Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:08:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно новият съюзен модел  (Прочетена 8056 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krasigogo
Лейтенант
***

Karma: +31/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 108



Профил
« Отговор #15 -: Март 30, 2008, 22:17:53 »

Жалко надявахме се и нас в БГ 2 да ни огреят новите придобивки ама може да стане като в оня виц "ще стане ама друг път
Grin  *hihi*  *hmm*
Активен

Скив бре три пъти режа и все късо
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #16 -: Март 30, 2008, 22:23:14 »

За кога?

Надявам се за тази седмица всички версия 4 да получат новите съюзи.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
krasigogo
Лейтенант
***

Karma: +31/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 108



Профил
« Отговор #17 -: Март 30, 2008, 22:26:36 »

На това вече му викам аз добра новина.  *bravo* *bravo* *bravo*
Мерси за бързата реакция Круме  *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

Скив бре три пъти режа и все късо
Макрос
Редник
*

Karma: +11/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 41



Профил
« Отговор #18 -: Март 30, 2008, 23:05:47 »

да,като за начало заемът да може да се връща наведнъж ;D
Активен

стига сте ми променяли подписа,не разбрахте ли че КОКА пак ще е първа ;D
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #19 -: Март 31, 2008, 08:41:38 »

Мерси   *bravo* Круме    *bravo*
Активен

katsumoto
Редник
*

Karma: +8/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Профил
« Отговор #20 -: Март 31, 2008, 11:20:04 »

А това така наречено село ще бъде ли въведено в БГ2, понеже ми се струва яка "шукарийка"  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #21 -: Март 31, 2008, 13:22:48 »

Ще бъде въведено.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #22 -: Март 31, 2008, 14:00:22 »

Ще са за по-късно.
Да, наистина кога, горе долу ако може да се знае? Smiley
Активен

tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #23 -: Април 04, 2008, 12:08:33 »

След като бъдат въведени промените,как ще се процедира с вече сформираните съюзи?Ще се разформироват ли или ще има заварено положение?  Shocked Мисълта ме за тези съюзи които имат членове над 25-30 ? *scratch*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #24 -: Април 04, 2008, 12:59:55 »

След като бъдат въведени промените,как ще се процедира с вече сформираните съюзи?Ще се разформироват ли или ще има заварено положение?  Shocked Мисълта ме за тези съюзи които имат членове над 25-30 ? *scratch*

Още обмисляме варианти. За момента най-вероятно е, че членовете ще бъдат извадени и съюзите ще останат само с лидери, които да могат да поканят хората наново.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
krasigogo
Лейтенант
***

Karma: +31/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 108



Профил
« Отговор #25 -: Април 04, 2008, 15:38:41 »

Не мисля че ще е най удачният вариант да се вадят членовете. Има хора които са в мод, за тях как стоят нещата.
Активен

Скив бре три пъти режа и все късо
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #26 -: Април 04, 2008, 16:14:31 »

Мерси за отговора ,имам много въпроси (все още съм нов в играта),но ще се осмеля да задам само 1 от тях а именно:
След като лидерът направи нов съюз и обяви война на друг съюз,дали новоприетите членове от дадения съюз могат да воюват и не трябва ли проучването "съюзна администрация"да струва и времетраенето да са повече?!
Ето ви и пояснението:става реч за съюзи с малко точки:
логично е лидерът на даден съюз да покани първите 5 члена които са укрепнали финансово и военно(т.е.с повечко точки от останлите) и така аз сформирам примерно съюз с играчи  с по малко точки обявявам война на друг съюз като междувременно дигам "СА" за няколко часа или колкото там време  е!! стъпка 2 е да поканя игра4 с много по голяма армия от вражеския съюз и да го направя заместник! така навид безмислена война може да се окаже доста рентабилна(съответно и некоректна).Естествено че шансовете за победа се подобряват(но не е задължително победа)  НО това оставя вратичка за съюзите които са поизостанали с хитрост да се поизкачат малко нагоре!
Знам че сигурно звучи глупаво но...  Embarrassed но ако има и капка истина в това което казвам може доведе до сътресения и нервни кризи в някой играчи,ето защо според мен си е най-добре да бъде в заварено положение но да има период(примерно 1 седмица ) в която да не може да се обявяват съюзни войни а лидерите да преценяват кои проучвания ще вдигат.
Що се отнася до модовете всичко си ясно когато излязат от мод се включват в мелето!  Wink
 *write*
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #27 -: Април 04, 2008, 16:20:39 »

Не мисля че ще е най удачният вариант да се вадят членовете. Има хора които са в мод, за тях как стоят нещата.

Те ще се присъединят след като излезат от мод.


Мерси за отговора ,имам много въпроси (все още съм нов в играта),но ще се осмеля да задам само 1 от тях а именно:
След като лидерът направи нов съюз и обяви война на друг съюз,дали новоприетите членове от дадения съюз могат да воюват и не трябва ли проучването "съюзна администрация"да струва и времетраенето да са повече?!

Могат да воюват веднага. Съюзната администрация мисля, че е добре балансирана в момента. Целта е един среден съюз да може да си позволи да има 25-30 члена, силните съюзи ще могат да имат и по 40.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #28 -: Април 04, 2008, 23:17:56 »

а остава ли правилото че съюза е неактивен ако има по малко от 5 члена
Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #29 -: Април 05, 2008, 10:07:33 »

а остава ли правилото че съюза е неактивен ако има по малко от 5 члена

Съюза е активен и при 1 член.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!