Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:09:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: THE_BEST -СВЯТ 14  (Прочетена 4978 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« -: Март 15, 2012, 08:48:09 »

Съюз THE_BEST (жалко че се наложи да извадим oceola -Ценка която е направила много за самия съюз да стигне до тук!И lindor -Марина която също помогаше на съюза и не на полседно място zaratustra който се отказа макар и много в началото -подържаше духа докато играеше)




Това са хората накарали всички чужденци да треперят от тях!Това са хората които разтуриха много съюзи на чужденци! Това са хората спечели войни от всички чужденци!Това са хората които показаха на всички че не е нужно много армия за да победиш някой ,а малко но да се използва правилно! Това са хората които защитиха Военно името Българско!

Войните на THE_BEST


Позицията на във военната класация на THE_BEST




Това е последната ни война която свърши вчера но по незнайни причини нейните военни ги няма в общия ни сбор  *pardon*

Поздравления за съотборниците ми ,добре се справих ме  *bravo* *bravo* *bravo* bgflag bgflag bgflag *beer* *beer* *beer*

Искам да поздравя Легенди от името на Бест за помоща която ни оказваха и то през цялата ера.
В началото когато започнахме с войните ни обевиха войни 2 съюза (тогашните лидери в военната empire i monarkas )в него момент наистина имахме нуждаот помощ и Лиска не се поколеба да командирова tokty в бест  *rose* На по късен етап занулиха 3 ма играча (които нямахме сили ние да оправим )от конкурентите ни по него време  Embarrassed Със това тяхно действие ни разчистиха пътя до върха empire и monarkas станаха уязвими и вече не представляваха трудност да ги смажем и разтурим, както и стана ...Но тук не свършва помоща им ...напротив ,приютиха lina при тях тя се възтанови и закрепна  *rose*,Не на последно място Лиска се премести в една от най стойностните ни войни при нас да ни  помага (и добре се срави )именно с джъст .Спирам с примерите за помощ  от страна на Легенди ...няма да ми стигне страницата  *hihi*

Искам да поздравя и други БГ съюзи които също ни помагаха в дадени моменти когато сме имали нужда от приятелски пожари ,инфо и т.н ...именно papa,DEVILS_BG,RICARITE ,Dominion,BESNITE и т.н ако съм пропуснал някой да ме извини не е умишлено...

Ако не бяхте вие приятели сега БЕСТ нямаше да е на върха  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* bgflag bgflag bgflag bgflag


Не на последно място специални благодарности на neznaiko ,за това че с неговите обещания че ще взима класации ,провокации и обиди към мен ме надъха да играя и да изведа съюза си до позицията която има сега именно НОМЕР 1  Wink


Ще оставя темата отключена ако някой иска да ни поздрави да го направи ,моля не спамете и не плюйте тук!

« Последна редакция: Март 15, 2012, 08:58:01 от _P0BeDiTeL_ » Активен

Haho
Редник
*

Karma: +24/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #1 -: Март 15, 2012, 12:15:21 »

Ще напиша и аз две думи за ерата, макар че съм играл има-няма 4 месеца.

Според мен стана добра ера. Идеята да се обединят няколко свята в един се оказа сполучлива. Беше интересно до 5-6 месец когато имаше много равностойни съюзи. Ставаха наистина непредвидими и интересни войни. В последствие листа с модирани, касирани и изтрити играчи набъбна и играта загуби много от блясъка си. Тези които фермеха очаквано качиха нето и играха в друга ера. В тоя ред на мисли, незнам дали няма да е по удачно да се намали тавана на икономическото развитие. Все си мисля че ако има само 20 провки за колонизиране това разтягане на класирането ще се ограничи, което значи повече хора в обхват и повече битки. Както и да е, искам да поздравя бившия съюз Impire. Не искам да засегна някой, но според мен те бяха най-стойностния противник срещу когото съм се бил в ерата. Като цяло, очаквах повече от чужденците, но не се получи. Тук е мястото да спомена, че бест имаше възможност да запише ера с 30-40 спечелени войни и нито една загуба. Проблема с калкулатора на процентите ни поряза много лошо и то не толкова заради загубените точки а заради пропиляната възможност да завършим без загуба. В последствие загубихме още някои войни, но ако не ни беше отнета възможноста да гоним рекорда, щяхме да ги играем различно.
Поздравявам всички от бест. Достойно представяне приятели.

Не коментирам други съюзи не от лоши чувства а защото нямам кой знае каква ясна представа, кой, какво, как и с кого. 

