Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:50:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: атака по каса  (Прочетена 1785 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« -: Февруари 18, 2012, 17:45:36 »

Атакувам нова каса, след няколко минути пробвам да я шпионирам, за да видя има ли ресурс, който да обера. До тук нищо ново.
Само, че когато пробвам да я шпионирам - оппа, вече не е каса и не ми позволява да шпионирам (нали разликата в точките)
ясно е, че ресурс няма да взема и връщам атаката. ОК, ама понеже са минали вече повече от 15 минути от началото и ми взима 1 доблест.
Защо, при положение, че съм нападнал каса?!?!?!? Да, разбирам, че вече не е каса, но не е справедливо да взима доблест нали..  *scratch*

това винаги ли ще се получава и ако оставя да мине атаката какво ще стане ?!?!? Все пак е много извън обхват - ако я оставя другия път - колко доблест ще ми вземе?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?

наистина никак не е честно някак..
Активен

Ама иначе любезни бе..
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2012, 17:52:51 »

взло ти е доблест заради върната атака ...ако си оставил да мине атаката нямало да ти вземе нищо
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2012, 17:53:04 »


това винаги ли ще се получава и ако оставя да мине атаката какво ще стане ?!?!? Все пак е много извън обхват - ако я оставя другия път - колко доблест ще ми вземе?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?


Взема 1 доблест при отзоваване на атака ако са минали 15 минути от пускането й , без значение дали е по каса или активен играч. Ако оставиш да мине атаката не мисля че ще вземе доблест за извън х2 обхват.
Активен

Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2012, 18:01:52 »

защото съм връщал по каса, видял съм, че е обрана и връщам - не ми е взимало доблест
а сега понеже вече не е каса и ми взе  :Smiley

тъпоооо
Активен

Ама иначе любезни бе..
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2012, 18:10:43 »

защото съм връщал по каса, видял съм, че е обрана и връщам - не ми е взимало доблест
а сега понеже вече не е каса и ми взе  :Smiley

тъпоооо
Не ти е взело доблест понеже си върнал преди изтичането на 15 мин.
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2012, 18:13:04 »

Взема 1 доблест при отзоваване на атака ако са минали 15 минути от пускането й , без значение дали е по каса или активен играч. Ако оставиш да мине атаката не мисля че ще вземе доблест за извън х2 обхват.

От каса НЕ ВЗЕМА !!! като връщаш. Ако остави атаката да мине НЯМА да му вземе доблест - тя се взима при пускането на атаката, а не след битката Wink
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
Δăþ Ĥěδěĉěн
Капитан
****

Karma: +30/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 377



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2012, 18:18:42 »

да така си беше - не веднъж ме изпреварват и връщам - не взима доблест - сега тоя се появи докато го нападам и вече не е каса - разбирам, че вече е активен, но в случая не мисля, че трябва да взима доблест !!!  все пак когато съм пуснал атаката е бил каса ..
Активен

Ама иначе любезни бе..
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!