Imperia Online България  
Април 23, 2024, 15:34:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: модиране  (Прочетена 3395 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
linaa
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Март 02, 2012, 20:05:39 »

Предложението ми е към промана на правилата за модиране . Нека администраторите погледнат в свят 14 играча coldwind .Това не е игра пуска се атака и мод. След 48 часа или повече пак се размодира и процедурата се повтаря . Идеята ми е че трябва да се наложи нянакъв лимит на модиране и който прехвърли лимита при размодиране да няма право да атакува определено време . Заради такива страхливци като този играта се опорочава а и този не е първия който постъпва по този начин . Все пак сме хора с ангажименти . Нека си размодирва ама би трябвало да няма право на атака поне няколко часа за да може играча срещу него да не бъде изненадан . Излиза че тези които играят трябва да страдат от някакви си мишки които си плащат .
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #1 -: Март 03, 2012, 20:40:22 »

Според мен трябва да се въведе следното правило.Така както  мод не може да се спре до 48ч след неговото пускане,така и да не може да се пуска нов 48ч след като е спрян последния.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #2 -: Март 03, 2012, 22:31:41 »

Това е добро, хайде да е поне 24 часа.
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #3 -: Март 03, 2012, 22:33:27 »

Това е добро, хайде да е поне 24 часа.
Да 24 е добре така или иначе за 24 часа ще има по един блок а не да се играе до блок и мод  Cool
Активен

banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #4 -: Март 03, 2012, 22:45:01 »

във версия 5 е намерено решение... не може да пуснеш мод ако армията ти е в движение, т.е. няма как да пусна атака и да си набия столчето, трябва да ги изчакам да се приберат 
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
linaa
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #5 -: Март 04, 2012, 21:52:17 »

Нека го направят както искат но този вариант който е в момента е меко казано лош и подтиква към нечестна игра .Става така че редовните играчи страдат от съществуващото правило за модиране в момента .
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #6 -: Март 05, 2012, 00:36:56 »

Аз също съм ЗА промяна на правилата за мод.!!!А специално за споменатия рохански представител,проблема не е ,че е много зает ,а просто си е сглобил армийка,която доста надвишава възможностите на акаунта му и един празен ход до някъде го вкарва в много дълбок минус. Smiley
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
linaa
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #7 -: Март 05, 2012, 20:34:15 »

нека сме наясно мен не ме е страх от този напротив яд ме е че не ми дава възможност да се изправя срещу него знам армията му знам и как да го съсипя но с това модиране от негова страна съм лишен от тази възможност например снощи той размодира  успях да пусна една атака и на втората вече беше модирал като само премести армията си в друга провинция
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #8 -: Март 05, 2012, 20:39:52 »

нека сме наясно мен не ме е страх от този напротив яд ме е че не ми дава възможност да се изправя срещу него знам армията му знам и как да го съсипя но с това модиране от негова страна съм лишен от тази възможност например снощи той размодира  успях да пусна една атака и на втората вече беше модирал като само премести армията си в друга провинция
  Не си ме разбрал Wink аз се опитах да обясня ,защо тоя е винаги в мод,не съм искал да казвам ,че някой го е страх от него.Да аз също съм му вдигнал мерника на около 400 е от мен и картата му имам,но с тия модове е труден за хващане  Smiley
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
linaa
Редник
*

Karma: +6/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #9 -: Март 06, 2012, 12:00:33 »

Имах впредвид че наистина така не може да се играе. Трябва да се измисли някакво ограничение с ваканционните модове . С  такава стратегия на модиране се нарушава основната философия на играта. Съмнявам се че администраторите ще обърнат внимание на тази публикация но наистина има крещяща нужда от въвеждане на ново правило отностно модирането.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!