Imperia Online България  
Април 28, 2024, 13:38:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: едно IP един акаунт  (Прочетена 15865 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #90 -: Април 03, 2008, 22:07:14 »

е другата ера ти обещавам,че ще зарежа всички други светове и цяла ера ще ти бъда в обхват -дано ми покажеш какъв играч си-само не ме мъчи цяла ера да копам -няма да стане Grin Grin :DПо-скоро ще ти преча да вдигаш точки отколкото цяла ера да садя маруля!!!И много внимавай да няма външна намеса -нали ти е пределно ясно че никой номер не е тайна за мен Grin Grin Grin
А дано , а дано.. Grin
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #91 -: Април 03, 2008, 22:12:43 »

Това което каза преди малко е чудесно и говори добре за теб ahilix :)Надявам се и да е истина -готви се другата ера да ми покажеш какъв играч си,а може би и да разбереш аз как играя Grin Grin :DМакар че в свят с онлайн статистика не ми е интересно ще се прежаля да играя още една ера там -и то в друг стил >Grin >Grin >Grin
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #92 -: Април 03, 2008, 22:17:18 »

Тук единствено ще кажа - и аз като Едмонд Дантес... *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #93 -: Април 03, 2008, 22:29:20 »

Вярно ,че НАП ове има ама как да тръгна срещу хората с които съм бил приятел миналата ера...Малко ми е лицемерно...Друг е въпроса че ги няма EVOLUTION , BG ARMS и Versus - силните противници от миналата ера.. Sad А относно уговорените битки - не съм и не смятам да участвам в подобни..Имах предложения в края на миналата ера ,когато можех и пръв по военни да стана - не съм приел...Предпочетох да удържа една дадена дума за битка в края на ерата от която взех доста малко военни, в сравнение с армията която имах и възможностите които ми даваше ..В 3 ти свят изминалата ера накрая завърших с 950к армия...Та мисълта ми е че всичко е до лично решение...Маршалските звезди и медалите съм ги имал и не са ми детската мечта...Та заради тях няма си наруша принципите..
явно има разлика между 1 и бг1 ...там съюзът ТРОЯ няма напове и не е имал доколкото знам.просто на фермерите им бе по-удобно да пазят от палежи ,мислейки си че това значи нап...статистиката на войните показва че е имало защо да се притесняват дали няма да обърнем поглед към тях Grin
според мен там е скучно.не само заради това че виждаш кой е на линия, а и заради тези НАП които имат фермерите.......не е същото като да си срещу всички повярвай ми
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #94 -: Април 03, 2008, 22:33:19 »

м на теб какво ри пречи да си пак срещу всички в свят1 ...аз невиждам разлика Smiley)) ...личен избор
Активен

Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #95 -: Април 03, 2008, 22:35:59 »

м на теб какво ри пречи да си пак срещу всички в свят1 ...аз невиждам разлика Smiley)) ...личен избор
като гледам топ50,май няма такива
ако имах време можеше да се регна , все пак е нужно малко повече време в свят с онлайн статистика
а  и аз не съм добър дипломат  за съжаление
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #96 -: Април 08, 2008, 18:02:58 »

а за тези които играят от един клуб -клуба да се задължи да им осигури на всеки персонален компютър Grin Grin :DСъщото условие да се постави и на семействата -на всеки по компютър или ако не може -един от семейство да играе ,а другите  във фенклуба на играча!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*

прав си аз и един скойто работиме заедно като сме на работа влизаме от компа в офиса ,после всеки си играе в къщи.Значи да не играеме изобщо
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #97 -: Април 08, 2008, 18:06:51 »

Е ами помолете шефа да ви купи още един комп де !няма да си разваляте колегиалните отношения като се сбиете кой да играе империя я *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
sevda_ned
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #98 -: Май 01, 2008, 10:21:32 »

И аз не съм съгласна да се забрани да се играе от едно IP. Имам приятели, които като не могат да играят, вместо да пускат мод, си оставят името и паролите на други да им наглеждат армиите. Е, в такъв случай се играе от 1 компютър 2-3 акаунта. Трябва ли да  ограничаваме хората в избора им на начин на игра?  *crazy*  *hihi*  *crazy*
Активен

Аз паднах ... Друг ще ме смени
и толкоз....
Какво тук значи някаква си личност.
maglata
Сержант
**

Karma: +49/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 70



Профил
« Отговор #99 -: Май 01, 2008, 11:32:54 »

има хора с динамични  IP адреси,които се сменят на 24 часа...
Активен

Не се впрягай много в живота, и без т'ва няма да излезеш жив от него...
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!