Imperia Online България  
Април 26, 2024, 15:00:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няколко проблема!!!  (Прочетена 2512 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dbtwoem
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« -: Април 04, 2012, 12:43:51 »

1 В прозорец, когато отворя съюза ми на доблест ми изписва друго...34560003 пр. Да не говорим, че ми изписваше, че доблестта ми е -163 и падаше...аз спокойно си атакувах по-слаби играчи в обхват х4, при информация за битка не ме предупреждаваше,че ще ми се намали доблеста и изведнъж скочих на -299. Аз ли съм виновен за това! Поне направете начин, как да се качва по-бързо доблестта!
2 Не ми дава да правя трасфер на злато, а смятам, че съм покрил нужните изисвания със сгради и др.
3 Кофти глобална карта , не ми показва обхват х900.
« Последна редакция: Април 04, 2012, 12:48:13 от dbtwoem » Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2012, 12:48:45 »

1 В прозорец, когато отворя съюза ми на доблест ми изписва друго...34560003 пр. Да не говорим, че ми изписваше, че доблестта ми е -163 и дпадаше...аз спокойно си атакувах по-слаби играчи в обхват х4, при информация за битка не ме предупреждаваше,че ще ми се намали доблеста и изведнъж скочих на -299. Аз ли съм виновен за това! Поне направете начин, как да се качва по-бързо доблестта!
2 Не ми дава да правя трасфер на злато, а смятам, че съм покрил нужните изисвания със сгради и др.

Ще трябва потребителско име.

3 Кофти карата глобална, не ми показва обхват х900

Обхват или разстояние?
Активен

dbtwoem
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #2 -: Април 04, 2012, 22:39:28 »

igrach - dbtwoem
Razstoqnie E.
Mersi predvaritelno pisjete
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Април 05, 2012, 11:26:41 »

1. В момента показва там военните точки. Ще бъде оправено.
2. На кого се опитвате да пратите злато, за да проверим конкретно.
3. Нямате играчи до обхват х5 на такова разстояние.
Активен

dbtwoem
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #4 -: Април 05, 2012, 12:31:50 »

blagodarq za burzite otgovori
1 nared e pokazavmi voeinni to4ki veche!\
2 na koito i ot suyza da vuveda, sreshtu kvadra4eto za vuvjdane na sumata zlato mi pishe 0 i ne mi dava napisha nishto...ako pravq neshto ne kakto trqbva pishete, no mislq 4e vsi4ko si pravq i sum napravil .
3 razbrah  Smiley
 
*hmm* nov problem: marketa...kogato pusna za prodajma naprimer kamak - dava mi v individualniq prozorez na moi oferti,4e se prodava i vupreki, 4e go prodavam na mnogo niska zena i e logi4no vednaga da bude kupeno,nishto ... tekut nqkakvi drugi oferti bez moqta...kazvam ,4e stava po-bavno ot predi !!! Tova normalno li e ?

do skoro
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Април 05, 2012, 14:18:57 »

blagodarq za burzite otgovori
1 nared e pokazavmi voeinni to4ki veche!\
2 na koito i ot suyza da vuveda, sreshtu kvadra4eto za vuvjdane na sumata zlato mi pishe 0 i ne mi dava napisha nishto...ako pravq neshto ne kakto trqbva pishete, no mislq 4e vsi4ko si pravq i sum napravil .
3 razbrah  Smiley
 
*hmm* nov problem: marketa...kogato pusna za prodajma naprimer kamak - dava mi v individualniq prozorez na moi oferti,4e se prodava i vupreki, 4e go prodavam na mnogo niska zena i e logi4no vednaga da bude kupeno,nishto ... tekut nqkakvi drugi oferti bez moqta...kazvam ,4e stava po-bavno ot predi !!! Tova normalno li e ?

do skoro


2. А колички на полето имате ли в столицата, докато се опитвате да пращате злато. Пробвах с един Ваш съюзник и не показваше 0, а колкото колички имаше на полето.
4. Нормално е. Ако и други преди Вас са пуснали на ниски цени, първо минат по-рано пусналите.

