Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:35:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо не могат да ми пращат подаръци !!!  (Прочетена 2896 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« -: Април 02, 2012, 14:15:56 »

Здравейте искам да попитам защо приятелите ми не могат да ми изпращат подаръци ? Вляза в 53 блиц само заради подаръците да ми помогнат минаха 100 нето а не могат да ми ги пратят Huh?? То е ясно че целта ви е да се закупуват тия диаманти но бъдете и малко щедри тия придобитите какво да ги правят като не могат да помогнат на приятел !!!
Те няма да играят в тази ера там целта им е да ми помогнат на мен но уви предните ставаше така!!!
Ако си играл предната ера и си имаш акаунт после да помогнеш на някой влизаш правиш 100 нето и му помагаш с 2-3 подаръка !!!

Искам само да ми обясни те на какво се дължи това да не може да ти получа техните подаръци !!!
Приятен ден и лека работа !!!
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Април 02, 2012, 18:06:30 »

Здравейте искам да попитам защо приятелите ми не могат да ми изпращат подаръци ? Вляза в 53 блиц само заради подаръците да ми помогнат минаха 100 нето а не могат да ми ги пратят Huh?? То е ясно че целта ви е да се закупуват тия диаманти но бъдете и малко щедри тия придобитите какво да ги правят като не могат да помогнат на приятел !!!
Те няма да играят в тази ера там целта им е да ми помогнат на мен но уви предните ставаше така!!!
Ако си играл предната ера и си имаш акаунт после да помогнеш на някой влизаш правиш 100 нето и му помагаш с 2-3 подаръка !!!

Искам само да ми обясни те на какво се дължи това да не може да ти получа техните подаръци !!!
Приятен ден и лека работа !!!

Нетото е малко повече. Ако не се лъжа е 150 нетни точки и след това релог.
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 02, 2012, 19:08:31 »

За версия 5 май е 10 000 нетни условието  *scratch*
Активен

ninov
Гост
« Отговор #3 -: Април 02, 2012, 19:12:06 »

Български sms-и

Поради технически причини закупуването на диаманти чрез SMS от България е временно спряно. Очаква се услугата да бъде възобновена на 09.04.2012.

Изпратените SMS-и ще бъдат таксувани, но няма техническа възможност да бъдат обработени.


Това как да го разбираме-че ако искаме да си зареждаме кредити трябва да го правим само чрез останалите плащания,така ли? Shocked Shocked Shocked Shocked
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #4 -: Април 02, 2012, 19:14:05 »

За версия 5 май е 10 000 нетни условието  *scratch*
да в съобщението пишеше 10К нетни но сега забелязах че са го сменили на 100  *tired*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!