Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:49:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В МОМЕНТА МЕ ДАВАТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА  (Прочетена 65716 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
seka4a
Гост
« Отговор #180 -: Декември 11, 2007, 00:58:10 »

ти пък капризи - много ясно,че не е нейна. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
eretik takyv ! >Sad
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #181 -: Декември 11, 2007, 00:58:57 »

и аз мисля, че не е нейна... Tongue
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #182 -: Декември 11, 2007, 01:07:52 »

не е важно дали Gioia е на снимката важно е след неината снимка да паднат повече мъжки  Cool
Активен
Edinak
Degraded
Сержант
**

Karma: +73/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 96



Профил
« Отговор #183 -: Декември 11, 2007, 01:16:10 »

А пък аз мисля че е тя. Струва ми се че ръцете издават непрофесионалността на снимката а гърдитемного наподобяват това което видях по-рано. Леко е мекичка и е точно в моя вскус :-)
Дори да не е тя, според мен има голяма прилика в тялото, а татуто е лепено и се вижда че е само за снимката :-)
Пиша и 6-ца по съблазнителност на снимката :-)
Активен

Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #184 -: Декември 11, 2007, 01:25:47 »

единак,сравни талиите на двете снимки и кажи после,че е една и съща.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Edinak
Degraded
Сержант
**

Karma: +73/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 96



Профил
« Отговор #185 -: Декември 11, 2007, 09:48:25 »

Нека не коментираме повече девойката, независимо дали е тя или не, струва ми се доста обидно и дразнещо да те "одумват" и дават квалификации по твой адрес. Признавам си и на мен ми е много любопитно, но Лидето ще се обиди сигурно ако не е яхнала метлата вече  ;D Embarrassed
В крайна сметка дори да не е тя, се радвам че ми даде възможност да видя такава предизвикателна и излъчваща снимка. *bravo* *ok*
Активен

Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #186 -: Декември 11, 2007, 10:01:57 »

Нека не коментираме повече девойката, независимо дали е тя или не, струва ми се доста обидно и дразнещо да те "одумват" и дават квалификации по твой адрес. Признавам си и на мен ми е много любопитно, но Лидето ще се обиди сигурно ако не е яхнала метлата вече  ;D Embarrassed
В крайна сметка дори да не е тя, се радвам че ми даде възможност да видя такава предизвикателна и излъчваща снимка. *bravo* *ok*
нека коментират, Единак, кво друго може да правят Smiley
но след тази тема, мъжете вече нямат право да разправят, че жените били редниви, завистливи и злобни една към друга, тук никой не каза нищо доброжелателно (освен ти, но аз визирам все пак масата  Smiley) и всичките постове са мъжки Smiley *beer* *bravo* момчета или там квото сте.
abe 4eta po temite i vse nqkoi se zaqjda s kochev ko tolkova e napail....(az sym novobranec,ne im poznavam "deqniqta" na adminite.vse oshte) Huh?
Секач, относно Кочев, нещо си се объркал, щото гледам че си цитирал моя пост, аз просто му се цупя, той си знае за какво, няма нищо заядливо или против него и той го знае много добре Smiley.
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #187 -: Декември 11, 2007, 10:18:47 »

Нека не коментираме повече девойката, независимо дали е тя или не, струва ми се доста обидно и дразнещо да те "одумват" и дават квалификации по твой адрес. Признавам си и на мен ми е много любопитно, но Лидето ще се обиди сигурно ако не е яхнала метлата вече  ;D Embarrassed
В крайна сметка дори да не е тя, се радвам че ми даде възможност да видя такава предизвикателна и излъчваща снимка. *bravo* *ok*
по принцип си прав,но всеки,праснал своя снимка,може да очаква коментари.в случая бяха главно положителни.по-точно на някои им изтекоха лигите(няма да уточнявам).
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #188 -: Декември 11, 2007, 10:22:23 »

по принцип си прав,но всеки,праснал своя снимка,може да очаква коментари.в случая бяха главно положителни.по-точно на някои им изтекоха лигите(няма да уточнявам).
е добре де, но не се престаравай чак толкова, не е нужно да коментираш и всяко мой пост ;D
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #189 -: Декември 11, 2007, 10:25:53 »

Единак, гледай от сряда вечерта следващия брой на предаването, облякла съм си нещо дето да ти отивам Wink
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #190 -: Декември 11, 2007, 10:33:14 »

е добре де, но не се престаравай чак толкова, не е нужно да коментираш и всяко мой пост ;D
ми ни кумянтиръм фсяху тфой прост.отговарям на единака в момента,в който му виждам репликата.стига с тая грандомания.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
Kochev
Сержант
**

Karma: +52/-108
Неактивен Неактивен

Публикации: 83



Профил
« Отговор #191 -: Декември 11, 2007, 11:16:36 »

айде спрете докато е време и обърнете на положителни емоции Smiley и бъдете щастливи, че съм я оставил тая тема да поспамите та и аз се включвам по малко Smiley (Gioia и аз те обичам)  Embarrassed
« Последна редакция: Декември 11, 2007, 11:28:41 от Kochev » Активен

Kochev is here !
tonyboy
Редник
*

Karma: +72/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #192 -: Декември 11, 2007, 11:25:48 »

... и аз се включвам по малко Smiley

...с гумата  ;D ;D *beer* *beer*
Активен

Язи съм си гадно копеле!!! Дерзайте... ;D

http://www.groovy-xmas.com/index.php?country=master&page=flash_santa_view&c=a49df71eff18
Edinak
Degraded
Сержант
**

Karma: +73/-68
Неактивен Неактивен

Публикации: 96



Профил
« Отговор #193 -: Декември 11, 2007, 14:04:39 »

Единак, гледай от сряда вечерта следващия брой на предаването, облякла съм си нещо дето да ти отивам Wink
мляс, мляс  *freak*

...с гумата  ;D ;D *beer* *beer*
10 точки за коментара Тони  ;D
Активен

Gioia
Amesha Spenta‎ annoiato alla morte
Редник
*

Karma: +518/-763
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


In vita mors, in morte vita!


Профил WWW
« Отговор #194 -: Декември 12, 2007, 00:07:02 »

айде спрете докато е време и обърнете на положителни емоции Smiley и бъдете щастливи, че съм я оставил тая тема да поспамите та и аз се включвам по малко Smiley (Gioia и аз те обичам)  Embarrassed
*YAHOO* *kissgirl* *heart* *beer*
Активен

оп, зарибих се регвайте се от тук моля, че ми трябват точки Smiley http://www.erepublik.com/bg/referrer/Gioia+Stellina
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!