Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:23:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1001 въпроса или как да играем ИО II: Ера на Завоеванията  (Прочетена 22991 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #45 -: Януари 13, 2013, 19:04:40 »

О и 70 процента от изтичането на времето на ерата-дойде Властелина на реалма-имперците тъкмо се надяват да направят нещо и номадите с войските си превземат замъците-щото така бих в една ера.Номадски пункт-имперския,пращаха армия,ама в атака ги разбиваха.В защита също,въпреки,че имаше преди атаките крепост 8-и номадския също,но номадския не го разбиха въпреки,че опитаха.Какъв шанс въобще имат имперците-и с диаманти и без.

Това не го разбрах  *scratch*
Активен

KAIMAKA
Лейтенант
***

Karma: +7/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 126



Профил WWW
« Отговор #46 -: Януари 13, 2013, 19:13:24 »

И аз не можах да го разбера много много, но май иска да каже че имперците таман имат армия в края на ерата и номадите ги разбиват. С две думи казва, че импереца е боклук. Това разбрах аз.
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #47 -: Януари 14, 2013, 17:17:04 »

Като развити да-а играчите зад профилите не,общо взето ерата тъкмо дойде към края си и имперците вече уж минават номадите и някой съюз бие.
Активен
dan4od__96
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #48 -: Март 03, 2013, 17:02:12 »

Някои може ли да ми кажа как да се развивам какво да правя но да не качвам много точки.
Активен
Ниня
Капитан
****

Karma: +52/-124
Неактивен Неактивен

Публикации: 381


Няма невинни!!!


Профил
« Отговор #49 -: Март 03, 2013, 21:02:37 »

Това си е доста писане и се съмнявам,че някой ще се наеме да пише.Намери си някой съюз влез в него.Там играчите ще ти помогнат и ще ти обяснят това,което неразбираш и ще отговарят на въпросите ти Smiley
Активен

"Si vis pacem, para bellum"
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #50 -: Май 14, 2013, 16:38:47 »

Хора расите са си добре даже идеално. Виж аз винаги играя номад и нормално за номад много атакувам и печеля доста ресурси та ми е чудно как смятате номад и имперец при равен старт като аз си намеря някой с 10м ресурс общо и го ограбя а импереца си направи 7мо крепост и голямата работа . Без диаманти това до колко ще се развиеш зависи от това дали ще имаш каси и как ще си устроиш войската . По малко на брой вие войската затова просто правете колички  нападайте си грабете ресурси и ще напреднете . Я тия със сметките за номад и имперец при равен старт да ми кажат възможно ли е имперец да бие номад в развитието ако номада се е препълнил с рес от касите а имперците си фермят?И обратното ако номада ферми а имперец си е направил войска колкото да касира и колички при колкото и бавно развитие да има възможно ли е номада да го бие??Импереца не е раса за атака ,но ако се устроиш добре или водиш воини на малко по късен етап и спечелиш милиони ресурси ми е чудно какъв ще ти е проблема дали някакъв си номад е напреднал?Huh? Хайде малко по-сериозно и не говорете врели некипели ,защото си зависи от съседи,каси,съюзници,съюзни проучвания,умения и опит . Вие някак си ми казвате ,че ако някой се е регнал имперец то ще загуби от номад независимо колко номади каси има ( и имперци) това дали си номад или имперец в никакъв случай не те прави добър играч.
« Последна редакция: Май 14, 2013, 16:43:15 от luci » Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #51 -: Май 14, 2013, 16:52:54 »

От икономическа гледна точка импереца и номада икономиката на импереца се равнява на два пъти по голям номад образно казано . Имперци по късно се появяват в топ 20 или може и да не се появят . А фалангите са много по изгодни в ресурсно отношение и с времето което се правят . С правилните колонии импереца става много труден за събаряне . Каси в началото не му трябват за грабежи поне не са от значение но преди първата колония е хубаво да имаш сейф на далече . Ако е опитен играч и си запази населението няма да има проблеми импереца Wink Номада има други плюсове но расите са може би балансирани . аз давам един плюс на имперците .
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
BIGBOSSA
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #52 -: Май 23, 2013, 17:31:53 »

Как мога да направя с един акаунт да имам няколко свята, защото много ми се изка да съм и от Мега Блиц х10 не само Бърз свят х2. Някои може ли да ми каже. Smiley Ще сум му много благодарен. Smiley
Активен
luci
Луцифер
Капитан
****

Karma: +18/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 262



Профил
« Отговор #53 -: Май 23, 2013, 17:43:43 »

Еми като се регистрираш в нов акаунт ти пише отдолу ''вече имате акаунт?'' даваш си данните и те регистрира + ,че можеш да натиснеш ''бърз свят,блиц свят,нов свят'' отдолу под империята ти където са ''технологично дърво'' ''битки на деня'' ''форум '' въпроси'' и такива :–)
Активен

Умният се учи да знае,Мъдрият да може ,само на глупака всичко му е ясно .
pate_tedi
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #54 -: Май 29, 2013, 10:18:01 »

Здравейте! Защо не мога да се регистрирам в Свят Bulgariq14, а директно ме регистрира в Bulgaria12?Huh?Huh???
Активен
icobg
Icobg
Лейтенант
***

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 104



Профил
« Отговор #55 -: Август 10, 2013, 15:25:23 »

От икономическа гледна точка импереца и номада икономиката на импереца се равнява на два пъти по голям номад образно казано . Имперци по късно се появяват в топ 20 или може и да не се появят . А фалангите са много по изгодни в ресурсно отношение и с времето което се правят . С правилните колонии импереца става много труден за събаряне . Каси в началото не му трябват за грабежи поне не са от значение но преди първата колония е хубаво да имаш сейф на далече . Ако е опитен играч и си запази населението няма да има проблеми импереца Wink Номада има други плюсове но расите са може би балансирани . аз давам един плюс на имперците .
Зависи кое топ20 гони колегата.Ето ви една класация в която не е нужно да играеш с диаманти и която зависи изцяло от поведението на играча
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=68884.0
Активен

There can be no triumph without loss. No victory without suffering. No freedom without sacrifice.
bobisimeonov
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #56 -: Октомври 20, 2013, 13:32:23 »

колеги, лимита на населението 200к ли е? при мен се е закотвил от няколко дена на него и няма мърдане.
Активен
SIRIUS-F
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #57 -: Март 21, 2014, 11:40:25 »

Търсих, търсих - не намерих отговор и питам. Когато играч от даден съюз стане изоставена империя,  доходите му продължават ли да се облагат с данъци към съюза? В смисъл имаме малък спор кое е по-добрият вариант (да стоят за данъци - както се изрази опонентът ми) или да ги гоним от съюза за да могат да бъдат нападани.   Cool
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #58 -: Март 21, 2014, 12:48:14 »

Търсих, търсих - не намерих отговор и питам. Когато играч от даден съюз стане изоставена империя,  доходите му продължават ли да се облагат с данъци към съюза? В смисъл имаме малък спор кое е по-добрият вариант (да стоят за данъци - както се изрази опонентът ми) или да ги гоним от съюза за да могат да бъдат нападани.   Cool

Данъкът се тегли, докато империята все още произвежда. След 168мия час спира да произвежда.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #59 -: Април 21, 2014, 22:38:18 »

Как мога да си пращам армията на сейф в началото на ерата освен изоставените империи все пак да ставаш да препращаш през 3 часа е малко ...
« Последна редакция: Април 21, 2014, 22:42:13 от tiesto666 » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!