Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:32:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Щастие за спечелена битка ?  (Прочетена 6826 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2012, 14:55:01 »

А кой ще се навие да губи щастие като се разбие ? При загубена битка в нападение генерира "-" щастие все пак Smiley

Или играчите с 2 или няколко акаутна ще почнат да пускат атаки по съюзниците си с по 1к копия за да им вдигат щастието...........въпроса е да имаш малко въображение Wink
Активен
LLoD
Лейтенант
***

Karma: +50/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2012, 15:22:02 »

Или играчите с 2 или няколко акаутна ще почнат да пускат атаки по съюзниците си с по 1к копия за да им вдигат щастието...........въпроса е да имаш малко въображение Wink

Доколкото знам е забранено да имаш повече от 1 акаунт................. *freak*
Активен

НЕКЛИЕНТ на Imperiaonline

www.globalimperiaonline.tk
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2012, 23:31:19 »

Попринцип,да,а колко хора наистина го спазват това е друга тема на разговор вече Wink
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #18 -: Март 02, 2012, 15:24:44 »

искам да подкрепя това за щастие при спечелена битка в защита...но да се въведе правило...примерно при успешна защита и при спечелена доблест от защитника над 10 да речем...и да дава глобално щастие +5...така няма да се уреждат битки...и ще се пооправи малко това щастие...
защото ето ви случай...нападат ме в столицата....и се разбиват под крепостните стени....аз получавам доблест 130 от защитата и ми се избива половината армия....след това ме нападат в 10-те други провинции и ми смъкват крепостите.... и какво в крайна сметка съм спечелил една голяма битка битка и 10 загубени малки и съм на минус глобално щастие....
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!