Моля, пишете на кирилица.
Активен

dbtwoem
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #6 -: Април 23, 2012, 12:39:27 »

Привет , извинявам се за латиницата.
Уточних си последните въпрови. сега имам нов : не мога да разбера от къде трупам отрицателна доблест . Атакувам изоставени колонии в този момент и при всяка атака си следа дали ако нападна ще ми даде - доблест. Винаги ми пише 0. И друго нещо. Постоянно ме атакува по-силен играч, извън обхвата на нетните ми точки. Когато прегледам доклада на него също не му изписва - доблет , а е 0???
Активен
JGCWJ47
Лейтенант
***

Karma: +21/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 214


Профил
« Отговор #7 -: Април 23, 2012, 13:23:33 »

В доклада никога няма да покаже отрицателна доблест. При пускането на атаката, като цъкнеш на информация показва колко доблест ще загубиш. Тази доблест се губи още с пускането на атаката и даже да върнеш, пак я губиш.
Активен

Вече няма да може да се разхождате с милионни армии. Tongue *SPITEFUL*

Как се отнемат пророческите лицензи?
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #8 -: Април 23, 2012, 13:27:57 »

Привет , извинявам се за латиницата.
Уточних си последните въпрови. сега имам нов : не мога да разбера от къде трупам отрицателна доблест . Атакувам изоставени колонии в този момент и при всяка атака си следа дали ако нападна ще ми даде - доблест. Винаги ми пише 0. И друго нещо. Постоянно ме атакува по-силен играч, извън обхвата на нетните ми точки. Когато прегледам доклада на него също не му изписва - доблет , а е 0???

когато пускаш атака по играч който ти е извън обхват х2 ти взема доблест при тръгването, това не се отразява в доклада. Преди да пуснеш атаката натисни бутона "Информация" след като си маркирал армията и ще ти изпише инфо дали ти е в обхват и ако не е колко доблест ще загубиш ако пуснеш атаката.


Обхват на нетните точките:    x0.7         Разстояние    351
Доблест за атакуване извън обхват:    0         Войската пътува за:    00:27:25
Доблест за Опожаряване:    -3         Войската се връща за:    00:27:25
Морал на войската:    131         Участник във война:    Не
               Армията Ви ще се бие с атака:    100%

ето ти пример какво трябва да бъде за да не губиш доблест

Обхват на нетните точките:    x3.5         Разстояние    40
Доблест за атакуване извън обхват:    -30         Войската пътува за:    00:10:00
Доблест за Опожаряване:    -3         Войската се връща за:    00:10:00
Морал на войската:    86         Участник във война:    Не
               Армията Ви ще се бие с атака:    55%
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #9 -: Април 23, 2012, 13:40:12 »

Ако ви чете някой който за първи път хваща мишка няма да рабере нищо.
За да не взима доблест примера е :

Обхват на нетните точките:    x0.7         Разстояние    351
Доблест за атакуване извън обхват:    0        Войската пътува за:    00:27:25
Доблест за Опожаряване:    -3         Войската се връща за:    00:27:25
Морал на войската:    131         Участник във война:    Не
               Армията Ви ще се бие с атака:    100%

А ако играча е извън обхват и ще вземе доблест при атакуване :

Обхват на нетните точките:    x3.5         Разстояние    40
Доблест за атакуване извън обхват:    -30         Войската пътува за:    00:10:00
Доблест за Опожаряване:    -3         Войската се връща за:    00:10:00
Морал на войската:    86         Участник във война:    Не
               Армията Ви ще се бие с атака:    55%

Доблестта се взима при самото натискане на бутончето атака, и не се възстановява при последвало отказване / връщане / на въпросната атака.

и сътоветно при атака извън обхват армиата се бие с понижене атака в проценти - оцветеното в зелено.
« Последна редакция: Април 23, 2012, 13:42:18 от Phant0m » Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
dbtwoem
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #10 -: Април 25, 2012, 16:04:18 »

Здравейте момчета,
Благодаря ви за отговорите. Винаги котаго атакувам проверявам инфото. Затова питам . !!!!!!!
Днес наблюдавах още един проблем-времето. В тази игра часовниците се разминават с почти до 1 минута. Това днес ми коства 89 военни точки!!! Не че ми е за 80 точки  Smiley
Следя времето на атаката и времето на пренасяне на част от армията. Армията пристига в провинцията с 35 секунди по-рано. Аз натискам да я прибера и в следващия момент ми изкача военен доклад. Щом не е точен часовника да махнат секундите. Така не е чесно, в тази ситуация за мен . За игра, в която си плащам е много !тъпо! да имам толко неприятни ситуации и моменти !!!! 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!