въпрос не е позволена.

Участниците във форума се задължават:

1. Теми и мнения:
  • 1.1. Задължения:

     - Преди пускане на нова тема, да се провери дали не съществува вече такава;
  • 1.2. Забраняват се:

    - Публикуването повторно на теми които вече са заключени;

Беше ви отговорено още в първата от общо няколко еднакви теми, че ще се качи поправка на медалите. Това означава, че ще бъде оправено. Ако не е направено мигновено, значи има основателни технически съображения, към които потребителите нямат отношение.

Следващи подобни теми ще бъдат трити, а авторите с отнет достъп до форума. [/list]
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!