Imperia Online България  
Април 27, 2024, 13:18:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравей Хаус,нова тема с нов въпрос към теб  (Прочетена 4017 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Януари 08, 2012, 11:07:11 »

Преди около месец и половина решихте,че ще проявявате щедрост към нас-простосмъртните,и ще ни дарявате с по диамантче на ден.След известно време с пампозно изявление в новини на играта изкачате с голямата новина,че вече не един,а по ДВА диаманта ще ни дарявате.В първия момент се зачудих с какво сме заслужили тази благина от Бог Админ.За нас вече бяхте като Прометей за човека.И такаааааа, понамазахме някой и друг диамант и след 03.01.2012 год. започнахме да си получаваме отново по един.Питам мр.Хаус:ЗАЩО?! Ако било примоция(в УНСС- един изпит за 200 марки и едно прасе) защо не бе написан срока за който важи и на коя дата изтича? Това се нарича снобарщина.Давате ,а после размисляте,тц,тц,тц.Както се казва какъвто си в играта,такъв си и в живота.Благодарен съм г-а Админи,че ни ви познавам лично, не бих искал индивиди като вас да зъпълват пространството около мен.Със здраве Хаус, до следващата ми тема.
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 12:14:51 от house83 » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Януари 08, 2012, 12:19:51 »

В новината бе посочено, че х2 Диаманта ще се получават до 03.01.2012г.
Активен

argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Януари 08, 2012, 12:22:32 »

Аз търсих в архива. но точно тази новина я няма.Били ли копнал съобщението тук в оригинален вид и ако съм задал несъстоятелен въпрос ще поднеса публично извиненията си.И защо тази цензура на това което пиша?! Хайде да не триете цели пасажи от написаното  от мен.
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 12:25:39 от argonaft » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Януари 08, 2012, 12:26:43 »

В момента я търся , защото чета новините и съм сигурен , че имаше крайна дата и тя бе 03.01.2012г.
Активен

argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #4 -: Януари 08, 2012, 15:18:11 »

Явно драги Хаус не си намерил съобщението в архива както и аз неуспях.Това е първата ми тема,която незаключваш или триеш.Поздравявам те ,имаме напредък в общуването.Казах ти ,че посещението на брачен консултант ще подобри комуникацията между нас Smiley
« Последна редакция: Януари 08, 2012, 15:23:02 от argonaft » Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #5 -: Януари 08, 2012, 15:35:34 »

Ама вие двамата заедно ли ходите на брачен консултант? *scratch*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #6 -: Януари 08, 2012, 15:45:32 »

Драги ми argonaft ,
 След като постоянно мислиш за мен , значи или съм ти станал много симпатичен или точно обраното  *scratch* - за мен това не е от огромно значение  Tongue
  Да , не намерих новината , поради причината , че след като не е сред важните е премахната от там!
От факта , че сега си се сетил , че не е имало краен срок за промоцията , ми става ясно колко четете новините в играта. Много лошо , защото ако стане нещо , за което не е пусната новина , то цъфвате всички във форума с думите "толкова ли не можаха да отделят 5 мин, за да пуснат една новина"
Активен

argonaft
Редник
*

Karma: +7/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #7 -: Януари 08, 2012, 16:07:32 »

Г-н Хаус,
Интереса ми към вас е изцяло почиващ на професионалното положение,което заемате,а връзката ни между нас е между потребител и човека предлагащ продукта.
Имам навика да чета съобщенията,а другия ми навик е да помня всичко казано и прочетено.В моята истина винаги слагам 1 процент съмнение,човек съм, а всички те грешат  понякога.Сигурен съм,че нямаше краен срок за диамантите,но ти давам задължителния 1 процент съмнение на теб като твое право.При все ,че и двамата недоказахме правотата си смятам темата за изчерпана.На драго сърце ще си попиша отново с Вас в следващата ми тема,само не ме цензурирайте така вулгарно като ми изтривате част от написаното или направо цялата тема.
Активен
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #8 -: Януари 28, 2012, 21:40:29 »

Имаше я в новини отстрани на профил тази новина за 2 диаманта на 24 часа аз лично съм я чел и пишеше от кога до кога е ще е срока в който ще се получават.Стига сте го нападали докторчето мен много си ме кефи и според мен си върши много добре задълженията.Винаги ми е помагал когато съм имал проблем някъв с играта.
Активен
TUX
Редник
*

Karma: +4/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #9 -: Януари 30, 2012, 20:47:39 »

имам огромна забележка към автора. Не се казва г-н Хаус, ами се каже - бай Добри.
Активен
gri6ata
Trusted Member
*

Karma: +31/-50
Неактивен Неактивен

Публикации: 203


Профил
« Отговор #10 -: Януари 31, 2012, 01:51:59 »

имам огромна забележка към автора. Не се казва г-н Хаус, ами се каже - бай Добри.

що пък добри?доколкото знам не е тръгнал да си сменя името Smiley
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #11 -: Януари 31, 2012, 11:31:19 »

Важно е да не бъркате "о" с "у". Което е създало и известно объркване у колегата argonaft, както си личи още от първия (след поздравителния) ред. ГМ Хаус се занимава с форума, а във форума платени екстри и бонус диаманти няма, т.е той си има съвсем други отговорности. Все пак е отделил време, доколкото е намерил някои неща за важни, да опази доброто име на играта. Т.е Хаус още има инициатива и ентусиазъм, което е много хубаво.
Това настрана, мисля че търсите комуникация с Хаос, а не с Хаус, както TUX ви подсказва Smiley
Активен

farfui
Капитан
****

Karma: +130/-204
Неактивен Неактивен

Публикации: 264


Figil


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 04, 2012, 07:22:06 »

хехе дали с ''о'' то или  с    ''у''   разбрах за кой става въпрос  , май прекалено много се задълбочаваш.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!