Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:50:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До лидерите на Силните съюзи  (Прочетена 20565 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #15 -: Април 03, 2008, 20:55:02 »

недосегаеми значи малко нетни  Smiley
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #16 -: Април 03, 2008, 21:33:00 »

Ами малкото нетни за едни са недосегаеми ,за други не са :DТова е също относително -малко нетни спрямо кой ?Ако е спрямо теб -за теб са недосегаеми -на други може да са им на много нетни и пак да са недосегаеми!За това тази игра е стратегия и всеки избира как да я играе и всеки сам определя за какво се бори ,какво иска да постигне!А напълно недосегаеми все пак няма ,независимо от нетните им точки и независимо от света в който играят-вярвай ми -проверила съм го Grin Grin Grin
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #17 -: Април 03, 2008, 21:34:09 »

Vaci li4i si 4e si na 22 godinki moeto mom4e, 6tom sledva6 logikata 4e sled kato sme s po malko netni ot vas zna4i i sauza ni e slab, ama mene drugo mi e interesno - poneje mnogo ni prevuzhojdate vuv voiska i izvednuj kato povedohme v rezultata vze mai da stava6 nerven 4e i tema za slabite sauzi vuvforuma 4ak pusna, mai tursi6 sauznici taka mi mirishe
айде да си говорим истини а Wink водите ни защото един пич леко поразби един от нашите и вие му се изредихте не е ли така?а дори не можете да пуснете камикадзе,лайци щехте да вземете мно по-големи реперации  Cool затова не ми говорете за нетни точки и тем подобни,тва не е от значение ако знаеш как става!!!а това да молите да ви помагат,понеже не можете сами е смешно!нали сте лидери... *bravo*
Активен

КуКу
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #18 -: Април 03, 2008, 21:39:05 »

Кви ми ги говориш бе братле кво не можем!!!Най слабия от вашия съюз беше със равни точки със най силния от нашия като ни обявихте война!!!
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #19 -: Април 03, 2008, 21:42:08 »

Кви ми ги говориш бе братле кво не можем!!!Най слабия от вашия съюз беше със равни точки със най силния от нашия като ни обявихте война!!!
ами това са войните,искам да ми кажеш колко са обявените войни като цяло м/у равностойни противници а???
и още нещо-вие с/у какви сте воювали досега ам Wink
Активен

КуКу
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #20 -: Април 03, 2008, 21:42:40 »

аз играя само за военни точки  аграр /станимиров както ти казах отначало а ти и момците за пьрвото място в класацията виждам че сте там за кво още играете да биете непослушните вьв форума хехехехехехех *scratch* *scratch* *scratch*
Активен

stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #21 -: Април 03, 2008, 21:46:40 »

аз играя само за военни точки  аграр /станимиров както ти казах отначало а ти и момците за пьрвото място в класацията виждам че сте там за кво още играете да биете непослушните вьв форума хехехехехехех *scratch* *scratch* *scratch*
Бояне знаеш че те уважавам!!!Аз лично няма да те нападам ама имаш други врагове!!!
Димитре(адаш)Верно е че и ние сме обявявали такива войни,но когато го правехме имаше удари под кръста!!!
Войните от които сме на първо място за сега са били сериозни и с много бой,тия другте бяха за по между другото
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #22 -: Април 03, 2008, 21:56:56 »

Бояне знаеш че те уважавам!!!Аз лично няма да те нападам ама имаш други врагове!!!
Димитре(адаш)Верно е че и ние сме обявявали такива войни,но когато го правехме имаше удари под кръста!!!
Войните от които сме на първо място за сега са били сериозни и с много бой,тия другте бяха за по между другото
нямам нищо против вас брато ;)просто е такова-вие сте 1ви ОК!ние ви обявяваме война ОК!ама се издразних на един мишок дето говори...война м/у равностойни почти няма...
Активен

КуКу
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #23 -: Април 03, 2008, 22:02:05 »

това е самата истина  а пьк за враговете това е игра и никой не го приемам като враг  бих говорил за противници  а че аграр е най добрия лидер няма сьмнение и не защото няма да ме напада от неговия сьюз почти няма напуснали играчи за разлика от повечето от нас аз сьм като някоя цветарка
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #24 -: Април 03, 2008, 22:06:59 »

Няма равностойни войни -никой лидер не е луд да обяви война ако не е сигурен поне на 90 процента ,че съюза му ще я спечели!!!/не говоря за договорените войни/Понякога има лошо стечение на обстоятелствата та може и да загуби сигурна война -въпрос на късмет,но по принцип едва ли някой ще обяви война на по-силен /във военно отношение/съюз >Grin >Grin >Grin
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #25 -: Април 03, 2008, 22:08:44 »

Няма равностойни войни -никой лидер не е луд да обяви война ако не е сигурен поне на 90 процента ,че съюза му ще я спечели!!!/не говоря за договорените войни/Понякога има лошо стечение на обстоятелствата та може и да загуби сигурна война -въпрос на късмет,но по принцип едва ли някой ще обяви война на по-силен /във военно отношение/съюз >Grin >Grin >Grin
за тва говориме Wink ама някой паляци се оплакват  Grin
Активен

КуКу
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #26 -: Април 03, 2008, 22:14:58 »

И не се карайте -аз съм най-добрия лидер когато се отнася за игра за печелене на съюзната класация :DЦиганката ми умря -мир на праха и Cry Cry Cry Cry Cry
Активен
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #27 -: Април 03, 2008, 22:18:15 »

И не се карайте -аз съм най-добрия лидер когато се отнася за игра за печелене на съюзната класация :DЦиганката ми умря -мир на праха и Cry Cry Cry Cry Cry
Grin хахахаха мно добри лидери станха баааааси  *freak*
Активен

КуКу
BOYAN
Капитан
****

Karma: +182/-120
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #28 -: Април 03, 2008, 22:38:23 »

нямам поглед вьрху теб вие сте из висините аз сьм на дьното  *crazy* *crazy* *xxx* *xxx* *hmm* *hmm*
Активен

Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #29 -: Април 03, 2008, 22:42:47 »

Grin хахахаха мно добри лидери станха баааааси  *freak*
не твърде много форумни бойци..темата е за лидерите не за спамерите Grin
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!