Успех и до нови срещи.
Активен
boro76
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #2 -: Март 15, 2012, 12:21:53 »

4ESTITO PRIQTELI
Активен
CrishtiaN
From the Ashes a Fire shall be Woken...
Лейтенант
***

Karma: +128/-100
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


JuDiCaToR


Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 15, 2012, 19:24:37 »

Макар да не съм играл в този свят, статистиката е впечатляваща.


Поздрави на всички Wink
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4 -: Март 17, 2012, 12:04:55 »



Не на последно място специални благодарности на neznaiko ,за това че с неговите обещания че ще взима класации ,провокации и обиди към мен ме надъха да играя и да изведа съюза си до позицията която има сега именно НОМЕР 1  Wink[/color]

Ще оставя темата отключена ако някой иска да ни поздрави да го направи ,моля не спамете и не плюйте тук!


Очаквах след последният жест който Ицо направи когато се съгласи на равенство във личната военна,ще се въздържиш от подобно изказване.Можеш наистина да ни благодариш за договора който ви дадохме за войната ви с гърците.Когато заявих,че ще се пробваме за съюзната военна очаквах спортменска надпревара.Помогнох ви с договор за една война от която получихте немалко точки,а в отговор получихме само обиди и по всевъзможен начин се стремихте да пречите за нашите войни.                                                                                                                                                    -Като за финал на ерата ще кажа:-Съюз S6S6 бе най-добрия военен съюз,завършвайки ерата без загубена война.Всеки един от съюза,без нито едно нарушение на правилата на играта,се бори и постигна това което никой друг не успя.В съюз S6S6 има най-много спечелени медали,доблест и военни точки на член на съюза от всички съюзи в ерата.Благодаря на всеки един играч от съюза за отличната игра.За мен момчета вие сте НАЙ-ДОБРИТЕ БОЙЦИ в ИО изобщо.
« Последна редакция: Март 17, 2012, 12:25:45 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #5 -: Март 17, 2012, 12:55:32 »

Очаквах след последният жест който Ицо направи когато се съгласи на равенство във личната военна,ще се въздържиш от подобно изказване.
Можеш наистина да ни благодариш за договора който ви дадохме за войната ви с гърците.
Когато заявих,че ще се пробваме за съюзната военна очаквах спортменска надпревара.Помогнох ви с договор за една война от която получихте немалко точки,а в отговор получихме само обиди и по всевъзможен начин се стремихте да пречите за нашите войни.
-Като за финал на ерата ще кажа:-Съюз S6S6 бе най-добрия военен съюз,завършвайки ерата без загубена война.Всеки един от съюза,без нито едно нарушение на правилата на играта,се бори и постигна това което никой друг не успя.В съюз S6S6 има най-много спечелени медали,доблест и военни точки на член на съюза от всички съюзи в ерата.Благодаря на всеки един играч от съюза за отличната игра.За мен момчета вие сте НАЙ-ДОБРИТЕ БОЙЦИ в ИО изобщо.                                                                                                                                                   
Още не си разбрал че аз играх за военни точки само три месеца и започнах в момента в който ти изрече към мен долни ,гадни лицемерни обиди ,играх за да ти натрия носа както и стана .....водеше ми 200к завърши с 4 уговорени битки и 114к помалко от мен,след като те изтриха от играта ми беше все едно какво ще стане ти си беше получил 1вия урок.
1.Договорката между мен и Ицо, теб не те засяга по абсолютно никакъв начин.! Нямаш нищо общо с нея,но ще ти кажа че колкото Ицо е направил жест толкова и аз!
Ако не си осведомен това е моя жест :
когато се договорихме за равенство аз водих на Ицо и след като си направих уговорените точки 430к стоях няколко часа и чаках да свъши блока на Ицо и не правих точки (а през това време можех да трупам точки и много други неща можеше да се случат)Което незначи че Ицо не е можел да ме настигне или неможел след това всичко щеше да е късмет кой какво ще хване,защо коментираш Ицко а не теб защо не взема ти класацията нали обеща че ще валят доклади и че ще я вземеш  Grin
НО това е тема която касае само мен и Ицо и не възнамерявам да я обсъждам с трети лица,които имаха мераци за класации  а си останаха само с тях!СИцо сме се договори за нещо което много хора ще си мечтаят.Нито Ицо се е предавал от надпреварата нито аз ,взехме това решение да направим нещо ново което да се запомни а не за да започне спора кой щял да спечели и за такива дребн душици като теб да обсъждат това решение !!!!!
ама защо ли обеснявам на такива като теб  *scratch*
2.Договора който даде имахме взаимно изгода ,не го забраяй това.Обидите започнаха от твоя страна.
3.Явно още не си разбрал че Ицо го игра изкопителна жертва заради теб и твоите грешки цяла ера го отнасяше той!
4.Темата е в запалта на славата поставена не за заяждания и нереални твърдения ,ако неможеш да пръглътнеш факта че закопа съюза си и нямаш достойнство да поздравиш НАЙ-ДОБРИТЕ > THE_BEST проблема си е твой !!
5.Това че в s6s6 е имало добри бойци никой не го отрича! Но нямаха лидер а имаха вместо това един играч който освен неприятности друго не им носеше!
6 заключение твърдиш че s6s6 е най добрия военен съюз >това се вижда в класацията дали е така ,имате 5 войни на кръст само с слаби съюзи!

