Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:54:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 1 <<->> Ера 19  (Прочетена 33780 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #30 -: Февруари 26, 2012, 22:23:23 »

Krokodil(Blatoto)   samarqnin()   0   7962   1   0   0   1592   0  *scratch* Значи това си ти ... сега погледнах, кой е взел медал ...  *scratch*

Много подплавачи, гледам се завъдили ... и май всички са на твоя акъл ... медалчета .... че медалчета ...  *hmm*

Хайде със здраве си довършвайте ерата ... аз приключих с играта ... сега само ще се погъбаркам да тествам 2-3 неща  [:-}

Стойност   25-2-2012   samarqnin    92  Tongue

Аз съм самарянина ,е как приключи бре ,аз мислих че сега започна ти приключваш  Grin Grin Grin Дано по дълго време останеш да ги тестваш тия 2-3 неща  Lips Sealed
Активен

fasulakis
Редник
*

Karma: +12/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 27, 2012, 08:17:08 »

fasulakis()   Krokodil(Blatoto)  58  4586  8   119   0   0   4    Cool
така вземам аз тука една значка,ще оставя без коментар аз много пъти съм казвал крокодила колко струва Wink

Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 27, 2012, 10:03:15 »

fasulakis()   Krokodil(Blatoto)  58  4586  8   119   0   0   4    Cool
така вземам аз тука една значка,ще оставя без коментар аз много пъти съм казвал крокодила колко струва Wink



 *tired*  *coffee* Супер е да видя, как някой е станал в 4 през нощта в ера в която и кучетата знаят, че не играя ... за да ме запали ... и да не успее  Grin

Сега  ще си направя първото кафенце за деня  *coffee*
« Последна редакция: Февруари 27, 2012, 10:10:25 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #33 -: Февруари 27, 2012, 10:19:12 »

*tired*  *coffee* Супер е да видя, как някой е станал в 4 през нощта в ера в която и кучетата знаят, че не играя ... за да ме запали ... и да не успее  Grin

Сега  ще си направя първото кафенце за деня  *coffee*
Първи беше по нетни преди битката  а не играеш ,как става тоя номер ,данеби друг да разцъква krokodila  *scratch* Или аз не схващам нещо  Embarrassed
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 27, 2012, 10:28:52 »

Първи беше по нетни преди битката  а не играеш ,как става тоя номер ,данеби друг да разцъква krokodila  *scratch* Или аз не схващам нещо  Embarrassed


Ей така, става ... и като не играя ... пак съм първи по нетни  Tongue

Никой не играе с асса на Крокодила освен Крокодила  *pardon*

И пак има оптимисти, които са готови да си прецакат ерата за да забавят развитието ми  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

А аз мислех, да разпускам армия и да отида на минус нето  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
fasulakis
Редник
*

Karma: +12/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 27, 2012, 11:02:50 »

абе несе връзвай на приказките му играй си той просто се подсигурява като яде бой и почва неговата си песен че неиграе и така нататъка а иначе му оставих малко да разформирова другото го поубих Grin
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 27, 2012, 12:16:32 »

абе несе връзвай на приказките му играй си той просто се подсигурява като яде бой и почва неговата си песен че неиграе и така нататъка а иначе му оставих малко да разформирова другото го поубих Grin

Виж ми мотото на съюза  *tired*

Виж си загубите от тази "велика" атака ... че ти даже не си успял да си избиеш пътните ... камо ли да оправдаеш загубените войници  *tired*

Сега ти разрешавам да пишеш колкото си искаш ... хората, които наистина ще играят и знаят какво правят са с по 3 провки ... ако мислех да играя щях да съм с четири ... определено няма да участвам тази ера .....  но не мога да пропусна да видя, как някой си закопава ерата заради мен ... просто такова забавление не е за изтърване  [:-} [:-} [:-} 

Сега очаквам след акаунта LaCoste ... да се появят и следващите "бисери" в играта *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #37 -: Февруари 27, 2012, 13:23:16 »

 *hihi* цял крокодил за мезе
Активен
fasulakis
Редник
*

Karma: +12/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 27, 2012, 13:28:00 »

Виж ми мотото на съюза  *tired*

Виж си загубите от тази "велика" атака ... че ти даже не си успял да си избиеш пътните ... камо ли да оправдаеш загубените войници  *tired*

Сега ти разрешавам да пишеш колкото си искаш ... хората, които наистина ще играят и знаят какво правят са с по 3 провки ... ако мислех да играя щях да съм с четири ... определено няма да участвам тази ера .....  но не мога да пропусна да видя, как някой си закопава ерата заради мен ... просто такова забавление не е за изтърване  [:-} [:-} [:-} 

Сега очаквам след акаунта LaCoste ... да се появят и следващите "бисери" в играта *hahaha* *hahaha* *hahaha*
крокодиле за разлика от тебе аз наистина неиграя а гледам да поопаля малко в началото и до там ае тебе може и малко повечко другите блатари също ще ги поопаля още малко и ще си остана на ниското без да играя Grin несъм си и мислил да тръгна да се развивам Grin
приемам поръчки за пожари утре ще съм на линия 60 кредита -5 пожара  *hihi*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 27, 2012, 14:25:03 »

крокодиле за разлика от тебе аз наистина неиграя а гледам да поопаля малко в началото и до там ае тебе може и малко повечко другите блатари също ще ги поопаля още малко и ще си остана на ниското без да играя Grin несъм си и мислил да тръгна да се развивам Grin
приемам поръчки за пожари утре ще съм на линия 60 кредита -5 пожара  *hihi*

То след тая атака наистина няма за какво да играеш  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

*hihi* цял крокодил за мезе


И то с люспите  Grin
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 27, 2012, 16:05:03 »

Е  господа  пак  ли  почнахте    играте до краи  тогва  пишете  че сте били някои  и  е   послаб  от вас  в  началото  секи може   хваляш малко кредити  и  почваш  палежи   *xxx*  Играте  си  играта и  стига сте писали    глупости   това е    игра за  удовоствие   а  не  за  испъкване    аз  съм   поголям   и прочие   *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #41 -: Февруари 27, 2012, 16:50:56 »

Това да потрошиш два акаунта в опити да ме запалиш и да не успееш ... това направо не е истина  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


LaCoste()   Krokodil(Blatoto)   77   0   2   32   3144   0   5


Сега чакам 3-тия акаунт  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
fasulakis
Редник
*

Karma: +12/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 27, 2012, 17:04:50 »

Това да потрошиш два акаунта в опити да ме запалиш и да не успееш ... това направо не е истина  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*


LaCoste()   Krokodil(Blatoto)   77   0   2   32   3144   0   5


Сега чакам 3-тия акаунт  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ти си параноик  *crazy*пак ти се привиждат някакви асове неможа ли да разбереш че като те думна аз нема прошка Grin
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 27, 2012, 18:11:14 »

Хаха  и  Бяло  знаме  се появи  без  да е ударен  го развя  пепино  пак  се пълни  гушата на някои  *hahaha* *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Evo
Гост
« Отговор #44 -: Февруари 27, 2012, 19:41:50 »

Цецо , ти защо още си под 50 нето ... *hihi* *hihi* ... охооо , първи шпиони при мен от батко ми Сетер  *hahaha* *hahaha*
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!