Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:03:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: има ли прецакване и ще бъде ли оправено
не - 6 (11.8%)
да - 4 (7.8%)
губите служебно от модовете - 22 (43.1%)
това е бъг, този съюз не може да е начело - 1 (2%)
дадени ви са 12 победи за ерата после следват само загуби - 2 (3.9%)
съдията наш(ваш) човек - 3 (5.9%)
На кой му пука - 13 (25.5%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: прецакване  (Прочетена 15101 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #90 -: Април 04, 2008, 16:35:09 »

Сигурно от скука.
 Smiley
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #91 -: Април 04, 2008, 19:01:22 »

В такъв случай защо продължаваш да влизаш след като и форума, и играта са толкова скапани?

както обясних преди няколко месеца когато ти ме нарече "хейтърка", е защото по една случайност ме е грижа за играта. Случайно срещнах хора тук който са съществена част от живота ми и случайно намерих приятели които ще помня дълго след като забравя колко гвардейци се пращаха за празна четворка в равнинна провинция. Случайно ми се иска играта да функционира безпроблемно и друг начин да привлека внимание към наболели проблеми освен да мърморя в форума досега не съм намерила Smiley Не че и това помага, ама не очакваш да се предам, нали. Още 6 седмици ми остават, все ще ме изтърпиш Wink
Активен

kasiq_jo
Редник
*

Karma: +35/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #92 -: Април 04, 2008, 19:26:10 »



отг: 11 победи и 3 загуби

как става тоя номер, знае ли човек.

или ако биеш някой  по много ти се присъжда служебна загуба  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

TROIA   60    14    11    3



 *scratch* 4e kvo si mislih 4e samo vas li sa precakali minalata era v svqr 2  bqh v evil i imahme 1 zaguba a izkarva6e 4e imame 2 i pisahme na koi li ne i vse kazvaha 4e 6te go opravqt  Smiley i go opraviha s novata era
Активен
imortal
Редник
*

Karma: +12/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #93 -: Април 04, 2008, 20:07:11 »

Войни си водете, но на ваш риск, ние не поемаме отговорност ако нещо там не работи.
а за нещо поемате ли отговорност
Активен
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #94 -: Април 04, 2008, 20:39:47 »

а за нещо поемате ли отговорност

по принцип гарантират единствено че ако си платиш не знам колко кредита на месец, ще ти премахнат рекламите. Ама аз това не го вярвам, защото веднъж пробвах и не се получи  *pardon* А за отговорност, няма как да поемат, тази игра е китайско производство и те са само представители за България. Превода на български Джейни го е правила, за неточности се обръщайте към нея Smiley
Активен

SirTinkov
Гост
« Отговор #95 -: Април 04, 2008, 20:46:43 »

всичко си работи !  ;D
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #96 -: Април 04, 2008, 20:50:30 »

по принцип гарантират единствено че ако си платиш не знам колко кредита на месец, ще ти премахнат рекламите. Ама аз това не го вярвам, защото веднъж пробвах и не се получи  *pardon* А за отговорност, няма как да поемат, тази игра е китайско производство и те са само представители за България. Превода на български Джейни го е правила, за неточности се обръщайте към нея Smiley
Стига вече де.. *pardon* За съюзната класация се знае от над месец че има проблем...Не защитавам екипа - има неща за които могат и по бързо и по адекватно да реагират ама да ги обвиняваме за всичко хич не е коректно..В игра с такива мащаби винаги ще има проблеми...Всички мърморите ама не спирате да играете.. ;D
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
SirTinkov
Гост
« Отговор #97 -: Април 04, 2008, 20:57:20 »

Стига вече де.. *pardon* За съюзната класация се знае от над месец че има проблем...Не защитавам екипа - има неща за които могат и по бързо и по адекватно да реагират ама да ги обвиняваме за всичко хич не е коректно..В игра с такива мащаби винаги ще има проблеми...Всички мърморите ама не спирате да играете.. ;D

Много си прав Ахиле , с всеки изминал ден играта става с по-голям мащаб , и тези неща са нормални !  *pardon* . Според мен , и на тях (модераторите) хич не е лесна цялата тази система  *scratch*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #98 -: Април 04, 2008, 21:15:15 »

И друго....Преди да се правят изказвания и квалификации тук е добре всеки да се замисли той какво е направил през живота си и ако е направил нещо перфектно ли е то...Щото отстрани да ми стоиш и да си критикарстваш и квалифицираш е лесно...Аз лично се радвам ,че тая игра я има , а с проблемите се оправям - пак си е предизвикателство...А и те не са само за мен - за всички са,така че пак сме равнопоставени..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #99 -: Април 04, 2008, 21:19:19 »

Благодаря ви, момчета, наистина ме развеселихте.
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #100 -: Април 04, 2008, 21:57:56 »

И друго....Преди да се правят изказвания и квалификации тук е добре всеки да се замисли той какво е направил през живота си и ако е направил нещо перфектно ли е то...Щото отстрани да ми стоиш и да си критикарстваш и квалифицираш е лесно...Аз лично се радвам ,че тая игра я има , а с проблемите се оправям - пак си е предизвикателство...А и те не са само за мен - за всички са,така че пак сме равнопоставени..

Нищо перфектно не съм сътворила в живота си, но всичко за което съм се трудила и са ми плащали, съм го правила с професионализъм. Не съм обиждала клиентите си или съм пренебрегвала проблемите им. Тази игра се предполага да е готов, завършен продукт и то професионално направен (както Отон заяви наскоро) и затова плащат потребителите. Не знам дали това получават, аз не съм геймър(ка), но от хора които са играли десетки години чувам че в Империя има прекалено много бъгове за игра която не е в бета. За това естествено съм далеч от идеята че вината е на глобалните модератори, те си вършат работата до колкото им позволява, но е очевадно че напоследък нещо куца. Отново подчертавам, НЕ КРИТИКАРСТВАМ, но ако всички се преструваме че всичко си е наред, това няма много да помогне. И НЕ за всички са проблеми, както е показано в настоящата тема - някой губят спечелени войни, други не, така че "правилата" на играта определено не ни правят равнопоставени.
Активен

stasy
Лейтенант
***

Karma: +52/-82
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #101 -: Април 05, 2008, 01:51:54 »

Dobre che nqmam kirilica v nas *freak*
Активен

isolde
SINNER
Forum Staff
*

Karma: +1057/-29
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Live by the sword Die by the sword


Профил
« Отговор #102 -: Април 05, 2008, 02:40:32 »

Dobre che nqmam kirilica v nas *freak*

скъпи, не се вживявай, 2 часа е, какво правиш в тоя форум  Shocked русите мацки заспаха ли вече че пак тук се върна  Grin
Активен

emigrant
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #103 -: Април 05, 2008, 12:00:50 »

И друго....Преди да се правят изказвания и квалификации тук е добре всеки да се замисли той какво е направил през живота си и ако е направил нещо перфектно ли е то...Щото отстрани да ми стоиш и да си критикарстваш и квалифицираш е лесно...Аз лично се радвам ,че тая игра я има , а с проблемите се оправям - пак си е предизвикателство...А и те не са само за мен - за всички са,така че пак сме равнопоставени..

ти си много далече от истината....
1, банът на колган не бе 48 часа а 44
2. преди банът си събра парите и активира армията
3. след като се разбра че ще камикадзират в него , веднага наказаха няколко играча от противниковия съюз.
4.а темата е съвсем друга, аз виждам един прецакан съюз .....не няколко.
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #104 -: Април 05, 2008, 19:13:24 »

 *suicide*


Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!