Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:52:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за иновация на играта  (Прочетена 1414 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fhmbacardi
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« -: Март 05, 2012, 23:36:30 »

Предлагам на уважаемите админи и модератори следната идея да се премахнат заложените формации , а вместо тях всеки сам да определя тактиката как ще се бият неговите армии . Примерно крепостна обсада да може да се избира начина на атака дали само да се обстрелва стената от машини и стрелци докато стената не рухне и тогава да нападнат останалите войски всеки сам да си определя начина на водене на войската така всеки ще бъде пълководец според уменята му за атака и защита .Знам че това е изключително тръдно да бъде нарпавено , но просто видавам нещо за размишление . И се надявам в бъдеще идеята ми да ви допадне все повече и повече и поне от части да бъде осъществена .
Активен
ninov
Гост
« Отговор #1 -: Март 09, 2012, 18:12:08 »

Предлагам на уважаемите админи и модератори следната идея да се премахнат заложените формации , а вместо тях всеки сам да определя тактиката как ще се бият неговите армии . Примерно крепостна обсада да може да се избира начина на атака дали само да се обстрелва стената от машини и стрелци докато стената не рухне и тогава да нападнат останалите войски всеки сам да си определя начина на водене на войската така всеки ще бъде пълководец според уменята му за атака и защита .Знам че това е изключително тръдно да бъде нарпавено , но просто видавам нещо за размишление . И се надявам в бъдеще идеята ми да ви допадне все повече и повече и поне от части да бъде осъществена .

Имаше една игра Knights of Honor.Тя е триизмерна и всеки сам си управлява армията.Ако си я играл,мисля че ще разбереш какво имам предвид.Може ИО да се направи по същия начин и да стане много по-интересна  Smiley
Активен
guB_neteJI
Редник
*

Karma: +12/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #2 -: Март 09, 2012, 18:47:57 »

Предлагам на уважаемите админи и модератори следната идея да се премахнат заложените формации , а вместо тях всеки сам да определя тактиката как ще се бият неговите армии . Примерно крепостна обсада да може да се избира начина на атака дали само да се обстрелва стената от машини и стрелци докато стената не рухне и тогава да нападнат останалите войски всеки сам да си определя начина на водене на войската така всеки ще бъде пълководец според уменята му за атака и защита .Знам че това е изключително тръдно да бъде нарпавено , но просто видавам нещо за размишление . И се надявам в бъдеще идеята ми да ви допадне все повече и повече и поне от части да бъде осъществена .
и като се копа да се избира дали мотика или с трактор   *freak* има много по важни работи да се оправят като например спама от замъка който идва на всяко релогване , доблеста от атакуване на играч над х2 обхват да си се върне че то се обесмисля играта то като няма доблест да се премахне наказанието поне ..
Активен
Dolzen
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #3 -: Март 21, 2012, 12:55:23 »

Предложението ти е добро, но според мен ще по-добре ако останат тактиките който неможа да ръководи армията си да разчита на тях, но ще се радвам ако се направи така, че сам да си определяш как армията ти ще се бие, но както каза ти това е доста трудно да се направи
Активен
21122012
Pandora/Nibiru
Редник
*

Karma: +69/-51
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #4 -: Март 27, 2012, 04:54:56 »

Предлагам на уважаемите админи и модератори следната идея да се премахнат заложените формации , а вместо тях всеки сам да определя тактиката как ще се бият неговите армии . Примерно крепостна обсада да може да се избира начина на атака дали само да се обстрелва стената от машини и стрелци докато стената не рухне и тогава да нападнат останалите войски всеки сам да си определя начина на водене на войската така всеки ще бъде пълководец според уменята му за атака и защита .Знам че това е изключително тръдно да бъде нарпавено , но просто видавам нещо за размишление . И се надявам в бъдеще идеята ми да ви допадне все повече и повече и поне от части да бъде осъществена .

 Аз също съм за предложението ти , но смятам ,че все пак трябва да има някакви ограничения в определянето на формациите от играчите. Идеята е добра, но на практика това не е доста лесно според мен  *scratch*  Това може да промени доста досега наложени модели на игра  *scratch*
Активен

"Реалноста е по-различна, отколкото си мислим! "...
                                                  Станислав Гроф
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!