Imperia Online България  
Април 19, 2024, 01:50:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1001 въпроса или как да играем ИО II: Ера на Завоеванията  (Прочетена 23056 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sstteeffaann
Сержант
**

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 53


Профил
« Отговор #30 -: Юли 25, 2012, 08:52:33 »

ами трябва 1. да си в топ 250 Smiley ако неси няма как да се регнеш иначе там като влезеш в профила си като избираш в кой свят да влезеш има едни прозорци отворен е от няколко дни Smiley *gamer*
Активен
sevast
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 14, 2012, 09:58:27 »

здравейте ,
играх версия 5 преди около година-две , сега пак играя и ми направи впечатление , че показателите на номадската армия са по-слаби от тези на имперската , а мойте спомени са , че преди номадската армия беше с по-добри показатели и номадската беше по-силна в атака , има ли промяна или се заблуждавам
 Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #32 -: Октомври 14, 2012, 11:08:23 »

Заблуждаваш се. Няма промяна в показателите на войските.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 14, 2012, 11:19:08 »

Ами от преди година и няколко месеца има промяна. Но тя е в силата на имперската армия - фалангите са променени....
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #34 -: Януари 03, 2013, 16:50:53 »

Как е възможно въобще имперец да настигне номад.Имперците се развиват изключително бавно-твърдите,че имат икономически бонус,но него го няма никакъв-елита на имперците е много по-силен от този на номадите,а някакси нашата раса все ги бие-не е коректно.Паладина като има атака 180 и като има бонуси към атака и живот,би трябвало да смаже катафракта,а не става така.И за развитието е същото-ние правим супер добив за населелението,което имаме-предложих преди време да има повече номадско население-стана 320 000 в столицата,но нека е честно-ние примерно да бъдем повишени до население 500 000,а пък имперците не да се бъхтят,за да достигнат 500 000,а с лекота и още първите 2 месеца без излишни напъни да достигат и до по-големи лимити.казвате,че на по-късен етап са по-силни,това не е така,защото се мъчат да достигнат въпросните 320 000,вместо да си развиват икономиката,или пък дойде властелина на реалма и всичко свърши.Искам много подробен отговор и обяснения,защото като съм играл имперец,дори на късен-много късен етап не стигах номадите.Ето затова съотношението имперци и номади е 5 към 15-номадите се играят по-лесно и дори на късен етап имперците нямаш шанс да ги стигнат
Активен
Hukolau
Лейтенант
***

Karma: +3/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

malko minusi slagate


Профил
« Отговор #35 -: Януари 03, 2013, 19:21:52 »

имат,но става въпрос за игра с диаманти.иначе и аз не виждам как.затова си играя номад.в мега блица се регнах имперец.без диаманти се движа  като костенурка.остават 10 дена а нямам милион нето.без премиум.а номадите без проблем са над 1,2-1,4 мил.и няма как да ги бия
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #36 -: Януари 05, 2013, 18:38:11 »

Точно това е-развиват се като костенурки.Публикувах тази тема и на други места-показват ми някакви снимки с имперци с лимит 400 000 и над този лимит,ама не отговорих и не попитах-колко хиляди диаманта и колко пари са давали тея играчи.
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #37 -: Януари 05, 2013, 19:33:52 »

Ако се развиват паралелно и правилно имперец и номад единственият вариант след 60-70% от изтичане на времето на ерата номада да е пред импереца е ако номада играе с диаманти а импереца без. При равни (диамантени) условия, ако номада е напред причината е в качеството на игра на импереца - грешна и/или калпава стратегия, несериозно отношение към акаунта и т.н.
Няма как във форума някой да ви научи как да играете. Потърсете такъв човек в играта - коментирайте етапите на развитие, последователността на строежите и проучванията и т.н. и т.н.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #38 -: Януари 06, 2013, 18:01:47 »

Ще ви разкажа за един случай-преди 5 години с един мой приятел се регистрирахме по едно и също време-аз номад той имперец-много добре беше усвоил тази раса,но дори и на късен етап не ме стигаше,а тогава лимита на номадското население не беше 320 000-накрая малко напредна, но ерата свършваше-говорим последните 15-20 дни от тази ера.И пак не ме би,а нито аз и нито той играехме с диаманти.
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #39 -: Януари 06, 2013, 18:09:58 »

Ще ви разкажа за един случай-преди 5 години с един мой приятел се регистрирахме по едно и също време-аз номад той имперец-много добре беше усвоил тази раса,но дори и на късен етап не ме стигаше,а тогава лимита на номадското население не беше 320 000-накрая малко напредна, но ерата свършваше-говорим последните 15-20 дни от тази ера.И пак не ме би,а нито аз и нито той играехме с диаманти.
Преди 5 години имперец и номад не е имало даже в сънищата на собствениците.По късно се появиха тези кошмари. Grin
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #40 -: Януари 06, 2013, 22:17:19 »

2008 не я е имало тая игра-да бе да.Имаше си и имперци и номади и всичко-само дето изгледа беше различен и населението на номадите беше само 200 000.
Активен
Asguard
Това съм аз , Льоклер!
Лейтенант
***

Karma: +98/-80
Неактивен Неактивен

Публикации: 235


Профил
« Отговор #41 -: Януари 06, 2013, 22:38:28 »

2008 не я е имало тая игра-да бе да.Имаше си и имперци и номади и всичко-само дето изгледа беше различен и населението на номадите беше само 200 000.
Оф , нема нужда да ти обяснявам, явно.Не е имало.Номади и имперци има само във версия 5 , която е има -няма на 2.5 години.Така , че тази случка от преди 5 години си я сънувал.Или си объркал времевият пояс.
Активен

Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност.  Б. Франклин
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #42 -: Януари 10, 2013, 19:37:22 »

както и да е.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #43 -: Януари 10, 2013, 19:38:17 »

Публикувах темата,за да се обсъди и да има промени-щото от питай играч ми казаха да си внеса предложението във форума.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #44 -: Януари 13, 2013, 18:29:19 »

О и 70 процента от изтичането на времето на ерата-дойде Властелина на реалма-имперците тъкмо се надяват да направят нещо и номадите с войските си превземат замъците-щото така бих в една ера.Номадски пункт-имперския,пращаха армия,ама в атака ги разбиваха.В защита също,въпреки,че имаше преди атаките крепост 8-и номадския също,но номадския не го разбиха въпреки,че опитаха.Какъв шанс въобще имат имперците-и с диаманти и без.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!