Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:01:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Завършила ера!!!  (Прочетена 4068 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kopara
Лейтенант
***

Karma: +79/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« -: Март 18, 2012, 20:45:31 »

Здравейте преди 1:30 часа завърши свят блиц 53!!!Искам да поздравя всички мои съотборници за добрата игра!!!Срещнах много приятели и прекарах доста добре времето си с тях!!!НАЗДРАВЕЕ!!! *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*




П.с.Ще съм много благодарен ако някой качи класациите да ги видим!!!
Благодаря предварително
Активен

EVERYTHING HAPPENS FOR A REASON!!!
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #1 -: Март 18, 2012, 21:26:27 »

Ерата завърши,имаше емоции,не чак толкова интриги към края,но колкото толкова.Има какво да се желае от екипа на играта относно модула на съюзните битки,да се надявам че най-накрая ще си оправят проблемите.Благодаря на всички момичета и момчета в Златен век за емоциите ,за мен беше чест да бъда част от този съюз. Smiley *beer*
Активен
v0id
Сержант
**

Karma: +22/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #2 -: Март 19, 2012, 06:51:45 »

Хубава ера направихте, епични битки и големи обрати . След като цяла ера съюз Lords_of_world държаха централен замък и мачкаха всичко живо по картата, няколко играчи от армагедон и Legion_s успяха да дръпнат с армиите и излязоха начело в индивидуалната нетна класация . Вражеските съюзи, претенденти за реалма се обединиха и след поредица от добре координирани атаки успяха да отнемат както централния така и всички останали замъци на Lords_of_world . Общо взето ерата там е била доста интересна ... жалко че българските съюзи не успяха да се обединят и да задъжат влиянието но се надяваме вече да са натрупали опит и в следващи ери да не допускат същите грешки Smiley Понякога малко дипломация не е излишна  Wink
Активен

barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #3 -: Март 19, 2012, 11:07:59 »

Така е Добри,куца ни дипломацията.Има какво да учим още,дано имаме време за тази игра.Знам ли,може някой ден в някой друг свят пак да се събере старата тайфа. Smiley
Активен
Chakalesko
Лейтенант
***

Karma: +16/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #4 -: Март 19, 2012, 13:36:42 »

Нямали да сложите снимки от класация по нето, военни точки както обикновено правите след края на ера Smiley
Ще се радвам да разгледам класациите.
Българските отбори малко трудно ще се обединят до като има атаки по между им лично мое мнение Smiley
Но всяка ера е интересна и всяка си има плюсовете и минусите .
Определено съюз Лорд малко се изложиха накрая но така се получава като събереш най добрите бойци а ти липсват добри стратези.
Успех в новата ера и лично аз се надявам следващата ера да Български съюза който ще вземе победата

Успех и приятна нова ера на Всички Българи !!!
Активен
sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #5 -: Март 19, 2012, 17:57:52 »

С нашата саката дипломация в свят 15,Добри до къде ще я  докараме не знам  SmileySmileySmileySmiley
Активен
Daniela
Danniella
Редник
*

Karma: +15/-28
Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Hunters


Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 06, 2012, 12:33:49 »

С нашата саката дипломация в свят 15,Добри до къде ще я  докараме не знам  SmileySmileySmileySmiley

Ми ми... стигнахме до размазване на всички и вземане на 100% влияние.... *xxx*
Активен

sisiena
Сержант
**

Karma: +31/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 94


Профил
« Отговор #7 -: Април 06, 2012, 17:58:12 »

Значи не е била много саката дипломацията
Активен
barbaron
Лейтенант
***

Karma: +9/-19
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Профил
« Отговор #8 -: Април 06, 2012, 22:32:42 »

Не играх при вас в свят 15,но съм играл с доста играчи от вашия съюз.Така че имам бегла представа каква ви е била дипломацията. Grin Grin Поздравления за добрата игра. Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!