Imperia Online България  
Април 24, 2024, 05:10:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли правило за цените на пазара и действа ли то?  (Прочетена 1406 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« -: Февруари 17, 2012, 15:26:52 »



  Има правило че не можеш да публикуваш оферта която е по-голяма или по-малка от Х2 спрямо настоящата. Т.е. при цена на камъка от 1,70 за единица системата би трябвало да ми позволи да публикувам оферта в диапазона 0,85 - 3,40.

  Някои може ли тогава да ми обясни как системата ме пусна да продам 40к камък на цена 0,2 и се продаде както е видно от скрийншота
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 15:32:04 от banshi » Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2012, 15:30:21 »

Как иначе според теб някой хора да си прехвърлят доста големи количества ресурс ? Закъса някой съотборник за тенеке примерно и аз искам да му пратя ? Много лесно - на 0.1 на пазара и той дебне............И ето ти далаверата Wink
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2012, 15:39:28 »

Вече ти писах и на лично. Не разбирам защо трябва да се упорства.

Има ограничения. Действат. Базират се на сложни системи условия, които са конфиденциални. Освен ограниченията, за които си мислите, че са единствената сила за контрол над пазара, има и редица други, работещи и отново конфиденциални.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!