Imperia Online България  
Април 20, 2024, 06:16:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 2, ЕРА 18  (Прочетена 6139 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« -: Март 21, 2012, 17:37:53 »

ВОЕННА КЛАСАЦИЯ






КЛАСАЦИЯ ПО ДОБЛЕСТ






НЕТНА КЛАСАЦИЯ




Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1 -: Март 21, 2012, 17:40:38 »

Поздравления за отличната игра на Индира и 9999 за пореден път доказаха, че са най-добрите.  *rose*  *beer* *bravo* bgflag
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #2 -: Март 21, 2012, 18:49:58 »

Поздравления и от мен и за двамата. Показаха, за пореден път че са играчи с хъс. Поздравления и за рекордния брой медали на Индира.
 *beer* *beer* *beer*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #3 -: Март 21, 2012, 18:57:40 »

Ерата не е свършила бре, какви са тия класаций неверни? Grin Grin Grin
« Последна редакция: Март 21, 2012, 19:01:27 от vallall » Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #4 -: Март 21, 2012, 19:21:44 »

Ерата не е свършила бре, какви са тия класаций неверни? Grin Grin Grin

Класациите са снимани сутринта, малко преди края на ерата, която свърши, но в момента странно защо пак продължава.
« Последна редакция: Март 21, 2012, 19:29:59 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #5 -: Март 21, 2012, 20:22:34 »

Поздравления за отличната игра на Индира и 9999 за пореден път доказаха, че са най-добрите.  *rose*  *beer* *bravo* bgflag
Поздравления и от мен и за двамата. Показаха, за пореден път че са играчи с хъс. Поздравления и за рекордния брой медали на Индира.
 *beer* *beer* *beer*
Благодаря Вики и Бобо. Поздравления за всички които завършиха ерата, играха за удоволствие и показалите добри резултати. Отлична игра за Индира. Постави нов рекорд за медали в свят 2, взе военната и доблестта. За нетната след като излязох от обхват на няколко съмнителни акаунта ( единия Ела Ела го изтриха) играх спокойно. Последния месец нямах реална конкуренция и я взех лесно. Поздравления и за съюз Хидра. Добре се забавляваха. Спечелиха доста войни. Моите нетни от горната таблица не са съвсем точни.

Ето и класирането при съюзите.


Разбрах, че в края няколко акаунта, които нищо не можаха да направят цяла ера, са разбили армиите си в Океан. Много жалка постъпка. Не мога да разбера какво удоволствие получават от това да скапят играта на другите. Океан игра сериозно цяла ера и държеше твърдо второто място по военни. Сега има съмнения за уговорени битки между него и въпросните "камикадзета" Аз лично вярвам, че Океан не е уговарял и не е искал тези разбивания. Грозен финал на ерата........... Това все пак е само една игра.
« Последна редакция: Март 21, 2012, 20:40:15 от borg_12 » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #6 -: Март 21, 2012, 21:10:44 »

Поздравления на Иво(9999) за нетната.
поздравления на моите съоборници от хуни
Поздравления за Иво (варната-kostolani)играл само и единствено за съюза си ,жертвал се винаги за него.
Поздравления за другия Иво(atilah)добър лидер и оранизатор ,жалко че нямаше нужното време тая ера. 
Поздравления за Бобо(bobosam),макар и късно започна се представи на ниво.
Поздравления за за Боби(golf) добра игра,спечели най-голямата битка в ерата като повози на голфа момо  *hihi*
Поздравления на Любо(superlubo)добре игра докато играеше  *hihi*
Поздрвления за Вики (_new_)Макар и с късното и започване твърдо си държа второто място по нетни.това беше и нейната роля ако нещо се случи с Иво да е наш победителя  *rose* *friends*
Поздравления за хуни за спечелените войни макар и малко но са стойностни

Поздравления на всички участвали в тая ера
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 21, 2012, 21:30:46 »

Поздравления за океан ,единствения МАРШАЛ освен мен.
В класация се виждат трима ,но третия не е маршал ,защо се сетете сами ....
той изглеждаше така малко  преди края


Но след  няколко писма изглежда така ...
Активен

borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #8 -: Март 21, 2012, 22:06:34 »

За Raiders не знаех. Жалко, че и той се е престарал.
Активен

LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #9 -: Март 21, 2012, 23:14:10 »

      
   
No.    Ранг       Име    Съюз    Разстояние    Точки    Доблест    
1      BULGARIA   DIVINELCF    _________  +    0   48943   353
нещо не ми излизат сметките , успех на оставащите в цирка  Grin
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #10 -: Март 21, 2012, 23:28:11 »