Нормално за теб появи се в форума и се започна заключвам си тема намерис и друга в общи приказки и се обеснявай колкото искаш аз повече няма да ти обръщам внимание  *pardon*
Активен

i1978
Гост
« Отговор #6 -: Март 20, 2012, 10:26:32 »

Цитат на съобщение от Gario  -  "................................,че дори не можеш да разбереш кога са си оставили армиите да ги "хванеш".Или ми се правиш на наивник.Имаш не по малко нагласени битки от Къната.А ми изтриха акаунта,защото настоях да накажат твоя благодетел."

Така приготвил съм бутилка хубаво уиски. Който даде доказателство за моя нагласена битка в 14свят предната ера я получава. Включително и админите са включени. Галине мислех, че Кънчо не е добре с главата по повод мнителност, но повярвай ми ти си в пъти по-зле от него. Между другото последната от мене ударена армия е от съюза на твоята "нова приятелка" Полон. Ника му е  honerzone. Попиши си с него там си с връзки ако имаш доказателства ги публикувай ако ли не играй си играта ако я играеш още или пък ако не ходи за риба например или прави нещо, което ти доставя удоволствие гледам, че тука не си си на мястото. Относно битките на Кънчо той знае дали е гласил нещо или не, но лично аз при положение, че съм бил зам.лидер и гледах развитието му военно не ми прилича на нагласено. Бая се потруди шефа за да вземе тия военни точки, та аз за цяла ера взех на половина от неговите. Можеше и повече да взема, но не съм целял военна класация и призови места. Моята цел беше следната: Бях се отказал от играта, но започнах заради Кънчо, след това целта на съюза беше да вземеме съюзната военна. Кънчо замина за Немско и съюза мина на автопилот. Имаше дни, в които бях абсолютно сам всички бяха в мод. Криво ляво запазихме съюза с Ценка, колкото и слабо да вървеше. След завръщането на Кънчо от Германия нещата придобиха истинския облик. Съюз Бест Блесна отново. Така, че колкото и да се опитваш да плюеш Кънчо не вървиш. Колкото и да обясняваш, че вие сте най-добрите военни играчи пак не вървиш. Съюзната военна я взехме ние с преднина и то голяма пред вас. И докато вие плющяхте баламурски съюзчета, ние се изправихме срещу най-добрите на деня и ги победихме. Тоя номер с договора за гърците го пробвай някъде другаде с тая или без тая война все тая пак си ви отнасяхме. По-скоро си дал договор заради вас самите, че сте напълнили гащите от тия заради нетото, ама после се видя, че нетото не прави един играч добър военен та ги бихме  и ние и вие. Относно индивидуалната военна там съюза реши да оставиме Кънчо да си бие, който пожелае извън войните. Дадохме пълна свобода да играе спокойно за индивидуалната военна, след като неговото желание беше да я вземе. Както се видя я взе. За съюза ти не мисля да говоря, но бих казал, че ти си в пъти по-слаб лидер от Кънчо. И то в много пъти.
Относно служебно загубените войни. Първата война с Монарсите я загубихме заради мене не заради Кънчо. Аз извадих Емо от съюза, защото влизаше в автоблок заради моя грешка. Обърках я нея самата като казах, че армията се прибира в един час, а тогава тя е удряла при положение, че ми писа в Скайпа 7 пъти, че не е възможно да се връща. Тогава Поли помисли, че е пуснала атаката на по-близка каса. След, което аз я извадих от съюза не Кънчо повтарям го втори път нарочно. Вината беше моя. След тази моя грешка казах, че напускам съюза. И щях да го направя, но съотборниците и Кънчо ме разубедиха. Другите загубени войни от нас служебно, са поради две причини. А те са: 1,Модула грешно изчислява проценти, когато се гонят играчи от съюза.
