Imperia Online България  
Март 28, 2024, 16:14:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: време за местене на войската  (Прочетена 4091 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« -: Февруари 27, 2012, 19:11:15 »

по време на война времето за местене между профките да да се намали поне на 9 мин Smiley ( като 5 ми звучи по добре )
иначе няма ниакакви шансове за реакция и защита при условие че могат да те скъсат от атаки на по 10 мин и да имаш армия по другите профки и нищо да не може да направиш
« Последна редакция: Февруари 28, 2012, 00:31:36 от ElectricSnake » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2012, 19:36:18 »

Има начини за местене под 10 мин - с колония на близко разстояние. Но да , ако няма такава колония е малко кофти  *scratch*
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2012, 10:45:31 »

Разумно Smiley Ще го имаме предвид.
Активен

Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 29, 2012, 08:37:02 »

По този начин играчите с по-малко армия , няма да могат да запалят играча с повече(освен в блока) ... а обратното винаги може да се прави дори и да се мести за 1 минута армията. По този начин не се ли ощетява по-слабия от 2та съюза? При по-големи армии пък, това означава, че дори  до 120ИМ ще трябва да се пали с цялата армия Huh??  Shocked
Активен

ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #4 -: Март 01, 2012, 10:39:20 »

нали идеята е да има равновесие , а не силните да стават по силни
а слабите осще по слаби
така примерно при 5-9мин местене - нападнатия има някакъв шанс
друг е въпроса дали ще го видиш навреме
Активен
Zinovi
Сержант
**

Karma: +20/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 65


Профил
« Отговор #5 -: Март 01, 2012, 12:08:52 »

нали идеята е да има равновесие , а не силните да стават по силни
а слабите осще по слаби
така примерно при 5-9мин местене - нападнатия има някакъв шанс
друг е въпроса дали ще го видиш навреме

Точно де , идеята е да има равновесие Smiley Дали имаш време да посрещнеш "Силния" е без значение, защото той може да те бие така или иначе, но пък по-слабия ще трябва да отдели много повече време да го опали (за да му хване блока, защото явно ако е на линия човека няма да се получат нещата) Надявам се да ми разбираш логиката.
Активен

gatev83
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #6 -: Май 04, 2012, 11:42:24 »

Аз имам същия проблем и мисля за нормално времената да бъдат променени.Минимума за атака по време на война да е 20 мин а не 10 мин. или времето за придвижване между провинциите да падне на 5 мин(по лошия вариант).Аз съм по силен но могат да ме палят и палят,какъв е смисъла?
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #7 -: Май 04, 2012, 12:13:15 »

Аз имам същия проблем и мисля за нормално времената да бъдат променени.Минимума за атака по време на война да е 20 мин а не 10 мин. или времето за придвижване между провинциите да падне на 5 мин(по лошия вариант).Аз съм по силен но могат да ме палят и палят,какъв е смисъла?

В тази връзка,сега се сетих, че щях да питам вчера,някакъв ме нападна извън войната която водим и времето за местене на войската ми между провинциите беше 5 минути,а след атаката пак беше 10 минути.Това за постоянно ли ще бъде така,че явно съм проспал съобщението Smiley
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #8 -: Май 08, 2012, 09:42:56 »

Да, така ще е.
Активен

arjenti
Гост
« Отговор #9 -: Май 08, 2012, 19:02:51 »

не виждам защо трчбва да се променя времето за местене мейду провки.ако имаш армич да го биеш тоя дето те напада на 10 мин,изчакаи атака а мине и го убии на връщане.а ако не можеш да го биеш фаида и да местиш .според мене е глупост да се променя времето за атака.аз ако знам 4е някои ще ми спре леките коне на 10 мин ще му пусна всички коне,ако и тях бие ще пусна и стрлите,а ако ме бие и с тях само контрата оправя нещата,така че е излишна таз тема по моито скромно мнение
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #10 -: Май 09, 2012, 00:15:29 »

не виждам защо трчбва да се променя времето за местене мейду провки.ако имаш армич да го биеш тоя дето те напада на 10 мин,изчакаи атака а мине и го убии на връщане.а ако не можеш да го биеш фаида и да местиш .според мене е глупост да се променя времето за атака.аз ако знам 4е някои ще ми спре леките коне на 10 мин ще му пусна всички коне,ако и тях бие ще пусна и стрлите,а ако ме бие и с тях само контрата оправя нещата,така че е излишна таз тема по моито скромно мнение
Не си прав понеже ако те напада по - голям играч,получава големи наказания за атаката които ако ти го нападнеш няма да ги има.....да не говорим за бонусите и минусите които получават единиците при защита и нападение........понякога нестава номера с рогата напред Smiley
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #11 -: Май 12, 2012, 21:34:36 »

ми аз ще се повторя и ще задам и ?.ако водиш воина с саиуз в които има и по големи армии от твота,като например да разцепи на 2 конете и да те бие,има ли значение дали местиш за 1 сек или за един час.ако има6 армия да го спреш,тои ще пусне толкова че да не можеш.ако може6 пък да го биеш,ще го нзстигнеш след като те нападне.поне това сие моита логика.сега се бия с саиузи по малки от мене като нето,като саиуз пове4е,но пак си деля армията и сум подготвен и да ме срещне някои и да се опита на контра.така че не виждам и промяната на времето да се появи какво ще се промени.голямата армия( като сила  имам предвид),ще си е такава и да я разделиш,като си смяташ естествено.има и варианта както практикувахме преди-5 пъти по голяма и силна армия  но в една провка,палеж с леките и силен саиузник на 10 от "силния" които дебне за контра,вярно че се издунихме един път и има място за гафове но....както казах не виждам смисъл от промяна на времето за местене....
Активен
arjenti
Гост
« Отговор #12 -: Май 29, 2012, 15:49:47 »

и каквото и да си клопахме устата,промяната е факт,местене под 10 мин под атака.ааааааако пък и някои беше казал за колко се мести,пък и аааако някои беше публикувал такава новина.и ааааако някои ми бше казал в началото че ще опитат да направят империята някаква друга игра нямаше и да почна
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #13 -: Май 29, 2012, 15:59:22 »

ми аз ще се повторя и ще задам и ?.ако водиш воина с саиуз в които има и по големи армии от твота,като например да разцепи на 2 конете и да те бие,има ли значение дали местиш за 1 сек или за един час.ако има6 армия да го спреш,тои ще пусне толкова че да не можеш.ако може6 пък да го биеш,ще го нзстигнеш след като те нападне.поне това сие моита логика.сега се бия с саиузи по малки от мене като нето,като саиуз пове4е,но пак си деля армията и сум подготвен и да ме срещне някои и да се опита на контра.така че не виждам и промяната на времето да се появи какво ще се промени.голямата армия( като сила  имам предвид),ще си е такава и да я разделиш,като си смяташ естествено.има и варианта както практикувахме преди-5 пъти по голяма и силна армия  но в една провка,палеж с леките и силен саиузник на 10 от "силния" които дебне за контра,вярно че се издунихме един път и има място за гафове но....както казах не виждам смисъл от промяна на времето за местене....
Стига да ти знае точно каква армия имаш Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!