Imperia Online България  
Април 23, 2024, 17:46:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Несъстояла се битка при засечка през карта!!!!!  (Прочетена 3389 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i1978
Гост
« -: Март 02, 2012, 23:55:40 »

Здравейте.
искам да попитам как е възможно при контра през засечена карта да съм след прибиращия се на 2 секунди и да не го ударя. Прилагам неотворени докладите, както и изчисленията ми. АКо бъркам аз някъде ОК, но мисля че вината не е в мене.
Значи:  2012-03-02 20:01:45 GAMEMASTER Sirpemex11 атакува blaki в провинция 9....   това е часа на удара.
По мои изчисления онзи трябва да се прибере в 22:39:00 часа.
Аз пуснах атаката и удара ми беше в 2012-03-02 22:39:02    Премести    GAMEMASTER    i1978 атакува Sirpemex11 в провинция 13....
Моля да се провери, какво точно се е случило.
Бих могъл да дам доста повече инфо, но не и тука във форума ако трябва на съпорта да пиша кажете.
По тези данни и при положение, че онзи не е преместил армията да избяга, а тя стоеше на минус  през времето, когато аз ударих ми се струва, че нещата не са така, както би трябвало да са.
« Последна редакция: Март 03, 2012, 00:52:55 от i1978 » Активен
kzm
Редник
*

Karma: +9/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #1 -: Март 03, 2012, 00:27:55 »

Ванио за първи път ли засичаш по карта сложи ли лага при удара ако не си нормално да си след него
Активен
i1978
Гост
« Отговор #2 -: Март 03, 2012, 00:30:35 »

Ванио за първи път ли засичаш по карта сложи ли лага при удара ако не си нормално да си след него
Така като ме гледаш дали ми е за първи път. Не говоря за лаг а говоря, че на онзи армията си стоеше там  и си остана неударена след като аз минах. Той трябваше да се прибере две секунди преди мене не премести ако беше преместил ОК но го следях беше си на минус и остана така не е мърдала армията през това време.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Март 03, 2012, 01:20:13 »

А какъв вид е битката - да не е на отстъпление защитника  *pardon*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4 -: Март 03, 2012, 01:56:22 »

Пиши на съпорта Ванка.Но според мен армията на тоя се е прибрала след удара.Ти погледна ли часа на първия шпионски доклад в който армията му се появи.Ако не си добавил 3 сек лаг към времето за прибиране на армията му, 100% си го изпреварил.Другия вариант битката да не се проведе е армията му да изчезне.Това се получава при едновременно пристигане на двете армии в провката.Но щом армията му е в наличност,значи си го изпреварил.
« Последна редакция: Март 03, 2012, 02:00:58 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #5 -: Март 03, 2012, 01:58:48 »

А какъв вид е битката - да не е на отстъпление защитника  *pardon*
Раграбване,свят 14 версия 4
Армията се върнала 2 секунди преди битката на минус си седяла  в провинцията ,не е премествана,но не се е сбила с тази на атакуващия(i1978).Мисля че има и снимки от шпионски доклади (спомена за някакво инфо)
Това иска да обясни i1978
Активен

i1978
Гост
« Отговор #6 -: Март 03, 2012, 08:11:57 »

не съм направил снимка на армията, когато се прибра всичко стана много бързо. Просто искам да се погледне зеления доклад, на противника кога се е прибрала армията като час. По моите сметки е трябвало да бъде часа, който по-горе записах, но реално явно не е било точно така. Това, което мога да дам на съпорта са начин на изчисленията ми, но не считам, че е необходимо. Нужно е само да се проверят двата доклада като часове, аз имам единия, но зеления негов нямам. Можеше да стане ако му пиша, но не смятам, че е необходимо, а и онзи едва ли ще ми го даде. Това го питам, защото ако има, някакъв лаг на разполагане на армията на защитника при прибиране да коригирам малко и пусна още секунда две аванс. Принципно пускам още една две секунди и ловя, но реших този път да го закова на много малка разлика, а то взе че се разходих за нищо и то във война.
« Последна редакция: Март 03, 2012, 08:15:55 от i1978 » Активен
i1978
Гост
« Отговор #7 -: Март 06, 2012, 13:06:21 »

Нещо по моя проблем прави ли се?
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #8 -: Март 06, 2012, 18:03:25 »

Вариантите са 2 - или е пристигнала в същата секунда и е изчезнала, или е пристигнала след твоята армия. Не е изчезнала, следователно е пристигнала по-късно заради лаг.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
i1978
Гост
« Отговор #9 -: Март 06, 2012, 18:06:40 »

А има ли възможност да се провери, кога е пристигнала армията като се публикува часа на доклада за да мога да си добавя този лаг към начина на изчисление. Защото по мои сметки е трябвало две секунди преди мене да пристигне, но е  видно явно, че заради лага е пристигнал след мене.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!