Imperia Online България  
Април 28, 2024, 03:28:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: едно IP един акаунт  (Прочетена 15862 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« -: Март 31, 2008, 19:20:04 »

Така идеята ми е да бъде забранено да се играе от 1 IP с няколко акаунта. Ако някой влезе в два или повече акаунта от едни и също IP да си понася съответното наказание. Така ще бъде ограничен в голяма степен мултиакунтинга.
Активен

krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #1 -: Март 31, 2008, 19:21:51 »

 Shocked то нямало да останат играчи ... ако се вярва на писанията в форума  Lips Sealed
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Март 31, 2008, 19:25:49 »

нали идеята е честна и доблестна игра *pardon*, а не да който има време за повече акаунти той да печели.
Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #3 -: Март 31, 2008, 19:32:03 »

а за тези които играят от един клуб -клуба да се задължи да им осигури на всеки персонален компютър Grin Grin :DСъщото условие да се постави и на семействата -на всеки по компютър или ако не може -един от семейство да играе ,а другите  във фенклуба на играча!!! *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
traytor
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Afraid, do not be... Yoda I am!


Профил
« Отговор #4 -: Март 31, 2008, 19:35:04 »

С това нещо убиваме играта от компютърни зали...
Сигурен съм че не всеки си играе от вкъщи.
Активен

Wise men talk when they have something to say. Fools talk just to say something!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #5 -: Март 31, 2008, 19:56:42 »

очаквах мнения като на Евелина, но за хора като нея ще кажа, че империята има не един свят... няма да бъде ограничен никой, просто семейството няма да играе в един и същ свят, а за компютърните клубове не вярвам, че някой седи по цял ден там... доста хора си имам компютри в тях и тез от клубовете намаляват все повече, ако ги има все още...
Активен

dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #6 -: Март 31, 2008, 19:58:43 »

Така идеята ми е да бъде забранено да се играе от 1 IP с няколко акаунта. Ако някой влезе в два или повече акаунта от едни и също IP да си понася съответното наказание. Така ще бъде ограничен в голяма степен мултиакунтинга.
*stop* *stop* *stop*
Активен

КуКу
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #7 -: Март 31, 2008, 20:06:44 »

Какво занчи "хора като нея"?Знаеш ли ,че има населени места в България които имат само 1 клуб и повече играчи?Знаеш ли ,че тези играчи може да са приятели и да искат все пак да играят в един свят и в един съюз?Знаеш ли ,че може да не са достатъчно богати та да си купят компютър?А може би не са слушкали и папкали достатъчно та дядо Коледа да им остави компютър? *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
Активен
traytor
Сержант
**

Karma: +5/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Afraid, do not be... Yoda I am!


Профил
« Отговор #8 -: Март 31, 2008, 20:08:40 »

Вижте сега нормално, че повечето хора си играят от личните компютри ама искаш да ми кажеш че като си някъде на екскурзия за един ден не е за мод работата и ко праиш? Оставяш да те разбият защото те е страх някой да не е влизал в империята в твоя свят и да не те баннат? Тва е много тъпа идея.
Активен

Wise men talk when they have something to say. Fools talk just to say something!
krest
Лейтенант
***

Karma: +34/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 144



Профил
« Отговор #9 -: Март 31, 2008, 20:11:51 »

хммм ако си наработа трябва да си вземам за домашно и компютъра ....  *wall* *wall* *wall*  :cheesy:
Активен
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #10 -: Март 31, 2008, 20:12:43 »

не нападайте The_God , който си е патил от мултаци и наглеждачи му е писнало дотам че да дава предложение за такива крайни мерки...аз съм напълно за Grin
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #11 -: Март 31, 2008, 20:37:58 »

Какво занчи "хора като нея"?Знаеш ли ,че има населени места в България които имат само 1 клуб и повече играчи?Знаеш ли ,че тези играчи може да са приятели и да искат все пак да играят в един свят и в един съюз?Знаеш ли ,че може да не са достатъчно богати та да си купят компютър?А може би не са слушкали и папкали достатъчно та дядо Коледа да им остави компютър? *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
хора, които ще мислят като теб... знам много добре, защото и аз няма комп в нас.. гръмна и няма кинти да го направя... ама не търся кой да ме наглежда и ако ме грабят да ме грабят...

Вижте сега нормално, че повечето хора си играят от личните компютри ама искаш да ми кажеш че като си някъде на екскурзия за един ден не е за мод работата и ко праиш? Оставяш да те разбият защото те е страх някой да не е влизал в империята в твоя свят и да не те баннат? Тва е много тъпа идея.
ми дай по умна. и да къв е проблема да пуснеш мод не мога да разбера? пък макар и за ден

не нападайте The_God , който си е патил от мултаци и наглеждачи му е писнало дотам че да дава предложение за такива крайни мерки...аз съм напълно за Grin
мерси за подкрепата, най-накрая някой да не ме хули...

П.П.: по евтино излиза да си купиш компютър, отколкото да седиш в залата по цял ден
« Последна редакция: Март 31, 2008, 20:42:13 от The_God » Активен

EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #12 -: Март 31, 2008, 20:49:04 »

Аз рядко моля някой да ме наглежда за твое сведение ,а и няма нужда -за мен е голямо събитие ако видя, че някой ме напада-не знам защо ,но явно няма толкова желаещи като при някои други!А от друга страна искам да попитам как уличат  някой собственик на компютърна зала в мултиакаунтинг?Човека си има много компютри -защо да няма и много акаунти за всеки случай?
Активен
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #13 -: Март 31, 2008, 20:53:13 »

Evelina  темата не е как да излъжем , то това е най-лесното.проблемът е че е твърде явно и ДРАЗНЕЩО
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
_LadyBlack
Гост
« Отговор #14 -: Март 31, 2008, 21:01:52 »

The_God, а как според теб да играем аз и колежката ми. На един компютър сме...Никоя от нас не влиза в акаунта на другата, но фактът, че IP-то ни е едно си е факт...Да ни обвинят в мулкиакаунтстване и да ни делнат ли?...
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!