Imperia Online България  
Април 26, 2024, 16:39:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем с диамантите  (Прочетена 2501 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
stanketii
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Март 21, 2012, 22:43:18 »

днес около 17:00 часа испратих два смс за диаманти, но вече 4 часа няма никакви пристигнали диаманти. А във книгата с постижения ми даде 20 диаманта....
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Март 21, 2012, 22:44:49 »

Акаунт и номер , от който са пратени СМС-ите?
Активен

stanketii
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #2 -: Март 21, 2012, 22:46:35 »

stanketi       0877866373
Активен
stanketii
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #3 -: Март 21, 2012, 22:54:15 »

какво стана  Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Март 21, 2012, 22:55:12 »

Утре след 9 сутринта ще бъде извършена проверка.
Активен

valkoto
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #5 -: Март 22, 2012, 09:10:24 »

и на мен не ми идват диамантите   
Активен
kip4o
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #6 -: Април 06, 2012, 18:50:49 »

 ivqniqvam se predi nqkolko dena mojebi dva  izpratih sms  i ne polu4ih nikakvi diamti  v posletstviee vidqh 4e  saob6tenieto na  administratora no ve4e bqh pratil sms  ta vaprosami eee kam koi dase obarna taka ili na4e  sam pratil sms apak ni6to   sega ve4e kato sa aktivni 6temi pratqtli diaman ti ili ne          kip4o  svqt 10
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #7 -: Април 09, 2012, 09:49:11 »

Тогава бяха спрени смс-ите. Диамантите са добавени.
Активен

roomen
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #8 -: Май 13, 2012, 00:35:19 »

Айде пак проблем, четири пъти тази вечер се опитвам да купя диаманти през e-pay, и четири пъти получавам грешка, Некоректно подадена заявка за плащане от системата на търговеца! Сега какво ще ми отговорите, пак ли има проблем с времето на подаване или нещо друго ще измислите. И не ми отговаряйте че имам проблем с картата, защото имам регистрирани 2 карти с повече от достатъчна наличност в тях. Загубих доблест заради проблем с часовника на играта, сега не мога да си възстановя щастието чрез бонус, защото не мога да си купя диаманти. И защо ви давам пари, като не получавам това за което пращам насреща. Всички тези проблеми натрупани един върху друг ми провалят играта и ме връщат дни назад в развитието. Престанете да ни изкарвате винаги нас виновни, ами вземете да си оправите играта. Или поне като се установи даден проблем го компенсирайте по някакъв начин, както е редно. Приятно ми е да играя, защото се развличам и общувам с други хора, но не ми е приятно постоянно да се сблъскваме с бъгове в играта. Като толерантен човек, отново не очаквам да бъда обезщетен и вярвам, че ще обърнете внимание на проблемите и критиките ни.
С уважение
Румен
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #9 -: Май 14, 2012, 11:46:06 »

Айде пак проблем, четири пъти тази вечер се опитвам да купя диаманти през e-pay, и четири пъти получавам грешка, Некоректно подадена заявка за плащане от системата на търговеца! Сега какво ще ми отговорите, пак ли има проблем с времето на подаване или нещо друго ще измислите. И не ми отговаряйте че имам проблем с картата, защото имам регистрирани 2 карти с повече от достатъчна наличност в тях. Загубих доблест заради проблем с часовника на играта, сега не мога да си възстановя щастието чрез бонус, защото не мога да си купя диаманти. И защо ви давам пари, като не получавам това за което пращам насреща. Всички тези проблеми натрупани един върху друг ми провалят играта и ме връщат дни назад в развитието. Престанете да ни изкарвате винаги нас виновни, ами вземете да си оправите играта. Или поне като се установи даден проблем го компенсирайте по някакъв начин, както е редно. Приятно ми е да играя, защото се развличам и общувам с други хора, но не ми е приятно постоянно да се сблъскваме с бъгове в играта. Като толерантен човек, отново не очаквам да бъда обезщетен и вярвам, че ще обърнете внимание на проблемите и критиките ни.
С уважение
Румен
Моля, използвайте Live Chat Support иконката, която се намира в Премиум -> Купи диаманти.
Чрез нея ще се свържете в реално време със служител на формата, който може моментално да направи проверка на плащанията Ви.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!