Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:28:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: едно IP един акаунт  (Прочетена 15861 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Март 31, 2008, 21:06:28 »

The_God, а как според теб да играем аз и колежката ми. На един компютър сме...Никоя от нас не влиза в акаунта на другата, но фактът, че IP-то ни е едно си е факт...Да ни обвинят в мулкиакаунтстване и да ни делнат ли?...
резлични светове...
Активен

_LadyBlack
Гост
« Отговор #16 -: Март 31, 2008, 21:13:28 »

резлични светове...

За сега точно това правим - в различни светове, ама сещай се, че утре може да се логнем и в един...Да ни режат ли?
Активен
kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #17 -: Март 31, 2008, 21:16:53 »

Не мога да разбера къде ти е проблема  който иска да играе с повече от един акаунт винаги ще намери  как  Smiley
а дали ще съм в съюз с още 2-3 играчи и ще си помагаме какъв е проблема  *ok*
Предполагам че играеш  соло и си нонстоп в играта по 20ч  Wink
а ако има хора които искат да играят но не могат да са ОН  по толкова време  какво да правят според теб
За мен важно е да няма взаимодействие най вече източване   Grin  а да си влизат  колкото искат
Допускаш ли че все още има хора които играят през прокси така им е устроена мрежата те не са виновни за това
и какво става 1 играе а другите гледат  Smiley
Знаш ли че на мен по някога ми се налага да тегля нещо от Рапидшаре и познай  какво става по някога оставам без нерви
по скоро на теб като не ти оттърва недей игра а като си толкова добър  докажи им го а не да се оплакваш .
« Последна редакция: Март 31, 2008, 21:23:49 от kristov » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #18 -: Март 31, 2008, 21:18:49 »

За сега точно това правим - в различни светове, ама сещай се, че утре може да се логнем и в един...Да ни режат ли?
ДА

Не мога да разбера къде ти е проблема  който иска да играе с повече от един акаунт винаги ще намери  как  Smiley
За мен важно е да няма взаимодействие най вече източване   Grin
а дали ще съм в съюз с още 2-3 играчи и ще си помагаме какъв е проблема  *ok*
е, че то точно там е проблема наглеждането...
Активен

kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #19 -: Март 31, 2008, 21:24:42 »

ДА
е, че то точно там е проблема наглеждането...
А ти учавствалли си в сериозна война ми е въпроса ?
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #20 -: Март 31, 2008, 21:29:09 »

А ти учавствалли си в сериозна война ми е въпроса ?

в не една...  *freak* само хората които са играли рамо до рамо с мен знаят как играя по време на война...  [:-} ;D
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #21 -: Март 31, 2008, 21:32:52 »

Не мога да разбера къде ти е проблема  който иска да играе с повече от един акаунт винаги ще намери  как  Smiley
а дали ще съм в съюз с още 2-3 играчи и ще си помагаме какъв е проблема  *ok*
Предполагам че играеш  соло и си нонстоп в играта по 20ч  Wink
а ако има хора които искат да играят но не могат да са ОН  по толкова време  какво да правят според теб
За мен важно е да няма взаимодействие най вече източване   Grin  а да си влизат  колкото искат
Допускаш ли че все още има хора които играят през прокси така им е устроена мрежата те не са виновни за това
и какво става 1 играе а другите гледат  Smiley
Знаш ли че на мен по някога ми се налага да тегля нещо от Рапидшаре и познай  какво става по някога оставам без нерви
по скоро на теб като не ти оттърва недей игра а като си толкова добър  докажи им го а не да се оплакваш .
аз го доказах миналата ера... и да аз не играя по 20 часа на ден, а влизам по 30 минути общо ... мината ера 90% от битките ми бяха без да ги наблюдавам... аз не съм казал, че съм добър има и по-добри играчи от мен, но съм за честна игра, коеот май няма да се случи скоро... правя по 15-16 часови дупки и никой не влиза освен мен... а прокситата са забранени...
Активен

kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #22 -: Март 31, 2008, 21:36:39 »

в не една...  *freak* само хората които са играли рамо до рамо с мен знаят как играя по време на война...  [:-} ;D

