Imperia Online България  
Април 28, 2024, 23:00:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: един беше наказан, друг не  (Прочетена 6936 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_LadyBlack
Гост
« Отговор #15 -: Април 05, 2008, 18:57:21 »

А имаш ли идея че ако баннат 20 човека наглеждането много бързо ще спре Huh?

Не мисля...има достатъчно изобретателни играчи за да намерят начин как да заобиколят правилото:)
Лично мое мнение - аз съм против банването за наглеждане. Ако ми посочиш поне един в ИО, който никога, подчертавам никога, нито веднъж не е бил наглеждан ще призная, че греша...Освен играта всеки има задължения и в реалния живот и не може да си позволи да е нон стоп на линия. Мисля, че би се съгласил с мен?Smiley *kissgirl*
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #16 -: Април 05, 2008, 19:02:39 »

Няма такъв , които не е наглеждан  *hahaha*, Ако има някой , значи вече е златна касичка  Grin , толкова са простички нещата  [:-}
Активен
xaxo
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #17 -: Април 05, 2008, 19:05:35 »

Не мисля...има достатъчно изобретателни играчи за да намерят начин как да заобиколят правилото:)
Лично мое мнение - аз съм против банването за наглеждане. Ако ми посочиш поне един в ИО, който никога, подчертавам никога, нито веднъж не е бил наглеждан ще призная, че греша...Освен играта всеки има задължения и в реалния живот и не може да си позволи да е нон стоп на линия. Мисля, че би се съгласил с мен?Smiley *kissgirl*
Определено няма да се съглася  с теб,а и  достатъчно е казано по този въпрос ,не ми се спори.


А и в интерес на истината в мой акаунт е влизано само 2 пъти , щото гледах другите как се наглеждат и си пишат паролата на масово , викам си що не си улесня живота.добре ама после излязох от съюза и нападнах точно тоя дето ми бе влизал в ацц-то ,а се оказа че този човек има и друго ацц което е било наглеждано от други хора,съответно 10 човека отнесохме наказание. ТАКА че на тая тема съм особено озлобен.А Крум да вземе да банва за наглеждане най-накрая!
« Последна редакция: Април 05, 2008, 19:07:22 от xaxo » Активен

*suicide*
SirTinkov
Гост
« Отговор #18 -: Април 05, 2008, 19:13:09 »

Определено няма да се съглася  с теб,а и  достатъчно е казано по този въпрос ,не ми се спори.


А и в интерес на истината в мой акаунт е влизано само 2 пъти , щото гледах другите как се наглеждат и си пишат паролата на масово , викам си що не си улесня живота.добре ама после излязох от съюза и нападнах точно тоя дето ми бе влизал в ацц-то ,а се оказа че този човек има и друго ацц което е било наглеждано от други хора,съответно 10 човека отнесохме наказание. ТАКА че на тая тема съм особено озлобен.А Крум да вземе да банва за наглеждане най-накрая!

 Е тогава вече , ще стане голявм проблем  Lips Sealed
Активен
_LadyBlack
Гост
« Отговор #19 -: Април 05, 2008, 19:21:09 »

Определено няма да се съглася  с теб,а и  достатъчно е казано по този въпрос ,не ми се спори.

Няма да се съгласиш мен за какво xaxo? Че няма човек, който не е наглеждан или че трябва да се банва на всяка цена за подобно нарушение?...
Ако озлоблението ти идва само от това, че ти си го "отнесъл" твърде едностранчиво и субективно подхождаш? Ако държиш просто заради самия принцип да не се нарушава ТОЧНО ТОВА ПРАВИЛО е друг въпрос?...Но при втория вариант би следвало думите да излизат от играч, който никога не е бил наглеждан или не е наглеждан, а ти явно не си от тях
Активен
xaxo
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #20 -: Април 05, 2008, 19:23:20 »

не знам откъде ти извират дългите изречения===,има си правило ,има доказателство qче не се спазва
сигурно аз съм луд и трябва да *suicide* Huh?
Активен

*suicide*
_LadyBlack
Гост
« Отговор #21 -: Април 05, 2008, 19:30:27 »

И вариантът "Крадецът вика:Дръжте крадеца" също го има:)
Аз също мисля, че е време да спрем по темата:)
Приятна вечер ти пожелавам  *rose*
Активен
xaxo
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #22 -: Април 05, 2008, 19:32:35 »

ти играеш ри в свят от версия 4,демек без задължителни 6 часа офлайн.Пробвай
Активен

*suicide*
_LadyBlack
Гост
« Отговор #23 -: Април 05, 2008, 19:33:42 »

ти играеш ри в свят от версия 4,демек без задължителни 6 часа офлайн.Пробвай

Да, играя:)
Активен
xaxo
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #24 -: Април 05, 2008, 19:34:40 »

а войни водиш ли?
интересно е как се побеждава съюз 24 /7
« Последна редакция: Април 05, 2008, 19:36:55 от xaxo » Активен

*suicide*
Fiona
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #25 -: Април 05, 2008, 19:42:51 »


 след като и колган е със същото знаме(вярно са съпруг и съпруга)

БРАВО. ТОВА СИ Е НАПРАВО ЗА ТЕМАТА - ЗАБАВЕН СЛУХ.  *bravo* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
xaxo
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #26 -: Април 05, 2008, 19:54:03 »

БРАВО. ТОВА СИ Е НАПРАВО ЗА ТЕМАТА - ЗАБАВЕН СЛУХ.  *bravo* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
аз очаквам някакво становище от от властимащ

не от разни спамери,дето се кичат с израза по-добре чийтър,отколкото --- !
Активен

*suicide*
Fiona
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #27 -: Април 05, 2008, 19:56:54 »

аз очаквам някакво становище от от властимащ

не от разни спамери,дето се кичат с израза по-добре чийтър,отколкото --- !


Ти нали вече се гръмна.  :cheesy:
Активен
xaxo
Редник
*

Karma: +2/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #28 -: Април 05, 2008, 20:01:13 »

аз ти казах нещо,май не можеш да го побереш.играл съм достатъчно и знам как ще продължи темата ,ако направя грешката да ти обръщам внимание.

аз да си питам-ще има ли наказания за наглеждане ,и ако не защо и кой печели от това?
Активен

*suicide*
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!