Imperia Online България  
Април 28, 2024, 13:23:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: едно IP един акаунт  (Прочетена 15864 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #75 -: Април 03, 2008, 20:34:01 »

Е "здрави играчи "има във всички светове и навсякъде не е безопасно да си оставиш армията без надзор Grin Grin :DРазликата е ,че в свят 1 дори и най-тъпите ще разберат ,че армията ти е на произвола на съдбата и ще опитат да се възползват Wink Wink ;)Та за това твърдя и ще продължавам да го мисля ,че в свят 1 се играе много по-лесно като си сигурен ,че противника го няма!!!
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #76 -: Април 03, 2008, 20:55:59 »

Е "здрави играчи "има във всички светове и навсякъде не е безопасно да си оставиш армията без надзор Grin Grin :DРазликата е ,че в свят 1 дори и най-тъпите ще разберат ,че армията ти е на произвола на съдбата и ще опитат да се възползват Wink Wink ;)Та за това твърдя и ще продължавам да го мисля ,че в свят 1 се играе много по-лесно като си сигурен ,че противника го няма!!!
Аз пък продължавам да ти казвам да не даваш мнение за нещо в което не участваш...Направи сега една ера в обхвата на всички от топ50 в 1  и тогава прави сравнения...Иначе ти казах на какво прилича - приказката за лисицата и гроздето..Две ери ми се криеш като мишка ,че имаш и очи да даваш оценки... *hmm* Не че съм учуден де.. *freak* Оценки за 1 и другите светове приемам само от хора които в момента играят в тези светове - Чингиз примерно...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #77 -: Април 03, 2008, 21:02:00 »

   В с-1 съм от самото начало. Преди беше по-интересно щото сега почти всички балкански комшии се изнесоха итрябва да се трепем помежду си. А аз си падам малко националист и ми е терсене. Макар, че в с-3 точно maximus ми разказ играта Cry  Взехме класацията, но този път звездите ги направих от бой, а не от победи *xxx*
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #78 -: Април 03, 2008, 21:14:04 »

  Май и тука изместихме темата.
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #79 -: Април 03, 2008, 21:26:31 »

и за твое сведение не се крия от никой -играя си играта както съм обещала предната ера ;)А ти кото си толкова велик и добър защо неме спря когато съм ти била в обхват тази ера?май не си могъл ,а колкото до предната и по-предната си имал значително по-дълго време да се пробваш!!!Ако държиш ще ти дам тази възможност следващата ера ,но имай в предвид ,че не си падам много по саденето и отглеждане на марули така че ако имаш желание да ме правиш касичка трябва по-отрано да почнеш с опитите Grin Grin :DАз няма да те нападам защото ще трябва дълго да вееш бяло знаме та да можеш да спретнеш армия >Grin >Grin >Grin
Активен
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #80 -: Април 03, 2008, 21:28:31 »

в свят 1,  топ 50 само един двама не копат марулята 
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #81 -: Април 03, 2008, 21:37:18 »

и за твое сведение не се крия от никой -играя си играта както съм обещала предната ера ;)А ти кото си толкова велик и добър защо неме спря когато съм ти била в обхват тази ера?май не си могъл ,а колкото до предната и по-предната си имал значително по-дълго време да се пробваш!!!Ако държиш ще ти дам тази възможност следващата ера ,но имай в предвид ,че не си падам много по саденето и отглеждане на марули така че ако имаш желание да ме правиш касичка трябва по-отрано да почнеш с опитите Grin Grin :DАз няма да те нападам защото ще трябва дълго да вееш бяло знаме та да можеш да спретнеш армия >Grin >Grin >Grin
Къде да те спирам бре...Ти си на 5 к нетна... Grin И не си ми била в обхват изобщо...Я си спомни кога премина 50 точки тая ера...След 15 ден... *freak* По миналата ера не съм играл..Миналата се ориентирах кой кой е....А и след 60 ден на ерата пак не беше в обхват.. *pardon* Това по какво си падаш малко ме вълнува ,но е показателно какъв играч си...Няма силна империя без силна икономика...Бяло знаме за твое сведение не съм вдигал НИКОГА.. И в мод не съм бил НИКОГА...И като те знам каква печална гледка си като играч няма да си ти човека дето ще промени положението..Пък и ти знам възможностите - 80 - 100к нетна...След това оправдания 1 000 000 ....
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #82 -: Април 03, 2008, 21:40:25 »

