Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:31:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: История на битките  (Прочетена 2036 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« -: Март 02, 2012, 22:38:30 »

Имам предложение отностно История на битките на профилите на играчите .
Възможно ли е поседните 24 часа на ерата да бъде достъпна цялата история за всички ,понеже в нея се виждат битки проведени преди 15 дни на зад ?

А всички специалисти играещи за военна класация  знаят това и като останат 13-14 дни преди края на ерата започват да разбиват армиите на приятелски акаунти в тях.И на практика когато нямаме докладите  от тия спечелини битки в защита на дадени играчи няма как да докладваме за тях,защото може и да не са уговорени ама може и да са и е малко не удобно всеки ден да пишем на съпорта да и ги притесняваме с писма от рода :
''днес играч Х спечели 3 битки в защита съмнително ми е все пак е края на ерата гони военни и т.н и т.н ''
Или ''играч Х иска да ме мине по военни и днес спечели n битки в защита проверете го'' и т.н и т.н

Ще заключа темата да няма спам ,админите могат да пишат и в заключени теми.
Благодаря за вниманието  Embarrassed
« Последна редакция: Март 02, 2012, 22:42:08 от _P0BeDiTeL_ » Активен

Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #1 -: Март 02, 2012, 23:44:46 »

Полседните дни неспряха да се вадят кирливи ризи,кой как си печелил военните точки ,кой уговарял битки кой не и тн.....Аз подкрепям тази идея наистина последните 24 часа или 12 такива са без нзчение за развоя на военната класация но пък по този начин ще проверим кой кум ,кой сват ,кой на булката брат  *scratch*
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!