2, Админите незнаят как работи модула и не могат да дадат смислени указания как точно се правят изчисленията, или пък умишлено не го правят. Вие не губите войни, защото сте 4ма играчи и няма как да изгоните някой. Така сега малко и за Лисица. Аз лично този играч не го харесвам, НО този играч и лидер на съюз успя така да омотае чуждите играчи в мрежата си, че успя да вземе нетната класация, както и съюзната по проучвания, което не е никак малко. Относно нашето партньорство с нейния съюз. Аз лично не съм видял никаква помощ за мене, при положение, че им давах блокове, но пък те помогаха на Бест и то не веднъж. Жеста, който направи Лисица към нас срещу Джъст компенсира всичко, което не направи преди това за мене. Ако не беше дошла при нас. Тази война нямаше да я вземеме. И не, защото е била "нагласена" войната според Гарио разбира се. А защото стратегически това ацц ни позволи да завъртаме модовете на основните играчи. Тази война беше най-класната война в ерата на 14ти свят. Минах през много войни и по-добър противник от този не сме имали. Казвал съм го и пак ще го кажа. Такава война като тази  между Джъст и Бест трябва всеки един уважаващ себе си военен играч да изживее.
Така и така съм почнал с войните и нека попиша и за войната, която Бест загубиха не служебно. Това, беше една война, която никой от съюза не беше приел присърце. Сякаш нямаше такава война. Отсрещния отбор се организира в последния ден и ни хванаха "по бели" гащи. Бяха готови на всичко, включително и да загубят служебно две други войни, в които водеха с доста, но да спечелят прословутите 700военни точки срещу нас. Явно респекта на чуждите играчи към нас е в пъти по-голям, отколкото от българските и няма как да бъде по друг начин, след като първите ги биехме постоянно и непрекъснато, а вторите не сме ги пипали. Та Анонимус, толкова щастливи бяха от спечелената война с нас, че лидера им писа в Зала на славата на БГ6, че са ни победили.
Да си призная честно, даже и ние в Бест не се ядосвахме толкова, че сме загубили войната, след като видяхме, какво е щастието на противника. Приехме я спокойно и с усмивка. Ние можеме да губиме. И защо пък да не губиме. Има правила тука в ИО и ако не ги спазваш си обречен без значение кой си.
Така тука мисля, че е мястото да поздравя играчите на Бест и  мои бивши съотборници. Радвам, се че играехме заедно и ако някога се върна в играта със сигурност ще е в Бест. Най-добрите военни играчи на свят 14 са: Кънчо-прекрасен стратег и един от най-добрите играчи в момента в ИО. Станчо-изключителен играч в защита, но не само в защита, понякога се разсейва, но след всяко такова негово действие противниците ги болят главите., Стефан-страхотен играч доста се доближава до моя стил на игра, жалко че не можа да направи 1годишна игра. Вики-включи се късно, но за сметка на това помогна страшно много на Бест, опита се да навакса, но нямаше време. Генчо-играча с който разведрявахме обстановката все ревеше за помощ и се оплакваше от някой занулиме го и той почва да се оплаква, че нямало кой да удря. Поли-една бивша рицарка, играч който качи нетото на Бест така, че да сме в обхвата на най-добрите, играч играещ само и единствено за военната съюзна. Стоян-аз бих го определил като "скромния" играч на Бест беше Генерал и не смееше да пусне масово за каквото и да било изключителен защитник. Марина-нямаше много време за играта, но докато играеше беше от голяма полза., Слави-това е играча, който като му кажеш пускай и той без да се замисля пуска атака, много армия. Може би човека с най-пазената армия в Бест. Гледаше си войниците, сякаш не бяха виртуални, а реални. Адаша Иван-ниско нето, но много полезен играч. Малко му се накарах при една война, и си взе поука. Ценка-човека, който запази Бест докато Кънчо го нямаше. Стефи-нямаше много време за играта, но също много полезна. Току-хахах Съседа ми като близненца бяхме с него по едно време се оплакваше много, че нямало кой да се бие в квартала и беше прав. Страхотен играч. За мене нямам, какво да кажа то си го пише """самоопределение - "среднонетна неразбираща играта каса"!!!"""" Успех в следващите ери на всички Вас. За мене беше чест да играя с Вас и да се забавляваме. Играта беше наистина забавна докато нашия лидер ни водеше и отегчителна без него.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!