в свят 1,  топ 50 само един двама не копат марулята 

Свят 1 е на средата си горе долу...Нормално е по това време да се привършва с копането... *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
_LadyBlack
Гост
« Отговор #83 -: Април 03, 2008, 21:41:07 »

Не разваляйте хубавия бой с кавга  Tongue Tongue Tongue
 *beer* *beer* *beer* *hi*
Активен
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #84 -: Април 03, 2008, 21:42:52 »

Свят 1 е на средата си горе долу...Нормално е по това време да се привършва с копането...
и да почват уговорените битки
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #85 -: Април 03, 2008, 21:44:01 »

Не разваляйте хубавия бой с кавга  Tongue Tongue Tongue
 *beer* *beer* *beer* *hi*
Ми реди ги Евката  приказки от 1001 нощ някакви... *pardon* *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #86 -: Април 03, 2008, 21:44:50 »

и да почват уговорените битки
Ти по себе си и БГ1 недей да съдиш... ;D
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #87 -: Април 03, 2008, 21:49:49 »

Ти по себе си и БГ1 недей да съдиш... ;D
защо не ? както и при вас , и тук най големите фермерски съюзи бяха в НАП помежду си
повечето от тях не можеха да го нарушават защото бяха се наглеждали междусъюзнически , но това е друга тема

накрая просто щеше да има уговорени битки за печелене  на маршалската звезда  ,и за 2-3 медала това е
докато някой не им размъти водата де,ама в свят 1 май няма такъв шанс
и накрая въпреки ,че ще възразиш, поне прочети това http://www.galacticimperia.org/forums/bg/index.php?topic=398.0
и ми кажи дали ще има нещо такова и при вас
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #88 -: Април 03, 2008, 21:57:50 »

е другата ера ти обещавам,че ще зарежа всички други светове и цяла ера ще ти бъда в обхват -дано ми покажеш какъв играч си-само не ме мъчи цяла ера да копам -няма да стане Grin Grin :DПо-скоро ще ти преча да вдигаш точки отколкото цяла ера да садя маруля!!!И много внимавай да няма външна намеса -нали ти е пределно ясно че никой номер не е тайна за мен Grin Grin Grin
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #89 -: Април 03, 2008, 22:05:13 »

защо не ? както и при вас , и тук най големите фермерски съюзи бяха в НАП помежду си
повечето от тях не можеха да го нарушават защото бяха се наглеждали междусъюзнически , но това е друга тема

накрая просто щеше да има уговорени битки за печелене  на маршалската звезда  ,и за 2-3 медала това е
докато някой не им размъти водата де,ама в свят 1 май няма такъв шанс
и накрая въпреки ,че ще възразиш, поне прочети това http://www.galacticimperia.org/forums/bg/index.php?topic=398.0
и ми кажи дали ще има нещо такова и при вас
Вярно ,че НАП ове има ама как да тръгна срещу хората с които съм бил приятел миналата ера...Малко ми е лицемерно...Друг е въпроса че ги няма EVOLUTION , BG ARMS и Versus - силните противници от миналата ера.. Sad А относно уговорените битки - не съм и не смятам да участвам в подобни..Имах предложения в края на миналата ера ,когато можех и пръв по военни да стана - не съм приел...Предпочетох да удържа една дадена дума за битка в края на ерата от която взех доста малко военни, в сравнение с армията която имах и възможностите които ми даваше ..В 3 ти свят изминалата ера накрая завърших с 950к армия...Та мисълта ми е че всичко е до лично решение...Маршалските звезди и медалите съм ги имал и не са ми детската мечта...Та заради тях няма си наруша принципите..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!