И какво искаш да ме убедиш че спиш на компютара такали ?
А можели всички да са като теб  аз изкарах 3месеца пред компа  една ера и знам какво е
но ти след като продължаваш да твърдиш че е вредно наглеждането според мен не  го знаеш.
А как ке стане това да се влиза от едно IP в един акаунт според теб
аз примерно играя от зала от работа от вкъщи  и от където ме застигне на пътя   Grin  как ще е правим да се връщам в къщи  през 2ч или по на често  ?
Според мен забрави за това  ако стане така  ще останат няколко такива като теб  (с много свободно време ) да се правят на велики
Активен
kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #23 -: Март 31, 2008, 21:38:21 »

аз го доказах миналата ера... и да аз не играя по 20 часа на ден, а влизам по 30 минути общо ... мината ера 90% от битките ми бяха без да ги наблюдавам... аз не съм казал, че съм добър има и по-добри играчи от мен, но съм за честна игра, коеот май няма да се случи скоро... правя по 15-16 часови дупки и никой не влиза освен мен... а прокситата са забранени...
А аз какво да направя като организацията на доставчика ми е такава излизам през прокси аз какво съм виновен
И в кой свят е това дето влизаш през 15-16 ч  и не си следиш атаките ?
Активен
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #24 -: Март 31, 2008, 21:50:03 »

не знам дали ще е от 1 IP, но аз съм за изтриване на всеки мултак, около нова година разбих pav4o pi4a и ми писа че мрази хора с 2 акаунта  *hihi*, значи като разбиеш армия имаш 2 ли ?  Grin
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #25 -: Март 31, 2008, 21:55:58 »

И какво искаш да ме убедиш че спиш на компютара такали ?
А можели всички да са като теб  аз изкарах 3месеца пред компа  една ера и знам какво е
но ти след като продължаваш да твърдиш че е вредно наглеждането според мен не  го знаеш.
А как ке стане това да се влиза от едно IP в един акаунт според теб
аз примерно играя от зала от работа от вкъщи  и от където ме застигне на пътя   Grin  как ще е правим да се връщам в къщи  през 2ч или по на често  ?
Според мен забрави за това  ако стане така  ще останат няколко такива като теб  (с много свободно време ) да се правят на велики
А аз какво да направя като организацията на доставчика ми е такава излизам през прокси аз какво съм виновен
И в кой свят е това дето влизаш през 15-16 ч  и не си следиш атаките ?
да от 3 седмици не играя... света е трети... еми накарай доставчика да ти даде реално IP. който плаща той поръчва музиката [:-}
Активен

kristov
Редник
*

Karma: +7/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #26 -: Март 31, 2008, 21:58:16 »

да от 3 седмици не играя... света е трети... еми накарай доставчика да ти даде реално IP. който плаща той поръчва музиката [:-}
а ако няма възможност за това ?
аз съм доволен че си имам нет все пак  Smiley
Изкарай една ера в Свят1  и играй така както казваш и ще те питам после  как е?
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #27 -: Март 31, 2008, 22:01:59 »

Изкарай една ера в Свят1  и играй така както казваш и ще те питам после  как е?
няма как да играя там иначе с най-голямо удоволствие бих се пуснал... но ако дойда там ще съм с факлата в ръка Grin и тогава ще съм "най-обичаят" играч в цялата империята... и аз мога да си намеря кой да ме гледа докато ме няма, но не го правя... нямам време, а и откъде нямам да играя... ако имах комп в нас може би щях да се пусна да видя закакво толкова го хвалите първи свят...
Активен

pools
Капитан
****

Karma: +42/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #28 -: Март 31, 2008, 22:07:37 »

Градски, мога да ти дам временно една щайга, за нет е перфектна. Преди седмица и качих Win 2000 Pro. Работи без грешка.
Активен

Делата показват това, което думите не могат да изкажат.
LCFDIVINE
Полковник
******

Karma: +778/-445
Неактивен Неактивен

Публикации: 1358


KILL for ME_BLEED for ME_DIE for ME


Профил
« Отговор #29 -: Март 31, 2008, 22:08:29 »

 *hahaha*
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!