ЗА ВСИЧКИ НЕРАЗБРАЛИ:
ЕРАТА ЗАВЪРШИ СУТРИНТА В 10.00 ЧАСА, НО ЯВНО НЕЩО СЕ СЧУПИ  И ЗАТОВА СЕГА ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ИГРАЕТЕ ОТНОВО СТАРАТА ЕРА. КЛАСАЦИЯТА, КОЯТО КАЧИХ Е СНИМАНА МАЛКО ПРЕДИ КРАЯ НА ЕРАТА, КОЯТО ПРОДЪЛЖАВА И СЕГА, ТАКА ЧЕ АКО СЕ БИЕТЕ И ПРОМЕНЯТЕ НЕТНИТЕ СИ Е ЛОГИЧНО ДА НЕ ВИ ИЗЛИЗАТ СМЕТКИТЕ.  *pardon*
« Последна редакция: Март 21, 2012, 23:49:45 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #11 -: Март 21, 2012, 23:57:35 »

нямаше нужда от големи букви, ударих некъв предната нощ, както и да е, все ми е тая  Grin
Активен

6tuka
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #12 -: Март 22, 2012, 01:11:24 »

Поздрави на всички,които завършиха ерата и отделиха от времето си за играта!Поздрави на победителите в отделните класаций! Снимката за класацийте  от горе обаче не е вярна ,около 3.20-9.30ч. сутринта INDIRA вече не беше на първото място по военни и беше в мод и чак след това спряха ерата за първия път,иначе първенците се биха добре и въпреки малкото играчи постигнаха добър резултат!
Борг също постигна добър Резултат , айде  *cocktail*
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #13 -: Март 22, 2012, 02:03:47 »

Поздрави на всички,които завършиха ерата и отделиха от времето си за играта!Поздрави на победителите в отделните класаций! Снимката за класацийте  от горе обаче не е вярна ,около 3.20-9.30ч. сутринта INDIRA вече не беше на първото място по военни и беше в мод и чак след това спряха ерата за първия път,иначе първенците се биха добре и въпреки малкото играчи постигнаха добър резултат!
Борг също постигна добър Резултат , айде  *cocktail*

Мода си го пуснах след 9:30 ако нямаш нищо против  Grin

Права си впечатляващ е резултата не е добър  *hihi*
Така изглеждаше съпруга ти около 3:20 когато напусна ИО



В 9:32 сърварно време снимах конкурента и се модирах и мислих че няма да го ''бият''  повече след  тоя неговия смс :
 Wink
В 9:32 е тая снимка правена


След 9:32 следваща снимка е правена от друг вижда се по разстоянието м/у нас


Открий разликата  между трите  снимки Lips Sealed   *hahaha*
След подновяване на ерата вече може и да има разминавания мернами се снимка и с 38 (от които само 37 са последните 3 дни )победи в защита,( защото нямаше армия за атака а моята си остана ,дори не я блъснах в никой досвидя ми се  Embarrassed )
Не исках да отварям тая тема ,но няма как съпругати се справи бестящо ,трябва да го вземат в някой виден столичен клуб за защитник  *THANK* *YES*
Но ако ме е минал след това да му е честито първото място достойно  го е спечелил

 *beer*   *beer* *beer* *beer*

Достойнство — Уикипедия  *pardon*
Достойнство e термин, използван в морала, етиката и политическите дискусии, за да означи, че хората (но също и живите същества като цяло) имат правото на уважение и етично третиране. Това е резултат от концепцията от времето на Просвещението за вътре-присъщите и заложени, неотменими права. Терминът се употребява за да означи уважение и статус, той описва хора притежаващи голямо достойнство, в смисъла на заслуги или високо социално положение (аристокрация), а също е и използван често за да покаже, че някой не получава акуратното ниво на уважение или дори, че не успява да третира себе си с достатъчно самоуважение.

Терминът има дълга исторя на специфични философски употреби.

« Последна редакция: Март 22, 2012, 02:58:00 от _P0BeDiTeL_ » Активен

6tuka
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #14 -: Март 22, 2012, 09:40:33 »

Аз неследих играта ви чак отблизо защото съм много затета напоследак,но видях и аз твои 5 победи в защита последните 5 дни ,имаше 7 победи в защита а станаха 12 ,мога и доклад да пусна един-два от 16.03.;Нямал си атака в нападение за разбиване Huh? Как пък не : http://www52.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_3_21/923351_901644_348808 .... Предполагам и след като нямаше кой да се бие в атака както и ти сам каза 5-6 дена преди края и че ще атакуваш само полол учудващо нарасна доблестта ти с над 2600 и  големите победи в атака ,предполагам щом са в атака-неса нагласени ???http://www59.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2012_3_16/925833_923351_346491
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!